Rennie564
Padawan Learner
We decided to switch to meta genie a few days ago and then just immediately started. We love it. The kids love it. BUT...I am worried about being able to sustain it. Simply for economic reasons. We are a family of 6 of a fixed income. Any tips on saving money and yet getting the best items would be appreciated. We also do not eat anything with dyes, preservatives, or prepackaged and we raise chickens so we have an abundance of eggs.