The languages of the Ex-Yu Kasiopejski materijal

Datum sesije: 29. prosinac 2018.

Laura, Andromeda i Artemis za pločom

Pierre, Joe, Chu, Ark, PoB, Scottie, Niall, The Lunar Module, Princess Leia, Pikabu

Malo smo raspravljali o tome da bi trebali staviti mrvicu talk pudera na stakleni pokrov ploče jer je postao mrvicu “zategnut”. Išli smo tražiti talk puder i Andromeda je stigla s izborom pudera među kojima je bio Laurin omiljeni mirišljavi puder. Nakon što smo malo raspravljali o tome, upotrijebili smo ga.
P: (Laura (L)) Danas je 29. prosinac 2018. godine. Prisutni su uobičajeni krivi sumnjivci. [Pregled prisutnih]

O: Fin miris, dame!

P: (L) I tko je s nama večeras?

O: Honoerria od Kasiopeje. Dobra večer!

P: (L) Da, drago mi je da vam se sviđa moj talk puder. Taj mi je omiljeni. Čini mi se da imamo dosta pitanja i svašta se događa. Prepustit ću mikrofon Pierru jer sam siguran da ih ima nekoliko. Ne možeš postaviti deset pitanja. Možeš pitati samo najvažnija.
(Pierre) Sad sam ograničen u broju pitanja!

(Artemis) Ne možeš ga ograničavati! To sputava kreativnost!

(Pierre) Upravo tako.

(L) Pa, želim da ostane vremena za moja pitanja! [smijeh]

P: (Pierre) U prethodnim sesijama spominjalo se kako molekule imaju intrinsična svojstva zbog svojih geometrijskih oblika u odnosu na informacijsko polje. Da li se to odnosi na bilo koji oblik? Da li bilo koji oblik ima intrinsično značenje vezano za informacijsko polje?
O: Ne.

P: (Joe) Zašto je 50 krava odjednom krepalo u obalnom dijelu Indije 22. prosinca? Prema prvim izvještajima, pet seoskih stočara je ujutro pazilo na stotine krava na ispaši. Odjednom, njihovo ponašanje se promijenilo i otprilike 50 je nenadano i smjesta krepalo.
(Andromeda) Sve u isto vrijeme.

O: Virus.

P: (Pierre) Tako brzo?

(Joe) To je dosta ozbiljan virus.

(Artemis) Koliko dugo su imali virus?

O: Tri dana.

P: (Joe) Agresivan virus! Sve u isto vrijeme?

(L) Ako su se sve zaražene u isto vrijeme, to bi imalo smisla.
(Joe) 50 je samo popadalo? Čudno.

(L) Razmislite o tome. Imaš hrpu krava. U krdu, sve su vjerojatno dosta blizu ili identične u smislu genetike. Koriste istog bika i vjerojatno iste dvije ili tri krave kako bi ih otelili. Dakle, neće se puno razlikovati u smislu genetike. Ako razmišljaš o virusima i nečemu što vjerojatno dolazi iz svemira...
O: Da.

P: (Joe) Dakle, onda se nije radilo o običnom virusu. Radilo se o nečemu neuobičajenom?
(L) Da, i naročito ako imaš nešto što je svježe ušlo u biosferu i za što nije razvijen imunitet...
O: Da, upravo tako!

P: (Artemis) Da li je to tek početak?

O: Da.

P: (Artemis) Hoće li ovako nešto početi spopadati ljude?
O: Moguće. To bi sigurno trebalo natjerati ljude da počnu obraćati pažnju.
P: (L) Ali neće. Jednostavno neće mariti. Neće razmišljati o implikacijama.
(Artemis) Rusi su krivi! [smijeh]

(L) Da, Putin je kriv.

(Joe) O kakvim se to bespilotnim letjelicama izvještavalo, koje su prije otprilike tjedan dana bile iznad aerodroma Gatwick. Uzrokovale su zatvaranje aerodroma. Da li se radilo o bespilotnim letjelicama?
O: Ne.

P: (Joe) Da li se radilo o NLO-ima?

O: Da.

P: (Niall) I onda nekoliko dana kasnije na aerodromu u Birminghamu?

O: Da.

P: (Joe) Šta su radile, samo izbezumljivale ljude?

O: Da.

P: (Joe) Jednostavno da bi se zabavili, ha?

O: Da.

P: (Artemis) Iz zabave!

(Joe) To je svakako izbezumilo Britance. Područje Egejskog mora, gdje se nalaze svi grčki otoci, da li je sve to bilo jedna kopnena masa prije erupcije Santorinija?
O: Puno više, ali ne sve.

P: (Joe) Što je to bilo s požarom trafostanice u Queensu prije nekoliko dana… Da li je to bio samo požar trafostanice? Dobro, okej, JEST da se zapalila trafostanica, ali…
O: Očekujte još zbog nakupljanja naboja na planeti.
P: (Joe) Dogodio se također dan kasnije još jedan u New Orleansu.
O: Da. Za krivnju su im Rusi na raspolaganju.
P: (Joe) Električni požari, požari na mjestima na kojima se inače ne događaju.
(Artemis) Za sve krive Ruse!
(L) Rusi vježbaju sa svojim oružjem na zrake ili tako nešto.
(Artemis) Moja limunada je prekisela. Mora da je zbog Putina!
(Joe) Putin mi je pojeo ručak! Je li promocija neprijateljskog stava prema tradicionalnim muškim karakteristikama u u zapadnjačkim društvima dio šireg zločinačkog plana?
O: Da.

P: (Joe) Da li je pokušaj da se stvori generacija slabih muškaraca dio toga?
O: Da.

P: (Joe) Da li je to s nekakvom vrstom scenarija na pameti, nakon tranzicije u četvrti denzitet, ili tako nešto, ili se više radi o okupaciji trećeg denziteta?
O: Više je odraz poželjnog odnosa između OPS četvrtog denziteta i čovječanstva.
P: (L) Dakle, drugim riječima, žele se upustiti u analno sondiranje. [smijeh]

O: Nije netočno! Dominacija nad normalnim muškarcima.
P: (L) Sjetite se recenzije one knjige koju sam napisala davno, davno, o tom liku koji je pisao o Konačnoj izvanzemaljskoj agendi (Ultimate Alien Agenda u engl. izvorniku, op.), i kako su reptili puni ljubavi, i... Nikad to neću zaboraviti. Isuse Kriste... Odi na Amazon, nađi tu knjigu, i pročitaj moju recenziju. Bila je... Ta knjiga je bila... O moj Bože.
(Andromeda) U tom smjeru?

(L) O da! Hoću reći, možda ta knjiga DOISTA govori o konačnoj izvanzemaljskoj agendi.
(Artemis) Žele muški plijen!

(L) Izgleda da je tako! Radi se o dominaciji. Ne radi se o seksu, nego o dominaciji.
(Pierre) Žele robove - pokoravanje.

{Tu je recenzija: Jedna od pet mogućih zvjezdica (prema Amazonovu sustavu ocjenjivanja, op.)
“Clintonizirana verzija” reptoidnih otmica
2. siječanj 1999.
Format: Meke korice

Možda dolikuje što dr. Walden sugerira kako je naš Neustrašivi vođa, prikladnog nadimka Prepredeni Willie (prikladnost koja je naročito očigledna u ovoj knjizi), “kolega izvanzemaljski hibrid” zmijske vrste. Dr. Weldon, posjetivši istu crkvu u koju često odlazi dr. Rich Boylan, “jednostavno zna da je energija reptilne inteligencije slična ljudskoj seksualnoj energiji. Istog je osjećaja.” Ajoj! Zašto svi mi nismo shvatili da su Monica i Bill jednostavno kontemplirali?
“Izvor” ovog naivnog “Traktata” neprestano izbija na površinu kroz egocentrično “spominjanje samog sebe” kao “Starog umišljenka”, i u odlomcima poput: “Pomogao mi je otkriti moj pravi identitet [...] Onda se dogodilo nešto neočekivano. Moj fizički jezik je natekao, kao da ga se napuhuje. Jedva sam mogao pričati. ‘Moj jezik… dosta je velik! [...] Moj ogromni jezik je ubadao i izvlačio se…’” A mi smo mislili da su transkripti Kena Starra bili eksplicitni!
Šalu na stranu, teško je povjerovati kako si je Barbara Bartholic dopustila da je navuče ovako predpubertetsko, egocentrično baljezganje koje bi bilo dovoljno patetično samo ako se uzmu u obzir stil i prezentacija koja sliči “Što sam radila prošlo ljeto tijekom praznika između petog i šestog razreda? Bila sam oteta i silovana! Od strane reptoidnih izvanzemaljaca! Straaaaašno! Isprva sam bila uplašena… ali poslije sam shvatila koliko je to DOBRO bilo! Sad ne mogu dočekati da oni ponovo dođu!” Čovjek bi pomislio da je Barbara nešto naučila družeći se s “Karlom”, tj. oni koji se NE drže “stranačke stege” ne preživljavaju. No s druge strane, možda JEST naučila…
Potrošite svoje vrijeme i novac na knjigu dr. Davida Jacoba, “Prijetnja”. Osim ako ne želite vidjeti kako je lako progutati laži koje se nalazu u sendviču između slatkih i ljepljivih istina…
https://www.amazon.com/Ultimate-Ali...-08/dp/B01FIWNY6Q/ref=cm_cr_arp_d_product_top }

(Joe) Trenutno, sva ta radikalna feministička agenda kao da je jednostavno sredstvo za postizanje cilja?
O: Da.

P: (L) I rekla bi da je tako bilo od početka. Pričamo o dugoj, polaganoj, strpljivoj manipulaciji. Kasiopejci su to rekli davnih dana. To je kako bi svakoga isprogramirali na poželjan način, kako bi bili “dostojni” podanici u trenutku kad oni dođu zavladati. To je jezivo.
(Joe) Da li je to na neki način povezano sa homoseksualnošću?

O: Da.

P: (Joe) Da li je homoseksualnost namjerno prepravljanje čovječanstva kao odraz mentalnog sklopa OPS-a četvrtog denziteta?
O: Da.

P: (Niall) Je li OPS četvrtog denziteta gej?

O: Ne. Stvar je u moći, a ne seksu.

P: (Pierre) Vidimo to u ljudskoj vrsti, kod pedofilskih lanaca. Uopće nije stvar u seksu, nije stvar u ljubavnom užitku. Stvar je u moći.
(Joe) I dominaciji.

O: Postoji mali postotak “normalne” homoseksualnosti.

P: (L) Dakle, radi se o normalnoj varijaciji poput ostalih varijacija različitih ljudskih karakteristika, najčešće zbog stvari poput karme ili drugačijeg niza formiranja, isporuke hormona, ili čega god.
(Joe) Još jedno pitanje. Na radaru je 12. prosinca zabilježena anomalija koja se kretala nebom i viđena je iznad Srednjeg zapada – Illinoisa i Kentuckyja. Rekli su da se radilo samo o radarskim mamcima, ali vojska tvrdi da njihovi avioni tada nisu bili na tom području. Dakle, ne znaju o čemu se radilo...
O: Puno toga probija (bleedthrough u engl. izvorniku, op.).

P: (L) Aktivnosti četvrtog denziteta probijaju u našu stvarnost. Stvari postaju zbilja čudne, a ljudi jednostavno ne primjećuju znakove. 50 krava krepa, radarske anomalije, požari trafostanica...
(Joe) Opservatoriji se evakuiraju...

(L) Događaju se čudne stvari, a ljudi jednostavno ne obraćaju pažnju.
(Joe) Kada si davnih godina pitala za nestanak pretpovijesne kulture Clovisa i tako to, postavila si nekoliko pitanja vezanih za to. Prošli mjesec otkrili su taj krater na Greenlandu kojeg datiraju na otprilike 12 tisuća godina prije Krista, a koji je uzrokovao nestanak mamuta. Nisam našao išta u sesijama da si pitala koliko je meteora ili komada zapravo udarilo u planet? Da li znaš?
(L) O da, ali ako si čitao o tome, znat ćeš da je bilo nekoliko velikih. I bilo je masa malih poput onih u Carolina uvalama. To subile zračne detonacije.
(Joe) Ali nije uvriježeno mišljenje da se o tome radilo.
(L) Ne od strane konvencionalne znanosti.

(Joe) S otkrićem tog kratera morati će to sada početi uzimati u obzir.
(L) I ljudi koji su o tome teoretizirali, tvrde da je zbilja velik komad udario u ledeni pokrov Greenlanda i završio u Hudsonovom zaljevu ili tako nešto. Drugi je završio u jezeru Superior ili jezeru Michigan... Zaboravila sam koje. Dakle, čini se da je bilo najmanje tri velika.
(Pierre) Neki od velikih su bili tako veliki da su nakosili Zemlju, prema nekim istraživanjima. Bilo je veliko.
(Joe) Ono što čini greenlandski krater značajnim jest da je znanost dosad odbacivala ideju da su meteori uzrokovali nestanak pretpovijesne kulture Clovisa jer nije postojao vidljiv krater. A sad postoji krater! Dakle, to je dosta značajno, da se to otkriće dogodilo upravo sada. Morati će prihvatiti da su meteori prije 12 000 godina, ili tako nešto, uzrokovali nestanak gotovo svih živih bića.
O: A što smo vam govorili?

P: (L) Da. A kad pričamo o meteorima... [smijeh]

(Andromeda) Prijelaz!

(L) Da… Pretpostavljam da ću staviti lisicu u kokošinjac. Dvije teme su mi na pameti. Prva je crna rupa Meke. E sad, taj lik Peter Townsend – što je vjerojatno pseudonim jer vjerojatno ne piše koristeći svoje ime bojeći se za vlastiti život – tvrdi da Meka nije postojala i da je islam kao religija imao čudne začetke. U suštini, on tvrdi da islam, prema njegovom načinu razmišljanja, nije jako prijateljski nastrojena religija. E sad, mislim da ne moramo postavljati pitanja o istraživanjima koje je on provodio, jer je to sve dosta jednostavno i jasno. No njegovi zaključci su da islam treba biti reformiran ili nešto treba poduzeti jer se, zbog vjerovanja koja se u njih usađuju od rođenja,trenutno ne radi o dosta prijateljski nastrojenim ljudima. Pored islamskog učenja da su sve ostale religije pogrešne i samo muslimani su u pravu, i muslimani imaju pravo ubijati nevjernike, on u suštini sugerira da je korupcija svojstvena islamu, da je religija sama po sebi loša. No diskutirali smo o tome, i ne vidimo puno toga po čemu se lažne religije međusobno razlikuju. Hoću reći, kršćanstvo i judaizam su oboje dosta gadni na neki način. Dakle, ne vidim… Je li islam u suštini kvaran i općenito loše utječe?
O: Pažljivo uzmite u obzir razvojne puteve tri testna slučaja. Prvo imate judaizam. Počeo je kao široko rasprostranjeni kult štovanja boga kometa/oluje. Preformuliran je kako bi zadovoljio potrebe obespravljenih ljudi i potakao solidarnost među njima. Kršćanstvo je imalo dvojak začetak. Prvo, bilo je apokaliptičan kult netolerancije i nasilja. Drugo, bilo je poruka duhovne transformacije temeljena na životu izuzetnog čovjeka punog milosrđa. Islam je križanac najgoreg od obje. Kako iz potpune neistine mogu nastati ikakvi pozitivni elementi?
P: (L) Dakle, tvrdite da je islam mješavina najgorih dijelova judaizma i kršćanstva ? [pregled posljednjeg odgovora] Je li moguće da su ljudi vezani za Svitke s Mrtvog mora jako utjecali na formulaciju islama?
O: Doista!

P: (L) I ako uzmemo u obzir istraživanja o ljudima vezanim za Svitke s Mrtvog mora, radilo se o masi šizoidnih psihopata.
(Joe) Da li se radilo o židovima?

(L) Da. Radilo se o židovima koji su mislili da su drugi židovi izopačeni i da samo oni znaju istinu, i nisu mogli dočekati da idu okolo i ubijaju sve one koji nisu vjerovali u isto što i oni. Postoji cijelo znanstveno područje posvećeno izučavanju Svitaka s Mrtvog mora i vezanih tekstova, poput Knjige proroka Henoka i Henokova apokalipticizma. Dosta toga sam obradila u mojim tekstovima o Pavlu, Josipu Flaviju i Isusu.
(Joe) Znači, oni su porijeklom prvi val kršćanstva. I onda je došao Cezar.
(L) Pa, zapravo, Pavao je došao sa svojom vizijom milosrdnog spasitelja, Cezara. To je bila pozadina nekolicine zagonetnih aluzija u Novom zavjetu na konflikt između Pavla i “jeruzalemskih kršćana”. Postojali su ti sa Svicima s Mrtvog mora, Zeloti, itd, i zatim Pavao. Ponovo, dosta sam dobro obradila tu temu u mojoj knjizi koja tek treba biti objavljena. I nemojmo zaboraviti da su tvorci islama dosta posuđivali iz Abrahamovih i Mojsijevih priča koje su židovi osmislili modelirajući ih po stvarnim povijesnim ličnostima grčke i egipatske povijesti kada se u prošlosti Stari zavjet pisao, oko 272. godine prije Krista. O svemu tome pišu Gmirkin i Wajdenbaum. (Argonauti pustinje itd.} Osnivači islama nisu znali da stvaraju priče temeljene na već izmišljenim pričama, itd.
(Joe) Znači, netolerancija, nasilje i štovanje boga oluje su najgore i od judaizma i od kršćanstva. Islam je, više no bilo koja druga religija, pod utjecajem kataklizmi u tom smislu, je li?
O: Da.

P: (Joe) Kad se to pojavilo, štošta se događalo? Bilo je to Mračno doba, je l’ tako?
O: Da.

P: (L) Dakle, to bi bilo savršeno objašnjenje zašto ih je privlačila apokaliptična literatura. Tada je imala najviše smisla.
(Joe) I bilo je relativno nedavno.

(L) I također, ako su ljudi poput Heinsohna i Fomenka u pravu vezano za godine umetnute u povijesnu vremensku crtu, moguće je da je to bilo recentnije i unutar kraćeg vremenskog razdoblja no što mislimo. Povijest je takva zbrka zbog svih manipulacija.
(Andromeda) Dakle, islam se većinom temelji na strahu i izbjegavanju, dok je čak i judaizam u sebi sadržavao ideju solidarnosti. I kršćanstvo je sadržavalo dugovni razvoj. Islam nije imao ništa od toga.
(L) Ne, čini se da u islamu nema ničega o stvarnom duhovnom razvitku osim pokušaja da se Muhameda koristi kao svog uzora i “pokoravanja” njegovim navodnim objavama; to je mrvicu problematično, kada saznaš da je vjerojatni šizoidni, psihopatski fanatik vjerojatno inspiriran apokaliptičnim vizijama Svitaka s Mrtvog mora poslužio kao izvorni model za Muhameda. Idi i ubijaj ljude i dobit ćeš u zagrobnom životu grožđe, a ne gole žene. Dobiješ grožđe.
(Andromeda) Koliko zrna grožđa? [smijeh]

(L) 72!! Pa to je jedan od onih stvari koje su zbilja iznenađujuće. Izgleda da se, nekako, radilo o krivom prijevodu ili nerazumijevanju riječi, pa dobiješ samo 72 zrna grožđa. [smijeh]

(Andromeda) Masa ljudi će biti grdno razočarana! [smijeh]

(L) U redu. Sljedeće pitanje: čitala sam tu knjigu koja se zove “Darwinova crna kutija” (Darwin's Black Box u engl. izvorniku, op.) koju je napisao Behe – i zatim “Rub evolucije” (Edge of Evolution u engl. izvorniku, op.). Pročitala sam ih jednu za drugom. Izvrsne knjige! Koristi, u suštini, oštar skalpel i učinkovito masakrira Darwinovu teoriju evolucije putem nasumičnih mutacija i prirodne selekcije. Priča o Inteligentnom dizajnu, ali ne govori puno o onome koji dizajnira. Pa, odnosno, priča dosta o onome koji dizajnira, ali ne u smislu da konkretno govori o vrsti, ili čemu, ili kome. Ostaje strogo znanstven do samog kraja. Ali palo mi je na pamet, dok sam to čitala, da to ima jako puno smisla, naročito u pogledu kasiopejske kozmološke perspektive, koja govori o dimenzijama, denzitetima, četvrtom denzitetu (OPD i OPS), itd.. Puno puta ste pričali o genetskim manipulacijama koje su se odvijale, i o činjenici da je putovanje kroz vrijeme radi tih genetskih manipulacija jedan od trikova koje OPS iz četvrtog denziteta koriste na ljudskoj rasi. Rekli ste da postoje laboratoriji u četvrtom denzitetu gdje se to odvija. Pričali ste o tome kako se odvijaju te otmice, da se to događa poput ekstrakcije duše: dušu odvedu u četvrti denzitet, tijelo se ponovo molekularno sastavi u “materiju” četvrtog denziteta, radi se na ponovo sastavljenom tijelu u četvrtom denzitetu, i onda se tijelo rastavi, a duša ili svijest se pošalje nazad kroz granicu između stvarnosti. Onda sadrži uzorak manipulacije koji onda uzrokuje da se te promjene ili manipulacije odraze na tijelu na Zemlji u trećem denzitetu. Dakle, imam neku predodžbu kako to funkcionira, ali to možda nije pitanje koje bi trebala postaviti, ali... Zbilja ga moram postaviti: kako se to događa? Kako to rade?!
O: Prisjetite se da je četvrti denzitet stvarnost u kojoj misao ima moć stvaranja. Ako um - a u ovom slučaju mislimo na puno više od vašeg shvaćanja uma – razmišlja o strukturi ili nečemu što treba postići, ona se sklopi, manje ili više. Onda kada se struktura pošalje nazad kroz granicu između stvarnosti, “ideja” je nacrt atraktor koji na sebe privlači odgovarajuće elemente vaše stvarnosti i onda oni nastave prolaziti kroz proces organskog sklapanja. To se događa jer čak i beživotna materija sadrži minimalnu razinu svijesti.
P: (Andromeda) Mislim da ću to morati pročitati još koji put...
(Artemis) Da li bi se ista metoda mogla koristiti kako bi preboljeli prehladu?
O: Još niste u četvrtom denzitetu.

P: (L) Dakle, dajte mi da to ponovim, da vidim da li to razumijem. Znači tvrdite da, recimo, neki genetičar u četvrtom denzitetu uzme nekoga i odrade ono što u svjedočanstvima otmica izgleda kao da se radi o aktivnostima koje nemaju smisla. No moguće je pak, u stvarnosti četvrtog denziteta, da rade nešto što u sebi krije određeni smisao i namjeru koji nama nisu očigledni. Koju god sitnicu da rade, koja nama nema smisla, ona uzrokuje da se dogodi nešto u skladu s onime o čemu razmišljaju. Ako žele promijeniti nečiji DNK, pomisle na to, i pomalo se promijeni. I onda odrade molekularno rastavljanje iz molekula četvrtog denziteta, koje su različite. Ponašaju se drugačije, one JESU drugačije. Onda se tijelo vrati i...
(Andromeda) Pričamo o potpunoj otmici, tijela i svijesti?
(L) Pa, mislim da ne mora biti. Rekli su da su rijetke potpune otmice tijekom kojih uzmu i tijelo. Zaustave vrijeme, izvuku svijest, a tijelo tamo stoji nepomično u trećem denzitetu. Pa onda pošalju svijest nazad, i onda, jer postoji određena razina svijesti u beživotnoj materiji – tj. u svakakvim vrstama kemikalija – nekako se te frekvencije kemikalija pridružuju ideji strukture?
(Joe) Radi se o nacrtu.

(Pierre) Ja to shvaćam na način da ideja u četvrtom denzitetu usmjerava. Nacrt. Iz nekog razloga, obzirom da su molekule ili elementi u trećem denzitetu mrvicu svjesni, postoji vrsta rezonancija između nacrta (um četvrtog denziteta) i elemenata trećeg denziteta. Pa se oni stapaju i naposljetku se ideja četvrtog denziteta materijalizira unutar trećeg denziteta.
(Joe) Pa, ne materijalizira se nužno. Može promijeniti strukturu nečega materijalnog.
(L) Da. Ideja se materijalizira jednostavnim aktiviranjem zakona fizike i kemije.
(Joe) Znači, ta ideja se u suštini može utisnuti na materiju trećeg denziteta, i promijeniti joj strukturu.
(L) Pretpostavljam da nema granica za primjenu. Ali, naravno, mislim konkretno na živa bića.
(Andromeda) To je donekle poput eksperimenata s vodom tijekom kojih ona mijenja strukturu kada se na nju usredotočiš. Poput toga, ali na višoj razini.
(L) Ali mi ne možemo puno više od mijenjanja malo vode. Oni pričaju doslovno o mijenjanju DNK i možda nešto više.
(Joe) Ali rekli su da su misli u četvrtom denzitetu, u suštini, stvari. Misao ima moć stvarati. Pa su rekli da kad netko tamo pomisli na strukturu ili nešto što se treba postići, to se sastavi, manje ili više. Da li to znači da se sastavi na materijalan, fizički način?
(L) Na materijalan način četvrtog denziteta, a što je polu-materijalno u usporedbi s našim materijalnim svijetom.
(Joe) Nikakva fizička stvar se ne šalje kroz granicu između stvarnosti, je l’ tako?
(L) Ne.

(Chu) To gotovo da je poput načina na koji rade stanični receptori. Potrebna je minimalna razina svijesti, i to se podudara sa stvari iz četvrtog denziteta kao što se receptor veže za kemikaliju – stvari jednostavno “odgovaraju”.
(Andromeda) Ali da li onda svijest mora biti uklonjena kako bi se to dogodilo, ili se restrukturira u tijelu?
(L) Mislim da im je lakše to odraditi u četvrtom denzitetu. Odvedu svijest u četvrti denzitet KAKO bi to mogli izvesti! Jer su ponovo sastavili tijelo na svijesti koja je tijelo četvrtog denziteta, napravljeno od materije četvrtog denziteta koja se navodno ponaša dosta različito u odnosu na našu materiju. Puno više se da oblikovati. I onda se te promjene na neki način “otisnu” na svijest. Onda rastvore to tijelo četvrtog denziteta, pošalju svijest nazad u tijelo trećeg denziteta koje onda, jer je promijenjeno... I to ti pomalo govori o tome kako je tvoja vlastita svijest moćna! Ako bi mogao učinkovito promijeniti vlastitu svijest na tim istim dubokim razinama, mogao bi vjerojatno utjecati na promjene u materiji! I rade, naravno, sa stvarima koje mi nemamo. Imaju igračkice koje mi nemamo.
(Pierre) I umove, također.
(L) Da, to je jedna od onih stvari koje su me najviše impresionirale dok sam u Beheovoj knjizi čitala o naravi stanice i malim mini strojevima koji postoje u njoj. Hoću reći, zamislite samo um koji mora sve to skupa osmisliti!
(Pierre) Da, radi se o razini složenosti koja je zapanjujuća!
(L) Pričamo o ZASTRAŠUJUĆOJ inteligenciji! Naročito ako se radi o OPS inteligenciji.
(Pierre) I fascinantno je, također. Nije nužno imati zločinačke namjere da bi se stvorilo tako nešto.
(Joe) Pa, može se ekstrapolirati, pretpostavljam, ako se uzme u obzir moderna tehnologija i njena složenost. To rade ljudi, je l’ tako?
(L) Upravo tako. I gledajte kakav genetički inžinjering mogu naši znanstvenici izvesti. Ali što se tiče umova četvrtog denziteta, hoću reći, dajte molim vas, ako se bitke u četvrtom denzitetu manifestiraju u našoj stvarnosti kao zemaljske i kozmičke promjene, i vulkani, i vremenske prilike, i velike oluje, i tako dalje, kakva je to, kvragu, stvarnost? Kakvi su to umovi?
(Joe) Dosta to spominješ u posljednje vrijeme...
(L) Jer dosta razmišljam o tomeu posljednje vrijeme! Davnih dana su Kasiopejci pričali o bitkama u četvrtom denzitetu kao o vremenu, i nek me vrag odnese ako sad ne vidimo masu toga!
(Joe) Znam, ali... Kada pričaju o bitkama u četvrtom denzitetu, na što misle?
(L) Na što mislite kada kažete “bitke u četvrtom denzitetu”?
O: Kako na nebu, tako i na Zemlji.

P: (L) Pa, kad ste to spomenuli, razvila se rasprava na forumu tijekom koje su ljudi govorili nešto poput, “pa, ja ne želim posjedovati pištolj jer je to prljavo, samo se radi o “smrti”, i tako dalje i tako bliže. Ili, “ja jednostavno ne bi mogao nekoga ubiti taman da si spasim život, ili, da to moram, osjećao bi se kao propalo ljudsko biće.” No vi tvrdite da postoje bitke u četvrtom denzitetu i odražavaju se na treći denzitet. Dakle, ono što se događa upravo ovdje u trećem denzitetu je u suštini odraz te bitke koja se odvija u tom višem...
(Joe) Da li se ratuje u četvrtom denzitetu?

O: Da.

P: (L) Njihova verzija ratovanja.

O: OPS želi nametnuti dominaciju kojoj se mora oduprijeti. Sama si o tome pisala!!
P: (L) Da, jesam. Nije li se to radilo o onom članku Michaela Toppera? Također, pisala samo o tome još negdje. Mislim da sam u članku pisala nešto o psihopatskom stanju u Americi, da se praktično od nas zahtijeva da se odupiremo toj dominaciji kako bi imali budućnost, radi same OPS pozicije. Pa, drugim riječima...
O: Jednu stvar koju bi trebali razmotriti jest da tzv. “pravila” koja diktiraju kako manje vrijediš kao ljudsko biće ako se braniš, te što je ispravno i istinito, moguće da su jednostavno isprogramirana kako bi učinila nekog slabim.
P: (Artemis) Pa da, hoću reći, ako uzmeš u obzir zapadnjačka društva, i vrijednosti, i TV, sve je o tome kako ne treba ubijati ljude čak i ako si pozitivac, te čak i ako trebaš.
(L) Istovremeno, promoviraju ubijanje sa svim tim pucnjavama i bombaškim napadima. Ima tu nešto, jer... Kao kad Jonathan Haidt priča o različitim etičkim sustavima, i kako je temelj etičkog sustava liberalnih tratinčica (snowflake u engl. izvorniku, op.) uglavnom samo o nečinjenju zla, i kako nitko nikada ne bi trebao biti povrijeđen, ničiji osjećaji ne bi trebali biti povrijeđeni... I to je pomalo bizarno jer ne uzima u obzir činjenicu da...
(Andromeda) U krivoj situaciji može škoditi!
(L) Da. A da ne spominjemo samu stvarnost. Pa, ima još tko kakva pitanja? Umorna sam.
(Chu) Vezano za laboratorije četvrtog denziteta... Pričali smo ranije o slobodnoj volji i svemu tome skupa. Dakle, kako bi to funkcioniralo u praktičnom smislu? Da li postoje laboratoriji Pozitivaca, laboratoriji Negativaca, i negativci se upliću koliko god mogu, dok pozitivcima nije dozvoljeno uplitanje, nego samo zaštita? Ili zato što osoba zatraži?
O: Kada se zatraži i kada neće uzrokovati poremećaj u planu životnih lekcija.
P: (L) Dakle, u određenom smislu...
(Joe) Ovisi o osobnom planu životnih lekcija. Ako njihov plan sadrži iskustvo nečega gadnoga, onda im vjerojatno neće biti pružena nikakva pomoć. Ako se radi o nekom manevru nekih drugih sila koje pokušavaju sabotirati taj životni plan, onda ti se pruži pomoć.
O: Da, upravo tako.

P: (L) Dakle, u suštini, čini se da, na osnovu slike koju sam stvarala putem naših rasprava u zadnjih nekoliko godina, u petom denzitetu postoje bića koja s nama mogu dijeliti svoje poduke i energije ako smo na neki način povezani, recimo genetski ili duhovno ili što god – zbilja, gotovo poput štovanja davnih predaka. Zatim postoje bića u četvrtom denzitetu koja su u suštini poput anđela i demona koji mogu pomoći ili škoditi. Dakle, neki od drevnih prikaza života i duhovnih stvarnosti nisu previše u krivu. Da li ovdje o tome pričamo?
O: Da.

P: (L) I samo što su neki detalji zbrkani.
(Andromeda) Karikirani.

(L) Jako, jako interesantno. Nedavno sam razmišljala kako zbilja nema veze da li mase ljudi zasigurno znaju da je lik Isusa modeliran po Pavlu i Cezaru, jer stvar je u tome da je to tip osobe i predodžba osobe pomazane i krštene kako bi čovječanstvu donijela nove koncepte, kako bi djelovala kao “veza s precima”, da se tako izrazim, radi inspiracije i pomoći. Pavlovljevo kršćanstvo, ako se ispravno shvati i primjeni, je vjerojatno nešto dobro. Mi smo paleokršćani. Mi vjerujemo u izvorni oblik koji je podučavao Pavao, utemeljen na Cezaru i njegovim vlastitim vizijama, ali postoje drugi kršćani koji imaju varijacije koje mogu biti bolje ili lošije, ovisno o tome tko ih interpretira. Ono što je Pavao napravio, kako bi se suprotstavio tim apokaliptičnim krvolocima vezanim za Svitke s Mrtvog mora i promijenio percepciju Rimljana i Grka, je bilo samo po sebi pravo čudo. Mora da mu je netko pomagao. Uglavnom, to su neka moja promišljanja. Vrijeme je da kažemo laku noć.
O: Krist vas blagoslovio! Pozdrav.

KRAJ SESIJE

Preveo Ivan Novak
 
Psalam 91- Obrada – za zaštitu doma pročitati osam puta dnevno u tri dana uzastopno

U zaklonu Božanskog Uma ko prebiva,
u senci Svemoćnog taj počiva!
Božanskom umu ću reći:
''Moj zaklone i tvrđavo moja!
Moj Bože u koga se uzdam.’’
Božanski Um će te izbaviti
iz ptičarske omče i pomora kobnog.
Svojim perjem pokriće te,
sakrićeš se pod njegova krila;
štit i bedem istina je njegova.
Strahote noćne nećeš se plašiti,
a ni strele koja danju leti;
ni pomora što se danju šunja,
ni zaraze što kosi u podne.
Pored tebe hiljade će pasti,
tebi zdesna i deset hiljada,
a tebi se približiti neće!
Samo ćeš rođenim očima da gledaš,
nad opakim videćeš osvetu.
Zato što si u Božanskom Umu,
u utočištu mome,
u Svevišnjem prebivalište sebi našao
zlo te zadesiti neće,
i ni blizu tvog doma pošat prići neće.
Božanski Um će zapovediti svojim anđelima
da te čuvaju na svim tvojim putevima.
Oni će te poneti na svojim rukama,
da nogom ne bi o kamen zapeo.
Izgazićeš i lava i zmiju,
pregazićeš lavića i guju.
''Izbaviću ga jer mi je privržen;
na visinu,
u zaklon ga stavljam,
jer poznaje Božanski Um.
On će mene zvati,
a Ja ću mu se odazvati;
biću sa njim u nevolji da ga spasem
i učinim časnim.
Životom dugim ću ga nasititi,
daću mu da vidi izbavljenje svoje.''
 
Thank you Bojane
Psalam 91- Obrada – za zaštitu doma pročitati osam puta dnevno u tri dana uzastopno

U zaklonu Božanskog Uma ko prebiva,
u senci Svemoćnog taj počiva!
Božanskom umu ću reći:
''Moj zaklone i tvrđavo moja!
Moj Bože u koga se uzdam.’’
Božanski Um će te izbaviti
iz ptičarske omče i pomora kobnog.
Svojim perjem pokriće te,
sakrićeš se pod njegova krila;
štit i bedem istina je njegova.
Strahote noćne nećeš se plašiti,
a ni strele koja danju leti;
ni pomora što se danju šunja,
ni zaraze što kosi u podne.
Pored tebe hiljade će pasti,
tebi zdesna i deset hiljada,
a tebi se približiti neće!
Samo ćeš rođenim očima da gledaš,
nad opakim videćeš osvetu.
Zato što si u Božanskom Umu,
u utočištu mome,
u Svevišnjem prebivalište sebi našao
zlo te zadesiti neće,
i ni blizu tvog doma pošat prići neće.
Božanski Um će zapovediti svojim anđelima
da te čuvaju na svim tvojim putevima.
Oni će te poneti na svojim rukama,
da nogom ne bi o kamen zapeo.
Izgazićeš i lava i zmiju,
pregazićeš lavića i guju.
''Izbaviću ga jer mi je privržen;
na visinu,
u zaklon ga stavljam,
jer poznaje Božanski Um.
On će mene zvati,
a Ja ću mu se odazvati;
biću sa njim u nevolji da ga spasem
i učinim časnim.
Životom dugim ću ga nasititi,
daću mu da vidi izbavljenje svoje.''
Hvala Bojane !!!
 
Datum sesije: 23. ožujak 2019.

Laura, Andromeda i Artemis za pločom
Pierre, Joe, Chu, Ark, Gaby, PoB, Scottie, Niall, Princess Leia

P: (Laura (L)) Pređimo na stvar! Danas je 23. ožujak 2019. godine. [Pregled prisutnih] U redu...

O:Dobra večer, djeco. Kasiopeja zove.

P: (L) Imamo li ime za vibracijsku frekvenciju ove večeri?
O: Xyneaea.

P: (L) Imam neka pitanja vezana za oblike. Oblici koji su mi na pameti su uvijeni proteini. Čitala sam kako se proteini uvijaju zbog poretka aminokiselina i kako su povezani. Te molekule aminokiselina ili komadići imaju na sebi male privjeske. Oni ili vole ili mrze vodu, vole ili mrze ulje, imaju pozitivan ili negativan naboj, te imaju različite kombinacije tih opcija. Te kvalitete tih privjesaka uzrokuju da se protein prirodno uvije u oblik u kojem treba biti kako bi mogao raditi ono što radi.To je samo po sebi dosta fascinantno: što DNK daje upute, kako bi se različite molekule aminokiseline vezale jedna za drugom u određenom poretku kako bi se uvile i napravile izrazito, izrazito specifičan oblik. Oblik je poprilično važan jer oblik uvijenog proteina je taj koji mu onda omogućava interakciju s ostalim molekulama unutar živućeg sustava kako bi mogao obavljati svoju funkciju. Određeni oblik koji još uvijek ima nekoliko privjesaka koji vise u izrazito specifičnoj konfiguraciji onda može pokupiti druge molekule i transportirati ih ili kombinirati ih, ili provoditi bilo koje druge različite aktivnosti... Znate, to je nešto jednostavno zapanjujuće komplicirano! To je jedan stvar vezana za proteine. Druga stvar o kojoj sam čitala je vezana za fotosintezu. Fotosinteza je poput temeljnog događaja života: odnosno, primanje svjetlosti ili fotona, i transformacija svjetlosti u šećer, kisik i vodu. Meni je to začuđujući događaj: transformacija prolazne svjetlosti u materiju! Čitala sam o načinima na koji je to izvedivo. Opet proteini koji su uključeni u fotosintezu imaju privjeske. Te sitne stvarčice koje strše imaju izrazito specifičnu konfiguraciju. Doslovno mogu hvatati, i kanalizirati, i svašta premještati. Funkcioniranje je tako precizno da proteini mogu pojedinačni elektron premještati uzduž jako kompliciranih puteva i učiniti da radi ono što žele da radi. Dakle, to me sve dovodi do pitanja, jer ako je temelj života svjetlost, fotosinteza i proteini, a proteini su ti koji SVE rade, i rade to jer imaju određene oblike, je li moguće da je dio prirodnog zakona, o tome kako stvari funkcioniraju, da veće strukture poprimaju oblike koje poprimaju jer je pogodnije njihovom funkcioniranju? Srce, na primjer... To je prvo pitanje. Je li moguće da te veće strukture, koje formiraju različite vrste proteina, poprimaju svoje oblike jer slijede određeni prirodni zakon na isti način na koji uvijanje proteina slijedi zakone razičitih molekula koje prirodno potiču uvijanje?
O:Doista. I primjetite da se može činit kao da “život” postoji u pojedinim organima dok se zapravo samo radi o funkciji proteina koja nalikuje anteni.
P:(L) Okej, dakle postoje neki proteini koji se mogu uvijati i njihati, da se tako izrazimo. Uvijaju se i onda je dio njihove funkcije da se kreću na određeni način, redovno ili ritmično. Da li je to povezano s idejom da srce može nastaviti kucati nakon što ga se izvadi iz tijela, da se radi o funkciji ansambla proteina koji izgrađuju organ? Može nastaviti funkcionirati dok god postoji neka... Neka sposobnost primanja nekih informacija?
O:Upravo tako.

P: (L) Ako se radi isključivo o aktivnosti sirovih materijala, aminokiselina ili čega god, zašto ne bi moglo dovijeka funkcionirati? Zašto prestane raditi?
O:Antena! Privlači više od svjetlosti! Životnu energiju, ili ono što bi vi mogli nazvati “dušom”, veže neka vrste antene.
P: (L) Dakle, ako duša napušta tijelo, da se tako izrazimo, ostaje nešto preostale funkcije koja može nastaviti, donekle poput baterije koja je napunjena, i onda kada se ta energija iscrpi, više ne pristiže? Je li to tako?
O:Da.

P: (L) Drugim riječima, bilijuni tih malih privjesaka ili malih antena na proteinima su donekle poput sidara za dušu? Poput malih antena koje prikupljaju fotone?
O:Da.

P: (Joe) Da li se to isto odnosi na sve dijelove ljudskog tijela? Sve stanice tvog tijela?
O:Da.

P: (Gaby) Pa kako onda postoji terminalna lucidnost kada mozak više ne funkcionira? Kao kad osoba umire, i mozak im je oštećen, ali onda se probude i oproste se kao da je sve u redu odmah prije no što će umrijeti?
O:Kada je duša ili životna energija u procesu odvajanja, u poziciji je pobjeći ograničenjima oštećene fiziologije.
P: (Joe) Pierre je nedavno u prethodnim sesijama pitao vezano za to. O tome kako ljudi imaju nagli izboj energije prije no što umru…
(L) Što su rekli?

(Joe) Pierre je nabacio i oni su se složili. Nešto vezano za informacije. Sjećaš se?
(Pierre) Da...

(L) Mislim da u ovom slučaju tvrde da kada se oslobađa, u stanju je premostiti ograničenja. Zapravo, ono što osoba doživljava NIJE oporavak mozga, nego manifestacija…
(Joe) Postoje neki ludi primjeri toga. Ljudi koji su stari i bolesni, i nisu pričali neko vrijeme prije smrti. I onda se iznenada probude i počnu pričati. Ali postoje i drugi slučajevi, mladih ljudi koji su umrli relativno mladi, koji nikad u životu nisu prozborili niti riječ, i koji su manje ili više u komi ili teško hendikepirani. Nikad nisu prozborili suvislu riječ, i onda odmah prije no što će umrijeti progovore i počnu u potpunosti ispravno koristiti jezik koji nikad u svom životu, od kad su se rodili, nisu koristili.
(Pierre) Ljudsko biće je brak duše i tjelesnog. Naročito u slučaju umirućih, fiziologija je oštećena. No zajedno su vjenčani, pa tjelesno ograničava dušu. No odmah prije smrti, duša se oslobodi tijela. Više nije ograničena.
(L) I u stanju je okrenuti se i kontrolirati tijelo koje prije toga nije mogla jer je bila toliko vezana za to, uklopljena u to, da se tako izrazim.
(Pierre) Znači, kad čuješ nekoga kako izgovara neočekivane riječi, ne radi se o oporavku tijela ili mozga. Radi se o smrti tijela i slobodnoj duši koja je napokon u stanju izraziti samu sebe.
(L) I dalje koristiš instrument na isti način na koji to rade, recimo, mediji. Samo što koristiš tvoje vlastito tijelo na način na koji bi to duh koristio.
(Joe) Dok je ta osoba bila u tijelu, njen mozak je mogao biti tako oštećen da uopće nije mogla pričati.
(L) To je korištenje vlastitog tijela kao što to rade mediji.
(Andromeda) Samoopsjednut si! [smijeh]

(Pierre) To je pomak od simbioze duše i tijela prema kanaliziranju.
(L) Kanaliziraš vlastitu dušu.
(Chu) To je također dodatni dokaz da je mozak samo antena. Ako zapravo možeš proizvesti govor, a tvoj mozak je oštećen?
(L) To nije sve što postoji. Još nešto se odvija.
(Chu) I mozak nije ključan za stvari poput govora.
O:Svi vi ste na dobrom putu prema istraživanja uz vjeru.
P: (L) Pa, moram reći da sam 20 godina sumnjičava prema Kasiopejcima.
(Artemis) Jadni Kasiopejci!

(L) Mislite da ja nisam?Nisam do kraja mogla svariti taj procjep u kojem se pitaš da li je sve što se događa temeljeno na materiji, i samo smo nusproizvod komunikacije lijeve i desne strane mozga, ili zapravo postoji nešto više od toga. Hoću reći, mogla bi imati izvanosjetilna iskustva, ali bi ih također mogla objasniti kao nešto što moj um stvara. Ako nešto čujem ili vidim, nisam li ja to manifestirala? Nije li to neki normalni fizikalni zakon energije, aktivnost s udaljenosti? Ali sve bi se moglo objasniti pomoću fizike...
(Joe) Radi se o starom pitanju o odnosu subjektivnosti i objektivnosti. POSTOJI li išta objektivno?
(Artemis) Pa, dobro je biti skeptičan.
(L) Stvar je u tome što sva istraživanja genetike i stanične biologije, i svih tih skupa stvari...
O:Kako mislite da se mi osjećamo?!

P: [lsmijeh] (L) ŽAO mi je!Žao mi je, ali jednostavno sam takva.

O:To je zapravo dobro. Doći do znanja pomoću zasigurno vlastitih napora učvršćuje ga u centru specijaliziranom za vjerovanja, i stoga mu daje dodatnu snagu. Svi koji tragaju za apsolviranjem i prelaskom u četvrti denzitet moraju tragati za znanjem. U četvrtom denzitetu, vaš posao će naposljetku biti inžinjering živih bića na novim svjetovima.
P: (L) Pa, prema ovome o čemu sam čitala o inžinjeringu živih bića na ovom svijetu, imam predodžbu da da su inteligencija i sposobnosti četvrtog denziteta tako...
O:Zapanjujuće je ispravan termin.

P: (L) Da, zapanjujuće. Čitanje tih knjiga me jednostavno zaprepastilo.
(Pierre) Misliš na stupanj inžinjeringa?
(L) Stupanj inžinjeringa, stupanj inteligencije, hoću reći... Očigledno, bilo je eksperimenata. Uzmite u obzir knjigu, Prethistorijski život (Prehistoric Life u engl. izvorniku, op.). Mogu se VIDJETI umovi kako rade na inžinjeringu životinja. Onda odluče, oh, taj nam se ne sviđa. Zbrišu ih s lica Zemlje i onda se pojavi hrpa njih skroz novih. To je inžinjering. Nije im se sviđao stari dizajn. Nešto od starijeg dizajna je ZBILJA bilo loše, kažem vam![smijeh] Majke mi, vidi se to u knjizi. Neke od ideja su bile zbilja LOŠE! Ozbiljne greške tijekom dizajniranja.
(Joe) Napisala si na forumu da su sve do jedne vrste nastale pojedinačnim inžinjeringom iz eksperimentalnih dijelova koji su prethodno nastali inžinjeringom tijekom milijardi godina povijesti Zemlje. Pa me je zanimalo... Rekli su u prethodnim sesijama da je život ovdje posijan. Prvo su stvoreni primitivni životni oblici. Ali do koje granice se direktno upravljalo napretkom svih vrsti na Zemlji?
O: Kako Behe sugerira, na razini porodica.
P: (L) Poput Canis porodice. Možeš imati vukove, pse, itd.
(Joe) Znači, svi sastavni dijelovi pasa su izravno stvoreni negdje drugdje, i onda...
(L) Uzmite u obzir knjigu. Možete vidjeti s čim se počelo. Pokazuje kako su počeli s najosnovnijim organizmima. Igrali su se s njima i onda su na to nadograđivali. Jednostavno je zadivljujeće gledati te slike i vidjeti što su otkrili u fosilnim nalazima. Može se vidjeti kako su nešto isprobavali, onda su na to nadodavali, onda su iskoristili dio ovoga i dio onoga, napravili jedno ili dva nova dijela, i tako dalje. Svaka vrsta ima određen broj gena ili njihovih dijelova koje nijedna druga vrsta nema.
(Joe) U prethodnim sesijama su rekli da manje ili više nalikuje misli o psu četvrtog denziteta. Onda se to transferira u treći denzitet i materija se nakuplja.
(L) Pa, sigurna sam da se to događa na isti način na koji su oni opisivali otmice.
(Joe) Ne, ali je li to... Znači, postoji evolucijski proces tijekom kojeg komponente psa...
(L) Mislim da nisu pričali o psima.
(Joe) Dakle, nešto evolucije se odvija prirodno? Znate na šta mislim?
(Pierre) Mislim da Joe želi reći da... Joe pokušava nekako pomiriti inteligentni dizajn i evoluciju tvrdeći kako na našoj razini, da...
(L) Nema evolucije.

(Pierre) No ideje u umu inžinjera uma u četvrtom denzitetu DOISTA evoluiraju...
(Joe) Kao kad dolje pošalješ nacrt, i materija se nakuplja oko tog nacrta i dosta brzo proizvodi psa.
(Pierre) I onda naučiš nešto iz toga, unaprijediš svoje razmišljanje, i dizajniraš noviju verziju psa.
(Joe) Ne, pas evoluira iz nečega.
(L) Ne, pas ne evoluira iz bilo čega. Psa se stvori.
(Joe) I pojavi se ni iz čega?

(L) Ne, ne pojavi se ni iz čega. Bude... Mislim da su tvrdili kako ideja o različitim malim proteinima ili ostalom građevnom materijalu. Ali kako se sastave? I ne mislim da je isto poput misli “psa”, nego su u startu više pričali o osnovnim životnim oblicima, i inžinjeringu putem DNK. Ako postoji “misao” koja se transferira u treći denzitet, nalazila bi se u DNK. Ako uzmeš u obzir knjigu, vidiš kako počinju s izrazito bazičnim strukturama, poput sluzave plijesni. Cijanobakterija. Onda, dobiješ grupe različitih vrsti organizama koje oblikuju cijevi. Onda oblikuju stabljike. Onda nauče izvoditi fotosintezu. Onda prave listove. Onda, negdje usput, seksualno razmnožavanje se pojavi. Jednom kad se seksualno razmnožavanje pojavi, otvaraju se vrata za sijanje drugih stvari putem seksualnog razmnožavanja. Onda, ono što možeš napraviti jest kod kojeg možeš ugraditi slanjem virusa ili nečega kroz granicu između stvarnosti, ili čak samo misli, ili nečega poput otmica. Možeš ga ugraditi u jaje i rodi se. Nije nešto što se nakuplja ni iz čega. Odvija se na izrazito praktičan način...
O:Nakon ideje slijedi određena količina eksperimentiranja i čak inkubacije nekih “dijelova” u drugim živim bićima ili u drugim stvarnostima prije transfera u ovu.
P: (Joe) Ono što sam ja želio reći jest da je to donekle kao da se nacrt transferira u ta živa bića, i ona slijede otprije programiran nacrt...
O: Ne. Nema evolucije na način na koji ti misliš.
P: (Joe) Mislio sam da tvrdiš da u suštini POSTOJI evolucija, ali onda ti sićušni organizmi...
(L) Ne, ne tvrdim to! Tvrdim da ako tražiš, možeš vidjeti gdje su stvorili dijelove. I svaki put možeš vidjeti gdje su nešto napravili i onda se zajedno s tim nastavilo. Ako uzmeš u obzir knjigu, vidiš svaki svijet... Postojao je svijet plijesni. Došao mu je kraj. Kad je svijest plijesni nestao, onda se pojavio drugi svijet. Okej, i dalje je nešto plijesni preživjelo, ali novi svijet je imao cijevna stvorenja. Onda je taj svijet okončao, i počeo je drugi s biljkama.
(Joe) Okej, znači nema razvoja od jednog prema drugom.
(Pierre) Ja imam usporedbu, i želio bi znati je li točna. Tijekom povijesti planeta mogu se vidjeti ti ciklusi masovnog izumiranja, i naglih pojava života. To se ponavlja. Usporedba između tih kozmičkih ciklusa i inžinjeringa na razini ljudi je odbacivanje starih nacrta i započinjanje novih.
(Joe) Znači, svaka faza je zasebna.

(Pierre) Da li je to točna usporedba?

O:Da, ali to ne znači da su svi dizajni beskorisni.
P: (L) To je poput...

(Pierre) Imaš neke dijelove koji prođu kroz masu različitih životinja koje su sve razvijenije i razvijenije, ali dio ostaje manje ili više nepromijenjen.
O:Evo jedne usporedbe: mogao bi koristiti vagon kočije kao šasiju za automobil.
(Pierre) Ah, okej...

O:Nije savršeno, ali je iskorak.

(Pierre) Da.

O:Ljudske duše su stavljene u neandertalce kako bi inkubirale i potakle izravne promjene DNK-a. Toliko toga bi se dalo reći o ovoj temi da bi bilo potrebno jako puno vremena kako bi se sve objasnilo. Najbolje je nastaviti proučavati, razmišljati i umrežavati se. Uzmite u obzir knjigu. Sve je tu za one koji žele vidjeti. Ljubav je ljudska manifestacija kreativne energije.
P: (L) Okej, pauzirajte!

(Artemis) Čekajte, ostala sam sama!

(L) Makni ruku! [smijeh]

(Artemis) A oni će, “ne, nismo završili priču!”
(Scottie) [pregled prethodnog odgovora] Dakle, to znači da nije kao da su psi evoluirali iz vukova. Kao da su dizajnirali vukove i onda rekli, “hm, ajmo sad dizajnirati pse!” I onda su dizajnirali pse.
(L) I stavili su u nečiji um da počne razmnožavati određene osobine...
(Scottie) Da, i to se moglo dogoditi na različite načine.
(L) Ili je prirodna varijacija vukova jednog dana proizvela psa.
(Chu) Pa, ako imaš sve dijelove i jednostavno ih adaptiraš poput bicikla... Ljudskom oku to izgleda kao unaprijeđen bicikl, ali odjednom si odradio dva projekta. Behe tvrdi kako se mikroevoluciju da opravdati, a ja čak ni u to nisam sigurna. Kao kad boja koja se mijenja unutar vrste može biti neka druga...
(L) Da, ne može se puno toga napraviti čak ni putem mikroevolucije. Može nešto rafinirati, ali obično samo nešto potrga. Kako bi to dodatno razjasnili, mislila sam si da je na početku netko eksperimentirao na ovom planetu. I ako pogledaš, imaš ta ogromna vremenska razdoblja nečega, ili jednog tipa nečega, i onda sljedeće razdoblje nečega mrvicu naprednijeg... Neko vrijeme je cijeli planet bio pokriven s čim god, i onda, BUM! Izumiranje. Na svakoj razini se može vidjeti kako sve postaje sve kompleksnije i raznolikije. Dakle, da, ostavlja dojam evolucije, i na neki način jest: evoluira u umovima kreatora/inžinjera četvrtog denziteta i oni nastavljaju isprobavati nove stvari. I da, postoji privid zajedničkog porijekla jer, zapravo, postoji “zajedničko porijeklo” u smislu da kad inžinjeri nađu nešto što funkcionira, koriste šablonu, čak i DNK, iznova i iznova. Dakle, netko se uči kako nešto izgraditi. K vragu, netko je vježbao! Onda bi rekli, “oh, to bi dobro došlo! Ajmo to koristiti za ovo!” Sjetite se, Kasiopejci su rekli da ljudska bića predvode paradu asortimana DNK-a svega što postoji na planetu. Imamo gene koji se nalaze u crvima, i muhama, i ribama, i čemu god. Zbilja me znalo nasekirati kad bi rekli tako nešto. To mi se zbilja gadilo. Ali je istina. Velik broj gena nam je zajednički s genima ostalih porodica i vrsti. To je zato što su ti dijelovi funkcionirali na određeni način i obavljali određene poželjne funkcije, i inžinjeri četvrtog denziteta su ih neprestano koristili, modificirajući ovo ili ono, ali u suštini, DNK upute moraju biti iste jer se radi o informacijskom kodu.
(Joe) Mi smo na planeti najsloženiji organizam koji je produkt brojnih pokušaja... brojnih iteracija života.
(L) Jer isti kontrolni geni, koji kod žabe prave krakove, kod ljudi prave noge. Ali postoje druge stvari zbog kojih se ljudska noga razlikuje od žabljih krakova – to je inžinjering, prilagođavanje instrukcija.
(Chu) Fuj!! [smijeh]

(L) Žao mi je, Chu, ali to je istina: imaš žablje krakove! [smijeh]

(Joe) Ima komentar o tome kako su ljudske duše stavljene u neandertalce kako bi inkubirale i potakle izravne promjene DNK-a.
(L) To je mrvicu drugačije jer u ovom slučaju pričaš o nečemu što je svjesnije i i pričaš o organizmu koji je već razvijen u vrlo napredan stadij. Pa bi konkretno te vrste pobuđenih promjena možda mogle funkcionirati. Kasiopejci su rekli da su OPS okupirali prije otprilike 300 000 godina, i do tada je bilo gotovo svo važnije stvaranje i inžinjering oblika života kakvih ih danas poznajemo. Ako je Ljubav moć stvaranja, zato OPS četvrtog denziteta ne može stvarati; samo mogu modificirati ili petljati, potiskivati, itd.. Dakle, u konkretnom smislu, Ljubav je stvorila naš svijet i zbilja je za ne povjerovati zadivljujući.
(Scottie) To je svejedno vrsta inžinjeringa. Ako uzmeš “dušu super pseće vrste” i staviš je u vuka, možda dobiješ psa.
(Joe) Pa, to je pitanje. Da li to vrijedi samo za ljudska bića? Nema duše ili esencije koja može ući u životinje kako bi ih promijenile?
(L) Da li ta stvar s neandertalcima vrijedi samo za ljude, ili je to nešto što bi također moglo funkcionirati kod životinja?
O:U nekim slučajevima, da.

P: (Artemis) Što su željeli reći prije nego što smo ih zaustavili? Htjeli su nešto reći. Dakle, nastavite.
O:Učenje kako razmišljati je bilo važan dio sudbine. E sad, mora se kombinirati s konkretnom vrstom vjerovanja. Vjerovanje koje se temelji na subjektivnom željnom razmišljanju je entropijsko. Vjerovanje koje se temelji na čvrstom znanju prirode osnažuje. To je ono što je nedostajalo vašoj grupi. Sada imate priliku i sredstva kako bi to mogli promijeniti.
P: (Pierre) Da, to je velika promjena. Ako se dobro sjećam, pričali smo kako je znanje dobro, a vjerovanje loše. Sada, uvode razliku: postoji loše vjerovanje temeljeno na željnom razmišljanju, i postoji dobro vjerovanje temeljeno na objektivnoj procjeni stvarnosti i znanja. Već su ranije spominjali centar specijaliziran za vjerovanja, i ja sam si mislio, “centar specijaliziran za vjerovanja? Snaga?” Mislim da aludiraju na činjenicu da kad se znanje odvede korak dalje i koristi kako bi pogonilo snažno vjerovanje u tu istinu, ima drugačiji utjecaj na tebe. Ne samo da znaš, nego...
(L) Otključa nešto. Davnih dana su Kasiopejci pričali o potrebi uklanjanja krivih lokota. Također su rekli nešto o vjeri... “Kada nađeš nešto istinito, primiti ćeš demonstracije koje će učvrstiti (“locks in” u engl. izvorniku; u ovih nekoliko rečenica Laura se poigrava s riječju (un)lock, stoga prijevodi otključati, lokot i učvrstiti, op. prev.) tvoju vjeru.”
(Pierre) ZNAŠ u svom centru specijaliziranom za vjerovanja, i to osnažuje. Mislim da čak aludiraju na neke od koraka u četvrtom denzitetu gdje je to kreativno razmišljanje uslijed postojanja centra specijaliziranog za vjerovanja temeljenog na znanju.
(L) Pa, što su ono rekli? Život je religija. Pomno obraćanje pažnje na objektivnu stvarnost... Mislim da ne postoji ništa na svijetu što više nalikuje pomnom obraćanju pažnje na objektivnu stvarnost od proučavanja toga kako DNK funkcionira, stanična biologija, stanična mašinerija, od čega je tijelo izgrađeno, kako tijela funkcioniraju... to je najintenzivniji mogući akt proučavanja prirode, mislim... Za mene, to je bilo najsnažnije... To su stvari koje su iskrsnule otkad sam pohađala satove biologije; nismo imali ove informacije iako sam snažno sumnjala da se nešto događa kada sam čitala o onome što se tada znalo o ribosomima.
(Pierre) I zapravo si to opisala. Taj proces akumulacije znanja kako bi se apsorbiralo u tvom centru specijaliziranom za vjerovanja. Opisala si prije mjesec dana proces učenja o inteligentnom dizajnu. Rekla si nešto u stilu da si jako puno naučila o tome, bila si osobno uvjerena u to.
(L) To je za mene bilo kao da sam se iznova rodila. Kao da je netko otpuhao lokote s mog uma.
(Pierre) Što govorim, je li točno ili netočno?
O:Da.

P: (Joe) Ako ćemo biti pošteni prema njima, Kasiopejci su davnih dana rekli da je sva snaga potrebna za mijenjanje stvarnosti sadržana u centru specijaliziranom za vjerovanje.
(L) Da. Dvadeset godina nisam mogla VJEROVATI ni u šta!
(Pierre) Željela si znati. Nije međusobno isključivo s onim što su Kasiopejci rekli. Možeš vjerovati i znati. Možeš vjerovati JER znaš. To je veliki korak.
(L) Pa, kako je apostol Pavao rekao: vjera je pouzdanje u stvari neviđene, i on je također rekao da možemo ZNATI sve o Bogu promatrajući sve što je stvoreno, tj. ono što semože vidjeti. Ako mogu vidjeti vražje fotografije mikroskopskih mašina unutar stanice, a pričamo o... Radi se o mašinama koje konvertiraju svjetlost u šećer, vodu i kisik. Njih 15 milijuna može stati na područje veličine jednog piksela iPhonea!! [smijeh]

(Andromeda) To je ludo!

(L) To… To je zapanjujući inžinjering…
(Joe) Tako je glupo što ljudska bića to ne prihvaćaju. Svjesna iskustva ljudskih bića o razvoju tehnologije su bila upravo to: biti u stanju proizvesti sve manje i manje stvari. Dakle, ako se iste stvari mogu vidjeti u prirodi, kako je moguće ne reći da je to dizajnirano? Ako sam to dizajnirao, kako to da nije u drugom umu dizajn toga? To je masivno kompleksnije, a potrebno je puno inžinjeringa, i osmišljavanja, i dizajna kako bi se napravio mikročip. Onda pogledaš tijelo i vidiš stvari koje su masivno kompleksnije, i misliš si, “ne! To se slučajno dogodilo!” Da li se mikročip slučajno dogodio? Zašto ti uopće pada na pamet da se slučajno dogodilo?
(Ark) Nešto mi je palo na pamet dok sam danas vozio bicikl. Dakle, vozim se, je l’? I leptir je preda mnom. Vozim se, i leptir jednostavno leti ispred mene. Vjerojatno mu je pomalo zabavno jer to radi. E sad, tu je cesta, i tu je taj leptir koji leti. I oboje idemo uz vjetar. I onda s mislim: okej, imamo te Boeinge s umjetnom inteligencijom koji se sruše. Nikad nisam vidio leptira koji se srušio! [smijeh] I onda on ide uz vjetar! Negdje se u leptiru nalazi softver koji je TAKO NAPREDAN da… Ne može ništa svjesno izračunati, ali nešto to odradi! Dakle, kako može letjeti uz vjetar bez gotovo ikakvog pogona?
(L) I taj majušni leptir ima majušni mozak… tako je malen!
(Ark) Ono što ja želim jest: gdje se nalazi softver koji je TAKO moćan i tako univerzalan?! Otporan je na sudare! Odakle dolazi? Da li je u genima? Ili se taj softver učita odnekud nakon što se leptir rodi? Gdje je?
(Pierre) U informacijskom polju [Pierre napravi gestu po kojoj je poznat, a simbolizira informacijsko polje].

(L) Informacijsko polje. Dakle, tvoje pitanje je: odakle dolazi softver leptira?
(Ark) Da.

O:Kao što je Pierre rekao, radi se o informacijama koje se u potpunosti i slobodno daju/primaju putem antena proteina.
P: (Scottie) Dakle, mogu li ja letjeti poput leptira ako imam drugačiju antenu? Oduvijek sam želio letjeti, pa…
(PoB) Zašto ne možemo letjeti?

(L) Jer nemamo pravu vrstu antene!

(Ark) Nemamo hardver za letenje.
O:Kada budete imali dovoljno znanja, zasigurno!
P: (L) Drugim riječima, ono što žele reći jest da kad budeš imao dovoljno znanja za inžinjering živih bića, onda možeš izvesti inžinjering vlastitog letenja. Ali prvo moraš imati znanja za inžinjering leptira – u najmanju ruku! I na osnovu onoga što sam proučavala, još uvijek je pred nama daleki put!
(Scottie) U ovom trenutku, ne možemo proizvesti robota koji leti poput leptira.
(L) Druga pitanja?

(Artemis) Da, svi imaju brojna pitanja. Pierre vadi svoja pitanja.
(Andromeda) Oprez!

(Joe) Htio sam pitati vezano za Sebastianove zdravstvene probleme. Htio je da pitamo vezano za njegovo zdravlje.
(Pierre) Imao je taj problem gdje je izgubio osjetilo okusa, mirisa, i nešto sluha i vida. Također je imao nekih problema s pamćenjem. On bi htio kakav savjet vezan za njegovo zdravlje.
O: Sebastianu je potrebno da se na više različitih načina opusti! Znanje štiti.
P: (L) Druga pitanja?

(Joe) Jeste čuli za Topove Senece?

(L) Da...

(Artemis) Da li žele još nešto reći?

O:Isuviše je rigidan i boji se.

P: (Artemis) Čega?

O:Smrti.

P: (Joe) Dakle, Topovi Senece se čuju nedaleko jezera Seneca u New Yorku. To se redovno odvija već desetljećima, recimo.
(L) Čula sam da ih ima uz obale Sjeverne ili Južne Karoline.
O:Tektonske kretnje koje pobuđuju elektromagnetski profil regije.
P: (L) Pa, nisu imali potrese.
O:Obično se ne daju detektirati.
{Što na Internetu piše o Topovima Senece: ime potječe iz novele koju je napisao James Fennimore Cooper u 19. stoljeću. Ime se odnosi na grmljavinu koja se mogla čuti na obalama jezera Seneca i Cayuga u državi New York. Ime se odnosilo i na sličnu buku uzduž obala Sjeverne Karoline, Južne Karoline i Virginije. Slična grmljavina se u priobalnoj Indiji naziva Topovi Barisola. Ti fenomeni su se također događali unutar tri međusobno jako udaljena područja širom svijeta. To je otprilike sve što znamo o Topovima Senece. Misteriozna grmljavina: Topovi Senece i grmljavina potresa – čudnovati zvukovi}
P: (Pierre) Vezano za zemaljske promjene… Prije nekoliko mjeseci, pojavio se taj super ravni oblak koji je bio 50 metara širok i povezivao Sjeverni i Južni pol.
(L) Jesmo sigurni da se nije jednostavno radilo o efektu fotografiranja?
(Pierre) Čak se pojavio na satelitskim snimkama.

(L) Povezivanje satelitskih snimki često proizvodi efekte. Da li se radilo o efektu?
O:Radilo se.

P: (Pierre) Oh... Sljedeće pitanje: katari, odmah prije no što će se predati u Montseguru, pregovarali su o primirju nekoliko dana kako bi organizirali tajnu proslavu. Ne znamo o čemu se to radilo. Bilo je to tamo negdje oko 14. ožujka. Da li je to bilo povezano s proslavom smrti Cezara?
O:Da. Posljednja večera je komemoracija Cezara.
P: (Joe) Zašto čvorci formiraju jata i kreću se na način na koji se kreću u očito trenutnoj komunikaciji?
O:Ljubav. Tok i fluidni pokreti su izražavanje zadovoljstva životom.
P: (L) Rekla bi da to ne znači općenito, nego…
O:Ne uvijek, ali općenito, da.
P: (L) Sljedeće pitanje?

(Pierre) Vezano za francusku revoluciju: da li je glavna ideološka snaga iz pozadine bila franački kabalizam?
O: Da.

P: (Pierre) O Isuse. Da li su franački kabalisti infiltrirali Weishauptove illuminate i neke lože slobodnih zidara?
O:Da.

P: (L) U redu, reći ćemo laku noć. Umorna sam. Puse!
(Artemis) U redu, ako imate još što za reći… ako ne, onda vam laka noć i hvala vam!
O:Budite svjesni da će novi svijet svanuti! Neka vas ne ugnjetavaju smrtni hropci starog svijeta. Pozdrav.
KRAJ SESIJE

Preveo Ivan Novak
 
Ivan, thank you so much for very fast translation.:thup:
Even every session is full of useful informations this one is really mind-blowing. I really appreciate your effort to translate every session on our native language because is very helpful to increase understanding of it.
 
Datum sesije: 23. ožujak 2019.

Laura, Andromeda i Artemis za pločom
Pierre, Joe, Chu, Ark, Gaby, PoB, Scottie, Niall, Princess Leia

P: (Laura (L)) Pređimo na stvar! Danas je 23. ožujak 2019. godine. [Pregled prisutnih] U redu...

O:Dobra večer, djeco. Kasiopeja zove.

P: (L) Imamo li ime za vibracijsku frekvenciju ove večeri?
O: Xyneaea.

P: (L) Imam neka pitanja vezana za oblike. Oblici koji su mi na pameti su uvijeni proteini. Čitala sam kako se proteini uvijaju zbog poretka aminokiselina i kako su povezani. Te molekule aminokiselina ili komadići imaju na sebi male privjeske. Oni ili vole ili mrze vodu, vole ili mrze ulje, imaju pozitivan ili negativan naboj, te imaju različite kombinacije tih opcija. Te kvalitete tih privjesaka uzrokuju da se protein prirodno uvije u oblik u kojem treba biti kako bi mogao raditi ono što radi.To je samo po sebi dosta fascinantno: što DNK daje upute, kako bi se različite molekule aminokiseline vezale jedna za drugom u određenom poretku kako bi se uvile i napravile izrazito, izrazito specifičan oblik. Oblik je poprilično važan jer oblik uvijenog proteina je taj koji mu onda omogućava interakciju s ostalim molekulama unutar živućeg sustava kako bi mogao obavljati svoju funkciju. Određeni oblik koji još uvijek ima nekoliko privjesaka koji vise u izrazito specifičnoj konfiguraciji onda može pokupiti druge molekule i transportirati ih ili kombinirati ih, ili provoditi bilo koje druge različite aktivnosti... Znate, to je nešto jednostavno zapanjujuće komplicirano! To je jedan stvar vezana za proteine. Druga stvar o kojoj sam čitala je vezana za fotosintezu. Fotosinteza je poput temeljnog događaja života: odnosno, primanje svjetlosti ili fotona, i transformacija svjetlosti u šećer, kisik i vodu. Meni je to začuđujući događaj: transformacija prolazne svjetlosti u materiju! Čitala sam o načinima na koji je to izvedivo. Opet proteini koji su uključeni u fotosintezu imaju privjeske. Te sitne stvarčice koje strše imaju izrazito specifičnu konfiguraciju. Doslovno mogu hvatati, i kanalizirati, i svašta premještati. Funkcioniranje je tako precizno da proteini mogu pojedinačni elektron premještati uzduž jako kompliciranih puteva i učiniti da radi ono što žele da radi. Dakle, to me sve dovodi do pitanja, jer ako je temelj života svjetlost, fotosinteza i proteini, a proteini su ti koji SVE rade, i rade to jer imaju određene oblike, je li moguće da je dio prirodnog zakona, o tome kako stvari funkcioniraju, da veće strukture poprimaju oblike koje poprimaju jer je pogodnije njihovom funkcioniranju? Srce, na primjer... To je prvo pitanje. Je li moguće da te veće strukture, koje formiraju različite vrste proteina, poprimaju svoje oblike jer slijede određeni prirodni zakon na isti način na koji uvijanje proteina slijedi zakone razičitih molekula koje prirodno potiču uvijanje?
O:Doista. I primjetite da se može činit kao da “život” postoji u pojedinim organima dok se zapravo samo radi o funkciji proteina koja nalikuje anteni.
P:(L) Okej, dakle postoje neki proteini koji se mogu uvijati i njihati, da se tako izrazimo. Uvijaju se i onda je dio njihove funkcije da se kreću na određeni način, redovno ili ritmično. Da li je to povezano s idejom da srce može nastaviti kucati nakon što ga se izvadi iz tijela, da se radi o funkciji ansambla proteina koji izgrađuju organ? Može nastaviti funkcionirati dok god postoji neka... Neka sposobnost primanja nekih informacija?
O:Upravo tako.

P: (L) Ako se radi isključivo o aktivnosti sirovih materijala, aminokiselina ili čega god, zašto ne bi moglo dovijeka funkcionirati? Zašto prestane raditi?
O:Antena! Privlači više od svjetlosti! Životnu energiju, ili ono što bi vi mogli nazvati “dušom”, veže neka vrste antene.
P: (L) Dakle, ako duša napušta tijelo, da se tako izrazimo, ostaje nešto preostale funkcije koja može nastaviti, donekle poput baterije koja je napunjena, i onda kada se ta energija iscrpi, više ne pristiže? Je li to tako?
O:Da.

P: (L) Drugim riječima, bilijuni tih malih privjesaka ili malih antena na proteinima su donekle poput sidara za dušu? Poput malih antena koje prikupljaju fotone?
O:Da.

P: (Joe) Da li se to isto odnosi na sve dijelove ljudskog tijela? Sve stanice tvog tijela?
O:Da.

P: (Gaby) Pa kako onda postoji terminalna lucidnost kada mozak više ne funkcionira? Kao kad osoba umire, i mozak im je oštećen, ali onda se probude i oproste se kao da je sve u redu odmah prije no što će umrijeti?
O:Kada je duša ili životna energija u procesu odvajanja, u poziciji je pobjeći ograničenjima oštećene fiziologije.
P: (Joe) Pierre je nedavno u prethodnim sesijama pitao vezano za to. O tome kako ljudi imaju nagli izboj energije prije no što umru…
(L) Što su rekli?

(Joe) Pierre je nabacio i oni su se složili. Nešto vezano za informacije. Sjećaš se?
(Pierre) Da...

(L) Mislim da u ovom slučaju tvrde da kada se oslobađa, u stanju je premostiti ograničenja. Zapravo, ono što osoba doživljava NIJE oporavak mozga, nego manifestacija…
(Joe) Postoje neki ludi primjeri toga. Ljudi koji su stari i bolesni, i nisu pričali neko vrijeme prije smrti. I onda se iznenada probude i počnu pričati. Ali postoje i drugi slučajevi, mladih ljudi koji su umrli relativno mladi, koji nikad u životu nisu prozborili niti riječ, i koji su manje ili više u komi ili teško hendikepirani. Nikad nisu prozborili suvislu riječ, i onda odmah prije no što će umrijeti progovore i počnu u potpunosti ispravno koristiti jezik koji nikad u svom životu, od kad su se rodili, nisu koristili.
(Pierre) Ljudsko biće je brak duše i tjelesnog. Naročito u slučaju umirućih, fiziologija je oštećena. No zajedno su vjenčani, pa tjelesno ograničava dušu. No odmah prije smrti, duša se oslobodi tijela. Više nije ograničena.
(L) I u stanju je okrenuti se i kontrolirati tijelo koje prije toga nije mogla jer je bila toliko vezana za to, uklopljena u to, da se tako izrazim.
(Pierre) Znači, kad čuješ nekoga kako izgovara neočekivane riječi, ne radi se o oporavku tijela ili mozga. Radi se o smrti tijela i slobodnoj duši koja je napokon u stanju izraziti samu sebe.
(L) I dalje koristiš instrument na isti način na koji to rade, recimo, mediji. Samo što koristiš tvoje vlastito tijelo na način na koji bi to duh koristio.
(Joe) Dok je ta osoba bila u tijelu, njen mozak je mogao biti tako oštećen da uopće nije mogla pričati.
(L) To je korištenje vlastitog tijela kao što to rade mediji.
(Andromeda) Samoopsjednut si! [smijeh]

(Pierre) To je pomak od simbioze duše i tijela prema kanaliziranju.
(L) Kanaliziraš vlastitu dušu.
(Chu) To je također dodatni dokaz da je mozak samo antena. Ako zapravo možeš proizvesti govor, a tvoj mozak je oštećen?
(L) To nije sve što postoji. Još nešto se odvija.
(Chu) I mozak nije ključan za stvari poput govora.
O:Svi vi ste na dobrom putu prema istraživanja uz vjeru.
P: (L) Pa, moram reći da sam 20 godina sumnjičava prema Kasiopejcima.
(Artemis) Jadni Kasiopejci!

(L) Mislite da ja nisam?Nisam do kraja mogla svariti taj procjep u kojem se pitaš da li je sve što se događa temeljeno na materiji, i samo smo nusproizvod komunikacije lijeve i desne strane mozga, ili zapravo postoji nešto više od toga. Hoću reći, mogla bi imati izvanosjetilna iskustva, ali bi ih također mogla objasniti kao nešto što moj um stvara. Ako nešto čujem ili vidim, nisam li ja to manifestirala? Nije li to neki normalni fizikalni zakon energije, aktivnost s udaljenosti? Ali sve bi se moglo objasniti pomoću fizike...
(Joe) Radi se o starom pitanju o odnosu subjektivnosti i objektivnosti. POSTOJI li išta objektivno?
(Artemis) Pa, dobro je biti skeptičan.
(L) Stvar je u tome što sva istraživanja genetike i stanične biologije, i svih tih skupa stvari...
O:Kako mislite da se mi osjećamo?!

P: [lsmijeh] (L) ŽAO mi je!Žao mi je, ali jednostavno sam takva.

O:To je zapravo dobro. Doći do znanja pomoću zasigurno vlastitih napora učvršćuje ga u centru specijaliziranom za vjerovanja, i stoga mu daje dodatnu snagu. Svi koji tragaju za apsolviranjem i prelaskom u četvrti denzitet moraju tragati za znanjem. U četvrtom denzitetu, vaš posao će naposljetku biti inžinjering živih bića na novim svjetovima.
P: (L) Pa, prema ovome o čemu sam čitala o inžinjeringu živih bića na ovom svijetu, imam predodžbu da da su inteligencija i sposobnosti četvrtog denziteta tako...
O:Zapanjujuće je ispravan termin.

P: (L) Da, zapanjujuće. Čitanje tih knjiga me jednostavno zaprepastilo.
(Pierre) Misliš na stupanj inžinjeringa?
(L) Stupanj inžinjeringa, stupanj inteligencije, hoću reći... Očigledno, bilo je eksperimenata. Uzmite u obzir knjigu, Prethistorijski život (Prehistoric Life u engl. izvorniku, op.). Mogu se VIDJETI umovi kako rade na inžinjeringu životinja. Onda odluče, oh, taj nam se ne sviđa. Zbrišu ih s lica Zemlje i onda se pojavi hrpa njih skroz novih. To je inžinjering. Nije im se sviđao stari dizajn. Nešto od starijeg dizajna je ZBILJA bilo loše, kažem vam![smijeh] Majke mi, vidi se to u knjizi. Neke od ideja su bile zbilja LOŠE! Ozbiljne greške tijekom dizajniranja.
(Joe) Napisala si na forumu da su sve do jedne vrste nastale pojedinačnim inžinjeringom iz eksperimentalnih dijelova koji su prethodno nastali inžinjeringom tijekom milijardi godina povijesti Zemlje. Pa me je zanimalo... Rekli su u prethodnim sesijama da je život ovdje posijan. Prvo su stvoreni primitivni životni oblici. Ali do koje granice se direktno upravljalo napretkom svih vrsti na Zemlji?
O: Kako Behe sugerira, na razini porodica.
P: (L) Poput Canis porodice. Možeš imati vukove, pse, itd.
(Joe) Znači, svi sastavni dijelovi pasa su izravno stvoreni negdje drugdje, i onda...
(L) Uzmite u obzir knjigu. Možete vidjeti s čim se počelo. Pokazuje kako su počeli s najosnovnijim organizmima. Igrali su se s njima i onda su na to nadograđivali. Jednostavno je zadivljujeće gledati te slike i vidjeti što su otkrili u fosilnim nalazima. Može se vidjeti kako su nešto isprobavali, onda su na to nadodavali, onda su iskoristili dio ovoga i dio onoga, napravili jedno ili dva nova dijela, i tako dalje. Svaka vrsta ima određen broj gena ili njihovih dijelova koje nijedna druga vrsta nema.
(Joe) U prethodnim sesijama su rekli da manje ili više nalikuje misli o psu četvrtog denziteta. Onda se to transferira u treći denzitet i materija se nakuplja.
(L) Pa, sigurna sam da se to događa na isti način na koji su oni opisivali otmice.
(Joe) Ne, ali je li to... Znači, postoji evolucijski proces tijekom kojeg komponente psa...
(L) Mislim da nisu pričali o psima.
(Joe) Dakle, nešto evolucije se odvija prirodno? Znate na šta mislim?
(Pierre) Mislim da Joe želi reći da... Joe pokušava nekako pomiriti inteligentni dizajn i evoluciju tvrdeći kako na našoj razini, da...
(L) Nema evolucije.

(Pierre) No ideje u umu inžinjera uma u četvrtom denzitetu DOISTA evoluiraju...
(Joe) Kao kad dolje pošalješ nacrt, i materija se nakuplja oko tog nacrta i dosta brzo proizvodi psa.
(Pierre) I onda naučiš nešto iz toga, unaprijediš svoje razmišljanje, i dizajniraš noviju verziju psa.
(Joe) Ne, pas evoluira iz nečega.
(L) Ne, pas ne evoluira iz bilo čega. Psa se stvori.
(Joe) I pojavi se ni iz čega?

(L) Ne, ne pojavi se ni iz čega. Bude... Mislim da su tvrdili kako ideja o različitim malim proteinima ili ostalom građevnom materijalu. Ali kako se sastave? I ne mislim da je isto poput misli “psa”, nego su u startu više pričali o osnovnim životnim oblicima, i inžinjeringu putem DNK. Ako postoji “misao” koja se transferira u treći denzitet, nalazila bi se u DNK. Ako uzmeš u obzir knjigu, vidiš kako počinju s izrazito bazičnim strukturama, poput sluzave plijesni. Cijanobakterija. Onda, dobiješ grupe različitih vrsti organizama koje oblikuju cijevi. Onda oblikuju stabljike. Onda nauče izvoditi fotosintezu. Onda prave listove. Onda, negdje usput, seksualno razmnožavanje se pojavi. Jednom kad se seksualno razmnožavanje pojavi, otvaraju se vrata za sijanje drugih stvari putem seksualnog razmnožavanja. Onda, ono što možeš napraviti jest kod kojeg možeš ugraditi slanjem virusa ili nečega kroz granicu između stvarnosti, ili čak samo misli, ili nečega poput otmica. Možeš ga ugraditi u jaje i rodi se. Nije nešto što se nakuplja ni iz čega. Odvija se na izrazito praktičan način...
O:Nakon ideje slijedi određena količina eksperimentiranja i čak inkubacije nekih “dijelova” u drugim živim bićima ili u drugim stvarnostima prije transfera u ovu.
P: (Joe) Ono što sam ja želio reći jest da je to donekle kao da se nacrt transferira u ta živa bića, i ona slijede otprije programiran nacrt...
O: Ne. Nema evolucije na način na koji ti misliš.
P: (Joe) Mislio sam da tvrdiš da u suštini POSTOJI evolucija, ali onda ti sićušni organizmi...
(L) Ne, ne tvrdim to! Tvrdim da ako tražiš, možeš vidjeti gdje su stvorili dijelove. I svaki put možeš vidjeti gdje su nešto napravili i onda se zajedno s tim nastavilo. Ako uzmeš u obzir knjigu, vidiš svaki svijet... Postojao je svijet plijesni. Došao mu je kraj. Kad je svijest plijesni nestao, onda se pojavio drugi svijet. Okej, i dalje je nešto plijesni preživjelo, ali novi svijet je imao cijevna stvorenja. Onda je taj svijet okončao, i počeo je drugi s biljkama.
(Joe) Okej, znači nema razvoja od jednog prema drugom.
(Pierre) Ja imam usporedbu, i želio bi znati je li točna. Tijekom povijesti planeta mogu se vidjeti ti ciklusi masovnog izumiranja, i naglih pojava života. To se ponavlja. Usporedba između tih kozmičkih ciklusa i inžinjeringa na razini ljudi je odbacivanje starih nacrta i započinjanje novih.
(Joe) Znači, svaka faza je zasebna.

(Pierre) Da li je to točna usporedba?

O:Da, ali to ne znači da su svi dizajni beskorisni.
P: (L) To je poput...

(Pierre) Imaš neke dijelove koji prođu kroz masu različitih životinja koje su sve razvijenije i razvijenije, ali dio ostaje manje ili više nepromijenjen.
O:Evo jedne usporedbe: mogao bi koristiti vagon kočije kao šasiju za automobil.
(Pierre) Ah, okej...

O:Nije savršeno, ali je iskorak.

(Pierre) Da.

O:Ljudske duše su stavljene u neandertalce kako bi inkubirale i potakle izravne promjene DNK-a. Toliko toga bi se dalo reći o ovoj temi da bi bilo potrebno jako puno vremena kako bi se sve objasnilo. Najbolje je nastaviti proučavati, razmišljati i umrežavati se. Uzmite u obzir knjigu. Sve je tu za one koji žele vidjeti. Ljubav je ljudska manifestacija kreativne energije.
P: (L) Okej, pauzirajte!

(Artemis) Čekajte, ostala sam sama!

(L) Makni ruku! [smijeh]

(Artemis) A oni će, “ne, nismo završili priču!”
(Scottie) [pregled prethodnog odgovora] Dakle, to znači da nije kao da su psi evoluirali iz vukova. Kao da su dizajnirali vukove i onda rekli, “hm, ajmo sad dizajnirati pse!” I onda su dizajnirali pse.
(L) I stavili su u nečiji um da počne razmnožavati određene osobine...
(Scottie) Da, i to se moglo dogoditi na različite načine.
(L) Ili je prirodna varijacija vukova jednog dana proizvela psa.
(Chu) Pa, ako imaš sve dijelove i jednostavno ih adaptiraš poput bicikla... Ljudskom oku to izgleda kao unaprijeđen bicikl, ali odjednom si odradio dva projekta. Behe tvrdi kako se mikroevoluciju da opravdati, a ja čak ni u to nisam sigurna. Kao kad boja koja se mijenja unutar vrste može biti neka druga...
(L) Da, ne može se puno toga napraviti čak ni putem mikroevolucije. Može nešto rafinirati, ali obično samo nešto potrga. Kako bi to dodatno razjasnili, mislila sam si da je na početku netko eksperimentirao na ovom planetu. I ako pogledaš, imaš ta ogromna vremenska razdoblja nečega, ili jednog tipa nečega, i onda sljedeće razdoblje nečega mrvicu naprednijeg... Neko vrijeme je cijeli planet bio pokriven s čim god, i onda, BUM! Izumiranje. Na svakoj razini se može vidjeti kako sve postaje sve kompleksnije i raznolikije. Dakle, da, ostavlja dojam evolucije, i na neki način jest: evoluira u umovima kreatora/inžinjera četvrtog denziteta i oni nastavljaju isprobavati nove stvari. I da, postoji privid zajedničkog porijekla jer, zapravo, postoji “zajedničko porijeklo” u smislu da kad inžinjeri nađu nešto što funkcionira, koriste šablonu, čak i DNK, iznova i iznova. Dakle, netko se uči kako nešto izgraditi. K vragu, netko je vježbao! Onda bi rekli, “oh, to bi dobro došlo! Ajmo to koristiti za ovo!” Sjetite se, Kasiopejci su rekli da ljudska bića predvode paradu asortimana DNK-a svega što postoji na planetu. Imamo gene koji se nalaze u crvima, i muhama, i ribama, i čemu god. Zbilja me znalo nasekirati kad bi rekli tako nešto. To mi se zbilja gadilo. Ali je istina. Velik broj gena nam je zajednički s genima ostalih porodica i vrsti. To je zato što su ti dijelovi funkcionirali na određeni način i obavljali određene poželjne funkcije, i inžinjeri četvrtog denziteta su ih neprestano koristili, modificirajući ovo ili ono, ali u suštini, DNK upute moraju biti iste jer se radi o informacijskom kodu.
(Joe) Mi smo na planeti najsloženiji organizam koji je produkt brojnih pokušaja... brojnih iteracija života.
(L) Jer isti kontrolni geni, koji kod žabe prave krakove, kod ljudi prave noge. Ali postoje druge stvari zbog kojih se ljudska noga razlikuje od žabljih krakova – to je inžinjering, prilagođavanje instrukcija.
(Chu) Fuj!! [smijeh]

(L) Žao mi je, Chu, ali to je istina: imaš žablje krakove! [smijeh]

(Joe) Ima komentar o tome kako su ljudske duše stavljene u neandertalce kako bi inkubirale i potakle izravne promjene DNK-a.
(L) To je mrvicu drugačije jer u ovom slučaju pričaš o nečemu što je svjesnije i i pričaš o organizmu koji je već razvijen u vrlo napredan stadij. Pa bi konkretno te vrste pobuđenih promjena možda mogle funkcionirati. Kasiopejci su rekli da su OPS okupirali prije otprilike 300 000 godina, i do tada je bilo gotovo svo važnije stvaranje i inžinjering oblika života kakvih ih danas poznajemo. Ako je Ljubav moć stvaranja, zato OPS četvrtog denziteta ne može stvarati; samo mogu modificirati ili petljati, potiskivati, itd.. Dakle, u konkretnom smislu, Ljubav je stvorila naš svijet i zbilja je za ne povjerovati zadivljujući.
(Scottie) To je svejedno vrsta inžinjeringa. Ako uzmeš “dušu super pseće vrste” i staviš je u vuka, možda dobiješ psa.
(Joe) Pa, to je pitanje. Da li to vrijedi samo za ljudska bića? Nema duše ili esencije koja može ući u životinje kako bi ih promijenile?
(L) Da li ta stvar s neandertalcima vrijedi samo za ljude, ili je to nešto što bi također moglo funkcionirati kod životinja?
O:U nekim slučajevima, da.

P: (Artemis) Što su željeli reći prije nego što smo ih zaustavili? Htjeli su nešto reći. Dakle, nastavite.
O:Učenje kako razmišljati je bilo važan dio sudbine. E sad, mora se kombinirati s konkretnom vrstom vjerovanja. Vjerovanje koje se temelji na subjektivnom željnom razmišljanju je entropijsko. Vjerovanje koje se temelji na čvrstom znanju prirode osnažuje. To je ono što je nedostajalo vašoj grupi. Sada imate priliku i sredstva kako bi to mogli promijeniti.
P: (Pierre) Da, to je velika promjena. Ako se dobro sjećam, pričali smo kako je znanje dobro, a vjerovanje loše. Sada, uvode razliku: postoji loše vjerovanje temeljeno na željnom razmišljanju, i postoji dobro vjerovanje temeljeno na objektivnoj procjeni stvarnosti i znanja. Već su ranije spominjali centar specijaliziran za vjerovanja, i ja sam si mislio, “centar specijaliziran za vjerovanja? Snaga?” Mislim da aludiraju na činjenicu da kad se znanje odvede korak dalje i koristi kako bi pogonilo snažno vjerovanje u tu istinu, ima drugačiji utjecaj na tebe. Ne samo da znaš, nego...
(L) Otključa nešto. Davnih dana su Kasiopejci pričali o potrebi uklanjanja krivih lokota. Također su rekli nešto o vjeri... “Kada nađeš nešto istinito, primiti ćeš demonstracije koje će učvrstiti (“locks in” u engl. izvorniku; u ovih nekoliko rečenica Laura se poigrava s riječju (un)lock, stoga prijevodi otključati, lokot i učvrstiti, op. prev.) tvoju vjeru.”
(Pierre) ZNAŠ u svom centru specijaliziranom za vjerovanja, i to osnažuje. Mislim da čak aludiraju na neke od koraka u četvrtom denzitetu gdje je to kreativno razmišljanje uslijed postojanja centra specijaliziranog za vjerovanja temeljenog na znanju.
(L) Pa, što su ono rekli? Život je religija. Pomno obraćanje pažnje na objektivnu stvarnost... Mislim da ne postoji ništa na svijetu što više nalikuje pomnom obraćanju pažnje na objektivnu stvarnost od proučavanja toga kako DNK funkcionira, stanična biologija, stanična mašinerija, od čega je tijelo izgrađeno, kako tijela funkcioniraju... to je najintenzivniji mogući akt proučavanja prirode, mislim... Za mene, to je bilo najsnažnije... To su stvari koje su iskrsnule otkad sam pohađala satove biologije; nismo imali ove informacije iako sam snažno sumnjala da se nešto događa kada sam čitala o onome što se tada znalo o ribosomima.
(Pierre) I zapravo si to opisala. Taj proces akumulacije znanja kako bi se apsorbiralo u tvom centru specijaliziranom za vjerovanja. Opisala si prije mjesec dana proces učenja o inteligentnom dizajnu. Rekla si nešto u stilu da si jako puno naučila o tome, bila si osobno uvjerena u to.
(L) To je za mene bilo kao da sam se iznova rodila. Kao da je netko otpuhao lokote s mog uma.
(Pierre) Što govorim, je li točno ili netočno?
O:Da.

P: (Joe) Ako ćemo biti pošteni prema njima, Kasiopejci su davnih dana rekli da je sva snaga potrebna za mijenjanje stvarnosti sadržana u centru specijaliziranom za vjerovanje.
(L) Da. Dvadeset godina nisam mogla VJEROVATI ni u šta!
(Pierre) Željela si znati. Nije međusobno isključivo s onim što su Kasiopejci rekli. Možeš vjerovati i znati. Možeš vjerovati JER znaš. To je veliki korak.
(L) Pa, kako je apostol Pavao rekao: vjera je pouzdanje u stvari neviđene, i on je također rekao da možemo ZNATI sve o Bogu promatrajući sve što je stvoreno, tj. ono što semože vidjeti. Ako mogu vidjeti vražje fotografije mikroskopskih mašina unutar stanice, a pričamo o... Radi se o mašinama koje konvertiraju svjetlost u šećer, vodu i kisik. Njih 15 milijuna može stati na područje veličine jednog piksela iPhonea!! [smijeh]

(Andromeda) To je ludo!

(L) To… To je zapanjujući inžinjering…
(Joe) Tako je glupo što ljudska bića to ne prihvaćaju. Svjesna iskustva ljudskih bića o razvoju tehnologije su bila upravo to: biti u stanju proizvesti sve manje i manje stvari. Dakle, ako se iste stvari mogu vidjeti u prirodi, kako je moguće ne reći da je to dizajnirano? Ako sam to dizajnirao, kako to da nije u drugom umu dizajn toga? To je masivno kompleksnije, a potrebno je puno inžinjeringa, i osmišljavanja, i dizajna kako bi se napravio mikročip. Onda pogledaš tijelo i vidiš stvari koje su masivno kompleksnije, i misliš si, “ne! To se slučajno dogodilo!” Da li se mikročip slučajno dogodio? Zašto ti uopće pada na pamet da se slučajno dogodilo?
(Ark) Nešto mi je palo na pamet dok sam danas vozio bicikl. Dakle, vozim se, je l’? I leptir je preda mnom. Vozim se, i leptir jednostavno leti ispred mene. Vjerojatno mu je pomalo zabavno jer to radi. E sad, tu je cesta, i tu je taj leptir koji leti. I oboje idemo uz vjetar. I onda s mislim: okej, imamo te Boeinge s umjetnom inteligencijom koji se sruše. Nikad nisam vidio leptira koji se srušio! [smijeh] I onda on ide uz vjetar! Negdje se u leptiru nalazi softver koji je TAKO NAPREDAN da… Ne može ništa svjesno izračunati, ali nešto to odradi! Dakle, kako može letjeti uz vjetar bez gotovo ikakvog pogona?
(L) I taj majušni leptir ima majušni mozak… tako je malen!
(Ark) Ono što ja želim jest: gdje se nalazi softver koji je TAKO moćan i tako univerzalan?! Otporan je na sudare! Odakle dolazi? Da li je u genima? Ili se taj softver učita odnekud nakon što se leptir rodi? Gdje je?
(Pierre) U informacijskom polju [Pierre napravi gestu po kojoj je poznat, a simbolizira informacijsko polje].

(L) Informacijsko polje. Dakle, tvoje pitanje je: odakle dolazi softver leptira?
(Ark) Da.

O:Kao što je Pierre rekao, radi se o informacijama koje se u potpunosti i slobodno daju/primaju putem antena proteina.
P: (Scottie) Dakle, mogu li ja letjeti poput leptira ako imam drugačiju antenu? Oduvijek sam želio letjeti, pa…
(PoB) Zašto ne možemo letjeti?

(L) Jer nemamo pravu vrstu antene!

(Ark) Nemamo hardver za letenje.
O:Kada budete imali dovoljno znanja, zasigurno!
P: (L) Drugim riječima, ono što žele reći jest da kad budeš imao dovoljno znanja za inžinjering živih bića, onda možeš izvesti inžinjering vlastitog letenja. Ali prvo moraš imati znanja za inžinjering leptira – u najmanju ruku! I na osnovu onoga što sam proučavala, još uvijek je pred nama daleki put!
(Scottie) U ovom trenutku, ne možemo proizvesti robota koji leti poput leptira.
(L) Druga pitanja?

(Artemis) Da, svi imaju brojna pitanja. Pierre vadi svoja pitanja.
(Andromeda) Oprez!

(Joe) Htio sam pitati vezano za Sebastianove zdravstvene probleme. Htio je da pitamo vezano za njegovo zdravlje.
(Pierre) Imao je taj problem gdje je izgubio osjetilo okusa, mirisa, i nešto sluha i vida. Također je imao nekih problema s pamćenjem. On bi htio kakav savjet vezan za njegovo zdravlje.
O: Sebastianu je potrebno da se na više različitih načina opusti! Znanje štiti.
P: (L) Druga pitanja?

(Joe) Jeste čuli za Topove Senece?

(L) Da...

(Artemis) Da li žele još nešto reći?

O:Isuviše je rigidan i boji se.

P: (Artemis) Čega?

O:Smrti.

P: (Joe) Dakle, Topovi Senece se čuju nedaleko jezera Seneca u New Yorku. To se redovno odvija već desetljećima, recimo.
(L) Čula sam da ih ima uz obale Sjeverne ili Južne Karoline.
O:Tektonske kretnje koje pobuđuju elektromagnetski profil regije.
P: (L) Pa, nisu imali potrese.
O:Obično se ne daju detektirati.
{Što na Internetu piše o Topovima Senece: ime potječe iz novele koju je napisao James Fennimore Cooper u 19. stoljeću. Ime se odnosi na grmljavinu koja se mogla čuti na obalama jezera Seneca i Cayuga u državi New York. Ime se odnosilo i na sličnu buku uzduž obala Sjeverne Karoline, Južne Karoline i Virginije. Slična grmljavina se u priobalnoj Indiji naziva Topovi Barisola. Ti fenomeni su se također događali unutar tri međusobno jako udaljena područja širom svijeta. To je otprilike sve što znamo o Topovima Senece. Misteriozna grmljavina: Topovi Senece i grmljavina potresa – čudnovati zvukovi}
P: (Pierre) Vezano za zemaljske promjene… Prije nekoliko mjeseci, pojavio se taj super ravni oblak koji je bio 50 metara širok i povezivao Sjeverni i Južni pol.
(L) Jesmo sigurni da se nije jednostavno radilo o efektu fotografiranja?
(Pierre) Čak se pojavio na satelitskim snimkama.

(L) Povezivanje satelitskih snimki često proizvodi efekte. Da li se radilo o efektu?
O:Radilo se.

P: (Pierre) Oh... Sljedeće pitanje: katari, odmah prije no što će se predati u Montseguru, pregovarali su o primirju nekoliko dana kako bi organizirali tajnu proslavu. Ne znamo o čemu se to radilo. Bilo je to tamo negdje oko 14. ožujka. Da li je to bilo povezano s proslavom smrti Cezara?
O:Da. Posljednja večera je komemoracija Cezara.
P: (Joe) Zašto čvorci formiraju jata i kreću se na način na koji se kreću u očito trenutnoj komunikaciji?
O:Ljubav. Tok i fluidni pokreti su izražavanje zadovoljstva životom.
P: (L) Rekla bi da to ne znači općenito, nego…
O:Ne uvijek, ali općenito, da.
P: (L) Sljedeće pitanje?

(Pierre) Vezano za francusku revoluciju: da li je glavna ideološka snaga iz pozadine bila franački kabalizam?
O: Da.

P: (Pierre) O Isuse. Da li su franački kabalisti infiltrirali Weishauptove illuminate i neke lože slobodnih zidara?
O:Da.

P: (L) U redu, reći ćemo laku noć. Umorna sam. Puse!
(Artemis) U redu, ako imate još što za reći… ako ne, onda vam laka noć i hvala vam!
O:Budite svjesni da će novi svijet svanuti! Neka vas ne ugnjetavaju smrtni hropci starog svijeta. Pozdrav.
KRAJ SESIJE

Preveo Ivan Novak
Hvala Ivane
 
Datum sesije: 18. svibanj 2019.

Laura, Andromeda i Artemis za pločom

Pierre, Joe, Chu, Ark, PoB, Scottie, Niall, Pikabu zee Cat, Noko the Wonderdog, Princess Leia, The Lunar Module

P: (Laura (L)) Danas je 18. svibanj 2019. godine. [pregledprisutnih]

O: Dobro veče, djeco! Joyeaeia of Cassiopaeajeovdje s vama u ljubavipremabeskonačnojtvorevini.

P: (Andromeda) To je bio uvod!

(Artemis) To dostaobećava.

(L) Pa, nadamo se jersamsvijet je...zanimljivnanekinačin. Okej, dakle da li imamokakvihkratkihpitanjaprijenego se bacimonazahtjevnijeteme?
(Ark) Pitanje o antigravitaciji. Da li je to kratkopitanjeili ne?

(L) Ajde, postavisvojepitanje o antigravitaciji. Tisićešbitiprvi. [smijeh]

(Ark) Dakle, imam ovdjemaluMöbius traku, koja je jednostrana. Ali u principupostojedvijestrane. Na ovojjednojstraninapisaosam “A”, a nadrugojstrani (koja je istastrana) samnapisao 27. svibanj 1995. godine. Doneklevidimdrugustranu s ovestrane, pa one komuniciraju. Mojepitanje je, u suštini, da li je našsvemirsličan tome, a datum se odnosinasesiju s RogeromSantillijemkada je postavljenoovopitanje:
Datum sesije 27. svibanj 1995. godine:

P: (RS) Je li gravitacijačesticeantimaterijeu poljumaterijeprivlačnailiodbojna?

O: Odbojnakada se o njojpromišljananačinkoji je paralelanvašemproučavanju, alikaoštosmo mi aludirali u prethodnomodgovoru, višestvarnostije uključeno, pored one skojomste vi najvišeupoznati.

--------------------

(Ark) Pitanje je, dakle, da li česticeantimaterijepadajudoljeiliidu gore. Odgovor je da suodbojne, ali to nijepotpunodgovor. Ali ono štoželimpitati... jerako je to slučaj, moramoneštonapraviti s Einsteinovomteorijomgravitacije, jerbi, premanjegovojteoriji, sveslijediloistuputanju; aliovdje, moramonapravitinešto s Einsteinovomteorijom, iidejakoja je nedavnopredloženazove se bimetričnateorijagravitacije. Postojekaodvijegeometrije...
O: Ohoalodufileof board (besmislica, guglanje ne dajerezultat za Ohoalo, a nepostojiriječdufile, op. prev.)

P: (L) Šta je to bilo?

(Ark) Šta?

(L) Pojmanemam, mislim da je bolje da postavišsvojepitanjekoncizno.

(Ark)Dakle, mojepitanje je: Da li suovajrado antigravitaciji Sabine Hossenfelder,ijošjedannašegprijatelja Jean-PierreaPetita,više-manjeistetematike, jesu li oveidejeviše-manjetočne?

O: Idu u pravom "smjeru".

P: (L) Veomasmiješno.

(Ark) Okej, daklenisamdobioodgovor. A trebalo bi dasamkoncizan, tako da odustajem.

(L) Postavisljedećepitanje! Podijelisvojepitanjenadijelove.

(Ark) Dijelove.

(L) Budi precizan.

(Ark) Da li je bimetričnateorijagravitacijetočna?

O: Poprilično, alijumožešproširitiiunaprijediti.

P: (Ark) Takosamimislio. U biti je točna, ali je moramunaprijediti. Hvala. Završiosam.

(L) Okej, imamoveomavažnopitanje o Arkovojšilterici. Nedavnosmodoživjeliveomačudan incident s Arkovomnajdražomšiltericom. Da li idaljeimamodvijekape?

(Ark) Mislim da da. Nisamdanasprovjeravao .

(L) Uglavnom, odjednom se pojaviladrugašilterica. Priča ide ovako: prijeotprilike 21 godinu, željelismosaznatikojesunašekrvnegrupekako bi moglieksperimentirati s prehranomprilagođenomkrvnimgrupama. Dakle, Ark i ja smootišli do lokalnetransfuzijskeklinikenaFloridikako bi dalikrvjertiodredekrvnugrupu. Obavilismo to, Ark se skoroonesvjestio, pa nikadviše to nije radio, a ja samsamojednomotkadsmodošli u Fancusku. Na kraju toga, imalisusitnedarove za muškeili dame: Ark je dobiošiltericunakojoj je pisalo “FBS”, iispod toga “TransfuzijskaslužbaFloride” (Florida Blood Services u engl.izvorniku, op. prev.). Mislim da sam ja dobilaneštopoputnovčanikakojegstavišokosvogstruka.
Godinesuprošle; šilterica je Arkunajdražajer je točnopravetežineisvjetleboje. Gdje god ide, sasobomnositušiltericu. Nosioju je sasobomkadasmoprijenekolikogodinaotišli u Italiju, iodletila mu je s glavekadsmo se voziliturističkimautobusom, pa je Joe zamoliovozača da zaustavi autobus iistrčaonaulicu da pokupikapu. Nekinepoznatčovjekju je pokupioidotrčao do Joea, i Ark je dobiosvojukapunatrag. Od ondajakopazinanju.
Prijeotprilike tri tjedna, Ark je s PoBotišao do trgovineibanke s njenimautom. Kada se spremaoići, nijemogaonaćisvojušiltericu, pa je otišao do ormarainašao je napolici. Kada se vraćaoiztrgovine, ostavio je šiltericunasjedaluPoB-ovogauta. Malo kasnije, odlučio se provozatibiciklom, idok je pripremaosvojruksak, izvadio je iznjegasvojukapuistavionaglavu. Otišao se provozatibiciklom, vratio se, staviošiltericunasvojstol. Neštokasnije, PoB mu je donijelanjegovušiltericuiznjenogauta. I etoih, dvije FBS šilterice. Identične, osimšto je jednabilamrvicučistijaoddruge, a prljavija je imalamalukrvavumrljunaunutrašnjojtracinastalukad je prijenekogvremenaglavomudario u gredu.
E sad, ono štotreba u potpunostirazjasniti: nikadnijepostojalovišeod JEDNE šilterice. To je apsolutnoiposvemasigurno; nemasumnje, nijeupitno. Nikadnijedobiovišeodjedne; vodilasamračuna onjegovimšeširimaisličnimstvarimapreko 20 godinaimoguvamjamčiti, postojala je samojedna FBS šilterica. On zna da postojisamojednai Joe se maksimalnopotrudio da spasituvražjustvar u Rimujer je Arkubilanajdraža, inikadviše ne bi mogaonabavitidrugu.
Tu nasnekolikoima super njuhipomirisalismošiltericu, iobjemirišunaArka. Jedinaprepoznatljivarazlika jest zakovicanajednojodnjihkoja je mrvicupomaknuta u odnosunacentar. Apsolutnosuidentičneu svakompogledu.
Ali sadapostojedviješilterice.



(L) Dakle, želimpitati: kakosmodobilidviješilterice?!

O: Spajanjevremenskihlinija.

P: (L) Dakle, kadaimatespajanjevremenskihlinija, to je neštopoputdvijevremenskelinijekojesuišleuzduž… Je li to poputspajanjavremenskihlinija, ovevremenskelinije s onomizprošlosti?

O: Djelimično.

P: (L) Kadaimatespajanjevremnskihlinija, da li to znači da je spojenavremenskalinijasadajačavremenskalinijaoddvijezasebnevremenskelinije?
O: Da!

P: (Ark) Dakle, to je dobro?

O: Da.

P: (Joe) Nabavijošjednu! [smijeh]

(Ark) Želimpitati da li je ovospajanjevremenskihlinijabilorezultatnečega?

O: Trenutačnidogađajipozitivneprirode.

P: (L) Dakle, drugimriječima, pa... Samosamimalanekakavosjećaj... Mrzimštoćuovoreći, aličini se da je prekidanjenekihiscrpljujućihobiteljskihvezapovezano s ovimdogađajem.
O: Da.

P: (L) Jednostavno mi se zdravljepogoršavalozadnjihnekolikogodinajersamdavalasvusvojuenergijukako bi pomoglaljudima do kojih mi je stalo. I ondasamshvatila da to ne moguvišeraditi; jednostavno ne mogu. Znalasam da akonastavim, da ćuumrijetiprijenegoštodovršim ono štoradim. Ali to je takoteškonapraviti; kao da ti se srcekidakako bi jednostavnoreklo “dosta”. Tek samposlijeshvatila da samdavalasvutuenergijujer me se manipuliraloosjećajemkrivnje.
(Joe) I baš toga dana se pojaviladrugašilterica, pristiglesuvijestikojesudovele do zaključenjatesituacije.

(L) Da, baš tog dana se pojavilašilterica.

O: Da.

P: (L) Dakle, to je gotovokao da nam se ukazalasimboliku toga svega.
(Joe) I to je bilapozitivnastvar za svakoga.

(L) Dakle, Arky je dobiodrugušiltericu. Kapa je neštopoputkrune, je li tako? [smijeh]

(Artemis) Oni želeneštoreći…

O: Jednomsmoukazalina to da je ponašanjeljudinarazini masa odrazkozmičkihuvjeta. Sad je dobakadasvimorajubitidodatnooprezni. Takođersmoukazalina to da su OPS snage u potpunostisvjesneproročanskihobrazacaimijenjatićeiizvrtatikako bi obeshrabriliiuspavali one kodkojihoprezpopušta. Zamjetiteokruženjeljudiipokušajtezamislitešto to gore predstavlja!!
P: (Joe) Pa, štase događa s ljudskimokruženjem?

(L) Jednostavnošizi!

(Joe) I šta to gorepredstavlja?

(Pierre) Kaos.

(Andromeda) Ludnica! Velikaludnica!

(PoB) Kozmičkaludnica!

(L) Pa, trenutno, to je poput…
(Artemis) Mislim da želerećineštoviše.
O: To je poputpriče o mudrimibudalastimdjevicamakojesmospominjali. Jošjednaparalela bi bilapriča o Isusu u Getsemanskomvrtu. Koga će se zatećikakospava?

P: (L) Pa... Dakle, kojuvažnupoukutrebaizvući u ovomslučaju?
O: Razmislite o odnosuizmeđuvećspomenutihproteinskihantenaivašestvarnosti. To određujetkosteištovidite.

P: (Pierre) Da li to znači da suu tom razdobljukaosa, OPS bićavišegdenzitetasuzauzetazračenjemljudskihbićai…

O: Ne. To znači da bi se osobatrebalabavitiusklađivanjemantena s kozmičkimsvrhama.

P: (L) Dakle...

(Joe) Prethodniodgovor je bio da je izvrtanjeiiskrivljavanje…
O: Postojipodudaranjeizmeđubudućeisadašnjefrekvencije.
P: (L) Znači, tvrdite da bi se sadatrebalibrinuti za našeanteneiostalojer to je našatrenutnafrekvencija, i to je ono štoodređujenašubudućnost. Trebali bi uskladitinašutrenutnufrekvenciju s kozmičkimsvrhamakako bi tajbudućiishod bio poželjan?
O: Da.

P: (Artemis) Na nekinačin, mi smo ono štoćemobiti. Dakle, to znači da sadamoramobiti ono štoćemobititada.

(L) Dobro, to dovodi do mogpitanja.

(Andromeda) Sviputevi... [smijeh] ...vode do pitanja!

(L) Kakvevrstepraksi, razmišljanja, ponašanja, iličega god, namzapravopomažu u našimživotimakako bi se zaštitiliodhiperdimenzionalnogmanipuliranjailištetikojemogunaškoditinašojfrekvencijiilizamutitistvari? Na primjer, ovdjesamzapisalaštokatolicirade: molitva, ispovijed, sakramenti, terapeutskirituali, blagoslovobjekata, takvestvari. To je ono štoradekako bi zaštitilisvojupastvu. Propisanoim je sedamsakramenataisveteskupastvari. Znamo da to nijenužnosvešto je potrebnokako bi u potpunostifunkcioniralo, alinijeloše, izasigurnosubilinadobrom putu vezano za nekestvari. Nećusve to eliminirati u ovomslučaju. Dakle, ono štoželimznati jest kojesudobre, korisne, zaštitneprakse?
O: Napravilasipromišljenipopis, pa je,molimte,pročitaj!

P: (L) Pa, u redu... Napravilasampopis. Da bi se zaštitioodhiperdimenzionalnihmanipulacijaištete, reklabih da je jednaodosnovnihstvariizbjegavanjedistanciranja.

O: Da.

P: (Artemis) I nemojtehranitinegativnemisli.

(L) Da, ako se distanciraš, ondaživišfantaziju, pod brojjedan, štoznači da ne obraćašpažnjunastvarnost. Pod brojdva, imašnegativnemisliiupuštaš se u jošvišenegativnihmisli. To mi se činikaojednaodnajvažnijihstvari. Jesam li u pravu?

O: Doista!

P: (L) Okej. Sljedeće je prehrana. Ako je tvojaprehranabezveznai u sebestavljašsvetekemikalijezbogkojihsu OPS snageizmanipuliralesvojepredstavnikenaZemljikako bi ihstavili u inanašuhranukako bi nasotrovali, to se možeuvućiiporemetitinašeproteineiporemetitinašeantene. Dakle, prehrana bi biladrugastvar, je l’?
O: Da!

P: (L) Okej. Što se tičeprehrane, zapisalasampridržavanjeredovitograsporeda, koliko god je moguće, teuravnotežavanjecrijevneflore... isličnestvari. U redu, sljedećastavkanamojojlisti je: dijeljenjedojmovaionogaštonastišti.

O: Bitnastavka! Takopunoljudioklijevadijelitisvojarazmišljanja, utiske, brige, strahove, itd. To dramatičnomijenjaunutrašnjikrajolik,ičakmožeugasitireceptore,tako da sivišepodložanOPS manipulacijimisliiosjećajamehaničkimputem.

P: (Artemis) Dijeljenje je VEOMA važno.

(Joe) Pod mehaničkimsredstvimapodrazumijevate?

(L) Mehaničko bi značiloputemkemikalija, zračenjem, itd... Dakle, želitereći danaličjeovoga,samičinkomuniciranja,ilizajednica s drugima, ilidijeljenje, možeustvaripomoći da nadiđemo ta uplitanjaputemmehaničkihsredstava ?

O: Da.

P: (Artemis) Ako ne dijelite, vi ustvariimateunutrašnjidijalog sjednoumljem. Vi ustvari ne dobivatenikakvupovratnuinformaciju, ilipodatke, iliperspektivu. I onda je veomalakoutonuti u negativnarazmišljanja.

(L) Da, dobra poanta: ako ne dijeliš, podložansijednoumlju! Akosvezadržavaš u sebii ne otvaraš se, tisipodložanjednoumlju. Tada sipodložniji OPS manipulacijamaimanevriranju.

(Andromeda) I ništa ne možepomoći da se to ispravi.

(L) Da. Dakle, sljedećastvarna mom popisu je: iskupiti se, kada je to moguće, osobikojojsmoučinilinažao, a kadnijemoguće, iskupiti se za to negdjedrugdje. Svjesnasam da postojesituacije u kojima se jako, jakokaješ, a jednostavnonijepraktičnoiskupiti se, ili bi to samopogoršalosituaciju. Stoga, mislim da bi u timokolnostimatrebalo...
(Artemis) ... tražitiiskupljenjepomažućidrugima.

(L) Da, iskupiti se takoštoćešdavatisvemiruidrugima u potrebi. Mislimna to u smislumisli, vremena, energije, biločega.

O: Da.

P: (L) U redu, dobro, to inijebašgorućepitanje, ali je dobro. Narednopitanjekoje imam se tičeočuvanjaenergijekako se ne bihranila OPS dinamika.

O: Opetvažnopitanjeijednoodnajtežih, jer OPS koristimnogetrikoveizamke da usisaljude u negativnudinamikukako bi postalihrana.

P: (L) Kadapostanešhrana, naravno, hraniš OPS stranuiosnažuješju ne samo u odnosunavlastitunajvećukorist, negotakođersuprotnonajvećekoristisamog OPD. Čini mi se da je to doneklepoputpsihopatije. Isprobavajusvevrsteblefova, iopačina, isvinjarija, itakodalje. Kadasisnažan, snažan, snažan, bez obziranasverazličitevrstegroznihpostupakailitretmanaodstrane, recimo, psihopata, zadnjiočajničkipokušaj, kadaznaju da te ne moguizmanipuliratinabilokojidruginačin, jest nabacivanjeosjećajakrivnje. Potiču u tebiosjećajkrivnje. Osjećajkrivnjeilisažalijevanjanadnjima je poput... u suštinipostajehrana.
O: Krivnja je u suštiniveomaegoističnastvarizrazitoprikriveneprirode.
P: (L) Šta to znači? Da lito znači da...

(Pierre) To znači da je žrtvasvaslabaibijednai…

(L) I to čini da se TVOJ ego osjeća dobro, kao da možeispunitinjihoveželjeipotrebe.
(Artemis) Ili se osjećatekao da suosjećate. To je poputlažneempatije, skoro.

(Pierre) I čestoonajkojikreirato sažaljenjeokosebe, u suštini, to radinjegov ego. Tako se hrani.

(L) Za njih je to hranjenjeega, ikadpopustišnjihovomnabacivanjuosjećajakrivnje, prijesvegahraniš OPS dionjih. Zatim, pretpostavljam, hranišvlastiti ego u sebijer se osjećašpoputspasitelja, ilikao da sipotreban, ilikao da ćešneštodobiti. To je ta dinamikaženskogvampira! Siroče. “Akomoguspasitituosobuilinapraviti ono štoonižele, ilitrebaju, ilišto god, ondaćebitinečega za MENE!”
(Pierre) I ova raspravasugerira dasmodugovremenaprovelirazgovarajući o tome koliko je važnosagledatistvarnostonakvomkakvaonajeste. Ali ovajrazgovor mi sugerira da je, povrhmisli, veomavažnoimatipraveosjećajepremapravojosobi u pravomkontekstu. Jesam li u pravu?
O: Da.

P: (L) U redu, ajmoprećinasljedećustvarna mom popisu. Sljedeće je... Stavilasam to napopis, ali ne znam da li bi to trebalobititamo. Mislilasam da je to neštošto bi moglobitikorisno: povezivanje s precimaištovanjesvetačkevrsteosoba u petomdenziteturadizaštite. Mislilasamkako bi to moglodoneklebitikorisno. Mislim da bi ljuditrebalisaznatiimaju li kakvihpredaka, ilipreminulihrođaka, ilinekihkojisubilidobriipošteniljudi, s kojima se možementalnopričatiilikomuniciratipišućiimpisma, ilikomuniciratiputemsnova, itražitiodnjihzaštitu.
O: Da.

P: (Ark) I ako ne možetepronaćisvojepretke, moratepronaćituđe.

(L) Pa, to je istina. Možeš se povezati s nekimtkoimadobrepretke, injihoviprecipostanutvojipreciobzirom da imatezajedničkustvarnost. Otvaraš se, idijelišsvojebrigeinevolje. Dobriprecibilokojegrupeilibilokojeosobe u grupinanekinačinpostanudobripreciostalihčlanovagrupe.
(Pierre) I ovdjesispomenula ne SVE tvojepretke – samo one dobre. Isto je istina za svetačkepojedince. Mislim da bi ljuditrebalibitisvjesni da postojebrojnisvecikojinisubilisveci, tedrugiljudikojisubiliocrnjeni, a kojisuzapravobilidobri.
(L) Postojesvecikojisuproglašenisvecima, alinisuzapravo bile pretjeranodobreosobe. I zatimpostojedrugisvecikojisuzaslužilitutitulu. To je dobra tema za raspravu… ne za raspravu s Kasiopejcima, negoprije za raspravumeđuljudima. Jošnešto za štosammislila da bi bilokorisno za ljude, a to je vođenjenetompreminulih. Ako u tvomkrugupoznatihiligrupi, iličemu god, postojinetkotkoprolazikrozprocesprelaska, ili je nedavnoprešao, mogao bi nanekinačinpomoćivodećiihkrozstvarnostnakojumoždanisunaviknuli (očigledno), aliuglavnomzbognjihovihnačinarazmišljanjatijekomživota. Takopunoljudi u ovommaterijalističkomsvijetumisli da ne postojizagrobniživotilidrugisvijet. Kadatamostignu, ne znajušto da rade! Čak ne shvaćajutkoilištosu, ilikuda da idu. Da li je ta dobra?
O:Da, ali za određeneljude, očigledno.

P: (L) To nijeneštošto bi svitrebaliraditi. Ali akoimašvoljenuosobukojaumire, definitivnonećeodmoćiako se s njimaiskrenopopriča o procesukrozkojiprolazeištomoguočekivati. Jošneštoštosamstavilanapopis jest da kada se nalazite u grupi, ili u konkretnonašojvrstigrupe, jedna od stvarikojesmooduvijekprobalikoristiti, kako bi upoznaliljude s punomsvjesnošćusvojestvarnosti, je ono štozovemozrcalom. U nekimslučajevima, radi se o jakodelikatnomprocesu. U drugim, donekle je neugodno. Pa, NIKAD nijeugodno. Osimako nisi dosegnuorazinunakojojtinetkokaže da sizeznuo, a tiiskrenomožešodgovoritisa “Oh, hvalatištosi mi rekao!” No gotovonitko to ne radiiskreno, jernijetakojednostavnoililaganopoputizgovaranjatihriječi. Dakle, čini mi se da tajproceskojemu se podvrgavamo je nekavrstainicijacije. Da li je to jedannačin…
O:Da, ali s time se trebapažljivopostupatiobzirom da velikbrojljudinijespreman za takavnapredan rad.
P: (L) Oh, iimajednastvarkojusamzapisalapridnupopisa. Pretpostavljam da ide uzprehranu. Učinilo mi se da je pametnopostitijedan dan tjedno.
O:Naizmjenični post je dovoljan.
P: (L) Okej, daklemolitva je očiglednokorisna. Ima li jošneštošto mi je promaklo?
(Chu) Zajedničkopjevanje.

O:Da! Neštoštosteshvatili u posljednjevrijeme, kaošto je Chu upravo sad rekla!!
P: (L) Zajedničkopjevanje – i mora bitipjevanjepravihpjesama. Eksperimentiralasam s timneki dan kadsmoimali karaoke, samo da vidimkakoćeljudimaićikadpočnu s određenimpjesmamaiondapređunadrugerazine. Svima je dostadobro išlo, mislim. Svima je to bilodostaugodno. Mislimkako bi moglobitikorisnopjesmeodređenogtipaporedatikako bi se pjevaleodređenimporetkom. Onda, da sviširomsvijetapjevajuistepjesme, da li bi to bilopoputlimbičkogpovezivanja?
O:Da!!

P: (L) Dakle, pretpostavljam da smoprošlikrozsve. Pa, imam proricanjenapopisu… Za svakodnevnuupotrebukoristimoI Ching, imislim da masa članovagruperadeisto. Mislim da smo to pokrili. Jednustvarkojusamzapisalaovdjenamojmalipopis jest da je apostolPavaopopisaostvarikojetrebaizbjegavati, izatimstvarikojima se trebaintenzivnijebaviti. Porocikoje je naveo, stvarikojetrebaizbjegavati, su: blud, razvratnost, mržnja, svadljivost, ljubomora, bijes, sebičnost, nesloga, zavist, opijanje. Pa, to je svedostauobičajeno. Mislim da je to dobarpolaznipopisimože seprimjenitinarazličitenačineovisno o svojimokolnostima. Onda je naveovrline: ljubav, sreća, mir, strpljenje, ljubaznost, dobrota, vjernost, blagost, samokontrola. Samokontrola, donekle je interesantnošto je on to stavionatajpopis. I: bez sujete, bez međusobnogprovociranja, i bez zavisti. Onda je dodaonakrajusvogpopisa, “kakoćešsijati, takoćešižnjeti”, i “ne dopustimoumorimalodušnost.” Dakle, mislilasamsikakosu to dostapozitivnestvari za promisliti.
O:Najvažnije je zapamtitidio o “sijanju” u kontekstuovediskusije.
P: (L) Oh, mislitenanašeanteneikakonašeanteneodređujunašubudućnost. Kakosiješ, takoćešižnjeti. Dakle, ako ne vodišbrigu o vlastitomunutrašnjemsvijetuineposrednomsvijetukojiteokružuje u smislutvojegrupeitvojihveza, itakodalje, zeznutćešsvojuantenuiondaćešimatilošubudućnostjerćetvojaantenaprivućilošestvari. Da li na to mislite?
O:Da.

P: (Artemis) U suštini, predostrožnost je jakobitna.
(L) Da. Okej, ajmonapravitikratkupauzu.
[PAUZA]

(L) I, je li nekomesadapalonapametkakvopitanje?
(Chu) Jošjednastvar je prakticiratiEiriuEolaszajedno, ikristali, iostalo. Ali to se većradi.
(L) Da, razmišljalasamšto bi trebalododati. Pa, ajmopitati...
O:Doista, to suvažnidijeloviprocesasamousklađivanja.
P: (L) Okej. Dakle, postoji li neštoštonemamnapopisu, a da bi trebalobitinapopisu?
O: Ne kaotakvo.

P: (L)Pretpostavljam da možemoproširitiakosmatramo da treba. Uglavnom, postalo je očigledno da je dugi, razvučeniprocesprolaskakroz Val… Hoćureći, da, vidimo da je vrijemesvenenormalnije, vidimo da je čovječanstvosvenenormalnije, povećan je brojmeteora, potresa, vulkanskiherupcija, isvihtihstvari. Ali čini mi se da, jernam se testvaripostupnodogađajuiondapostajuuobičajene, ljudipočinjumisliti da se zbiljaništa ne događa. Moguće je da misle da ne možebiti gore od ovoga, da se zbiljaništanećedogoditi.Vidim to posvuda. No drevnaproročanstvatvrde da je prelazak u novustvarnostpoputženekoja se porađa. Na početkuimašmanjebolove, iondanaposljetkudosegneštočku u kojoj je sav tajprocesporađanjakoji je divljeneuredaniorgazmičan. Upravosada, čini se kao da se nalazimounutartogdugograzdobljatijekomkojeg se ljudinavikavajunakaos. I misle, “Pa dobro! Ovonijetakostrašno. Ako je ovonajgoreštomožebiti, jednostavnoćunormalnoživjeti.”
(Pierre) Jošjednastvarkojapripomažetojnormalizacijikaosa jest da evolucijanijelinearna. Nijekao da imaš 10 tornada, onda 15, onda 20. Ponekadpostojemirnarazdoblja. Pa to pripomažeželjnomrazmišljanju.
(L) Da. To funkcioniranatajnačin. Pretpostavljam da se zatoljudelakoodvedenastranputicu, iliih se navuče da misle da se stanjenećepogoršati, pa da mogunastavitiiživjetinormalnimživotom. Pretpostavljam da bi nanekinačin MOGAO živjetinormalnimživotom... ipotičemoljude da radešto se da u svijetu, dok god ih to ne demoraliziraiuljuljka u samozadovoljstvoi san.
O:Jednustvartrebarazmotriti: da li se kodtakozvanog “normalnogživota” radi o OPD ekspanzijiili OPS kontrakciji?
P: (Artemis) To ovisi o perspektiviosobe. Normalniživot za normalnuosobu je, pretpostavljam, više OPS.
(L) Pa, mislim da je najveći problem za nekeljude, kojipokušavajuživjetinormalnimživotom, da kada to rade, okruženisudrugimljudimakojijednostavnopokušavajuživjetinormalnimživotom u skladu s materijalističkomparadigmom. To ihznaonemogućiti da se otvore, komuniciraju, dijele, iradesvestvarisaspiskakojegsmonapravili. Ne moguzapravo to raditi s većinomljudi u njihovomsvijetujervećinaljudinijeusklađenanatajnačin. Stogabudu pod utjecajemkonfluencije, kako je Mouravieffrekao. Postajusvemanjeimanjebudniisvjesni, injhoveantene se isključe. Privlačiihnekavrsta OPS crnerupe.
(Joe) Govoresi, naravno, da takonećebiti.
(Ark)Htio bi komentirati. Mislim da u velikojmjeri ne znamozapravošto se događaokonas. Kad god idem van, vidimštoljudirade, svitimladiljudisujednostavnoovakvi[oponašahodanjeipiljenje u smartphone koji je u njihovojruci]. To je njihovnormalniživot!

(L) S mobitelima u njihovimrukama. Ili slušalice u njihovimušima, isključuju se od interakcije s drugimljudima.
(Ark) I to je normalanživot. Normalniživotuopće ne postoji!
(Joe) Tako je.

(L)Značiićiprematakozvanomnormalnomživotuzapravoznačiićipremaabnormalnomživotu. Jedinomjestogdjemožešimatiistinskinormalniživot jest ono koje se nalazi u grupiljudikojaistinskitraga za rastomipromjenom...
(Chu) To je pitanjekojeljuditrebajupostaviti. Ima ljudikojeteideje o normalnomživotudovode u iskušenje. Trebali bi se prisjetitiizapitatije li normalansvijet u kojemželeživjeti? NIJE normalan. Što god sad zamišljaju je romantičnapredodžbakakav je svijetzapravo, alinijetakav.
(Joe) To je onajsindrom, tuđe je slađe. Sveštotrebajunapraviti jest pogledatisvijetokosebe, ionda se prisjetitiživotakojegsuživjeliprijenegoštosu se upustili u pokušajerasta, irazvoja, iusklađivanjaantene.
(Scottie) Ne sjećam se je li to bio Gurdjieff, ilitko god, alipostojionaizreka da kad se jednom “probudiš”, nijemogućpovratak u prethodni “normalni” život. Nije da to ne možeš. Možeš! Ali po kojojcijeni? Uvijek se mora platitidanak. Pa je čak gore do samogromantiziranja, barem u nekimslučajevima.
(Joe) Što se duželjudiupuštaju u rad kako bi postalistvarni, ishvaćajućišto je zapravo rad, svemanje se sjećajuivišeromantizirajuživotkojisupriježivjeli.
(Chu) Takojakoihprivlači.

(Pierre) I vezano za ovošto je rekao Ark: to je njihovživot. Lice kojepilji u ekran. To je interesantnozajedno s timštosmorekli o tome kakovoditizdravživotiotklonitiutjecaje OPS nanas. Zamisliteanteneosobakoje to radeiloše se hrane...
O:Davnih dana smojakoupozorilinaelektroničkeuređaje!
P: (Pierre) To je doseglorazinuepidemije. Većinu toga štosmo, ištovidimo, ištomislimo, definiranašasposobnostprijemčivostikoju, u suštini, definirajuproteinskestrukture, mi smo u suštiniprijemnici. Zamislištobudekadzasitišprijemnik s destruktivnomradijacijomkojadolaziizsprava? Mora da se radi o gozbi za OPS.
(L) I akonemašgrupu s kojom bi mogaopričati o svemukako bi se pokušao tome suprotstavitiiiznijetistvarinavidjelo... Ako nisi u poziciji u kojojmožešizlazitinakraj s nekimstvarimavezanim za tvojuprehranu, iredovanraspored,izahtjevekojimasiizložen, itakodalje, u ovojstvarnostisigotov! Da li jošnetkoimakakvapitanja?
(Pierre)Htiosampitativezano za Notre Dame u Parizu? Da li se radilo o nesretnomslučaju?
O: Ne.

P: (Pierre) E sad, imadostateorijazavjera o tom masivnomprojektuvezanom za nekretninu, zarađivanjunovaca, itd. Što je bio osnovnimotiv za tajpalež Notre Damea?
O:Uništenjesimbola: našaGospaMajka, tj. Zemlja.
P: (Pierre) Primjetiosam da često za te false flag operacijepostojeunaprijedpripremljeneteorijezavjere za mase. Ovdje je novacteorijazavjere. Radi se o tome da se trebadočepatinafte, izgraditiušminkanezgrade. Ali zapravo, iza toga, stvarnipočiniteljiradenadubljimstvarimapoputsimbola, ideologija, osjećaja.
(L) Simbolisutakovažni. Kao u filmuO za osvetu. Pričao je o Parlamentukao o simbolu.
(Chu) Radi se o kolektivnomnesvjesnom. I kakosu to napravili? Da li se radilo o termitu, iličemu?
O:Normalnizapaljivielementi. Nijebilopotrebnoviše od toga.
P: (L) Nekavrstakatalizatora. I zatim se nalazinatakvommjestu da je vatrogascimaotežanprilaz, ibilo je odugovlačenja. Dakle, je li moguće da su OPS snagekontroliraleumoveidušeljudikojisubiliuključeni u podmetanjepožaraigašenjepožara?
O: Da!!

P: (L) Okej, jošnekapitanja?

(Pierre) Ali nije se radilo o normalnomstanjuumagrađana...
(L) Ne, radilo se o kontroliranimpojedincima.

(Pierre) Izoliranimpojedincima, iliorganiziranojobavještajnojgrupi?
(L) Rekla bi da se vjerojatnoradilo o onomeštonazivamokripto-geografskimfaktoromkojidjelujenamasuljudi.
(Pierre) A ne Mossadu?

(L) Mislim da se ne mora uvijekraditi oMossadu.

(Pierre)Osjećaj je kao da se u ovomslučajuradi o nečemuizrazitokabalističkom. Kršćanstvo je starineprijatelj.
(Joe)Ako se radi o društvenominžinjeringu, ako se radilo o pokušajuutjecajana um masa uništenjemjednogodsimbola, to biodgovaralo...
(Pierre) Ajmopitati: tko je to izveo?

O:Nije se radilo o jednomentitetu. Vatru je podmetnulaizmanipuliranagrupamuslimana.
P: (L) I tko je manipuliraogrupom?

O:Vašaomiljena OPS agencija.

P: (Joe) Mossad?

O:Da.

P: (Pierre) Da.

(Joe) U suštini, radilo se o terorističkomnapadu.

O:Da.

P: (Joe) Isti modus operandi: masa izmanipuliranihmuslimana.
(Pierre) Ali ovaj put, za razlikuodsličnihscenarija, medijinisuodmahupiraliprstom u nekemuslimansketeroriste. To bibilasavršenaprilika da se dodatnodemonizirajumuslimaniiosnažujesukobcivilizacija. Zaštonisujavnostiponudilimuslimanskožrtvenojanje?
(L) Pa, akoslučajno nisi primjetio, u posljednjevrijemenisu to takoradili, nakonnekolikozadnjihmuslimanskihincidenatapoputnapadanaredakciju Charlie Hebdo iMuhammedaMeraha, sve se preokrenulo! Sadasumuslimanipotlačeni! Oni suugroženavrsta!
(Joe) Agenda, tijekomzadnjihnekolikogodina, je bilastvoriti u umovimakršćananaZapadupredodžbukakosumuslimanizliteroristi. I ondakad god se programiraniljudipodignunanogeikažu, “muslimanisuzli! Ne želimoihovdje!”, manipulatoriimgovore da suzlirasistii da bi trebalizašutjeti. Dakle, ljudisuvećdoneklepretpostavili da se radi o muslimanima...
(L) Dovelisuih u tusituacijuzbogkognitivnedisonance.
(Pierre) Dakle, programiranisu da razmišljaju u okvirutihmisaonihobrazaca, pa žrtvenojanjenijepotrebno.
(Joe) Bilo je takopunoraznihdogađajakojisuokruživalipožar Notre Damea, vezanih za požaredrugihkršćanskihcrkviilinapade. Bilo je dostasugestija da sumuslimani to radili.
(L) Izmanipuliralisustvari do tetočke da se kršćanstvo u suštinimožedemoniziratiiuništiti, nakonštosuvećizmanipuliralikršćane da mislekakosumuslimaniteroristi. Pa susadanegativcištomislenanačinnakojisuizmanipulirani da misle. U suštinisu se doveli u poziciju da ih se izlažeuništenju.
(Chu) To je, ajmoreć’, izrazitozaonačin za činitiljudeludima.
(L) To je podmuklo. Koliko ja vidim, islamijudaizam, kako se danasprakticirajutemeljeninaonomešto je Israel Shahaknapisao, onisunajbližematerijalistiškomsotonizmuštosamikadvidjela. A ni ne opravdavamkršćanstvo, alipostojeneketemeljnestvarivezane za kršćanstvokojesuistinskidobreidobronamjerne.
O:Da.

P: (L) Ako bi se ljudimoglivratitiizvornompaleokršćanstvu, onda bi svijet bio drugačiji. Ali sigurnonećeš to postićipomoćumaterijalističkogdarvinizma.
(Pierre) Ali kadgledašnapovijest s prilične distance, imam osjećaj da je temeljnadinamika ta: uništenjekršćanstva. I sveštodanasvidimo...
O:Štopredlažete, nakojinačinmoguuništenjekršćanstvaučinitimogućim?
P: (L) Pa, upravo time štorade. Postavitiopozicijuiondabranitiprotivnikakaougnjetavanumanjinu.
(Joe) Poanta je u tome... Hoćureći, u glaviti je da će se dogoditinekavrstasukobacivilizacija, aličini se da nije u tome poanta. Akouzmeš u obzirdanašnjedruštvenemreže, dosegnulismotočkugdje se kršćanioptužuju da su u suštiniatavističkirasistiinazadniluđaci. Kadaoni...
(Artemis) Mislim da želeneštoreći...

O:To je cijelovrijeme bio plan. Pazite se! To se ostvarujeisamoonikojiostajubudniisvjesni se mogusnalaziti. OPS snagesuodlučneuništitisvjesnostimogućnostsijanjanovestvarnosti.
P: (L) Dakle, tvrdite da – ipretpostavljam da ste to prijerekli – da je važnostusklađivanjaantenagrupeljudi, važnostodržavanjabudnostiisvjesnosti, da je to zatoštoondapostaješprijemnikkreativnihenergija?
O:Da, da, da!!!

P: (Joe) Da li je slučaj da ljudikojiimajuodređenusvjesnost, koja je ekvivalentnainformacijama, iliidejama, ilipredodžbama o svijetukoje se nalaze u njihovomumu, da to doprinosigrađevnommaterijalunovestvarnosti?
O:Nije da ćebitispašenionikojiustraju do kraja, nego da ćeonikojiustraju do krajaspasitidruge. Vaš je izborbitimeđuonimakojibirajubitidijelompredvodnicenovestvarnosti!!!
Pozdrav.

(L)Dakle, to je, u suštini, namijenjenosvimakojičitajuovusesiju.
(Andromeda)Nijepoantasamokakopreživitiiliustrajati.
(L) Negokakopreživjetiislužitidrugima!
KRAJ SESIJE
 
Sesiju je preveo Ivan Novak. Zaboravih da naznačim. Hvala. Inače je sesija baš dobra i ekipa na čelu sa Laurom radi dobar posao. poz
 
Datum sesije: 10. kolovoz 2019.

Laura, Andromeda i Artemis za pločom

Pierre, Joe, Chu, Ark, PoB, Scottie, Niall, Noko the Wonderdog, The Lunar Module, Pikabu zee Cat

P: (Laura (L)) Jesmo spremni? Danas je 10. kolovoz 2019. godine. [pregled prisutnih]

O: Elaleia od Kasiopeje ovdje. Pomažite jedni drugima.
P: (L) Je li to općenita izjava vaše orijentacije ili konkretna karakteristika večerašnje sesije?
O: Blizu.

P: (L) Dakle, tamo u srpnju otišli smo na tu konferenciju o paranormalnom. Ark je upoznao tog lika koji je osmislio tu neku metodu iscijelivanja, ne znam kako bi to drugačije nazvala. Ali on ne tvrdi da on išta iscjeljuje. Tvrdi da on samo pomaže uskladiti tvoje tijelo kako bi ti sam sebe iscjeljivao. Tvrdi da te to povezuje s informacijskim poljem kako bi u tvoje energetsko polje pribavio informacije koje su ti potrebne kako bi se iscjeljivanje dogodilo. Nazvao je metodu nekim čudnim imenom... Kako ono?

(Chu) "Originalna biokvatnika".

(L) To je zbilja čudno. Uglavnom, priznao je da nema nikakve veze s kvantnom fizikom, ili bilo čim kvantnim, nego nije znao kako drugačije da je nazove jer je tako čudna. Dakle, obzirom da je lik iz Španjolske, i njegove radionice su na španjolskom, Chu je išla kako bi naučila metodu. Vratila se s informacijama, i nekim spravicama, i provela nas kroz proceduru, odnosno mene i Andromedu, kako bi stekle nekakvu predodžbu o tome. Nakon što smo kroz to prošli, i mrvicu se s time poigravali, palo nam je na pamet da bi se trebala preimenovati u nešto poput Hiperdimenzionalne harmonične optimizacije (H2O) jer nam se čini da se upravo to odvija. Očigledno je da se nešto događa: svjedočanstva onih koji su to prakticirali su zapanjujuća, i Chu je svjedočila nekim zbilja interesantnim rezultatima tijekom tjedan dana što je provela tamo. Bez da sada ulazimo previše u detalje o tome, htjeli bi postaviti neka pitanja. Dakle, prije svega, da li je to terapija kojom bi se isplatilo baviti u smislu učenja, prakse, eksperimentiranja, itd.?
O: Doista, obzirom da ste već iskusili neke koristi.
P: (Andromeda) Da li je oblik u kojem se sada nalazi dovoljno dobar, ili bi trebali gledati kako ga unaprijediti?
O: Dobra ideja!

P: (L) Okej, postoje, dakle, te spravice koje se koriste. Prije svega, izumitelj ih zove filterima jer pomalo nalikuju malenim, okruglim filterima za kameru. Oni uključuju korištenje komadića fotoosjetljivog gela kakvi su se znali koristiti tijekom začetaka fotografija u boji. Onda je odlučio da filteri možda nisu prikladni, i da ih želi nazvati “usklađivačima”.
(Chu) Harmonizatori.

(L) Harmonizatori, okej. Dakle, u čemu je stvar vezano za te “filtere” da su u stanju reagirati – tj. harmonizirati, ili detektirati, ili što god već rade?
O: Nije stvar u “filterima”, nego u osobi koja to prakticira.
P: (Andromeda) Znači, teoretski, osoba bi jednostavno mogla koristiti svoju ruku, ili je potrebna neka vrsta sprave?
O: “Usklađivači” usklađuju osobu koja to prakticira.
P: (L) Pa, ajmo proći kroz neka od ovih pitanja koje smo ovdje zapisali. Onda ćemo se vratiti na neke druge stvari. Tijekom ove procedure, da li se osoba na bilo koji način izlaže bilo kojoj vrsti negativnih utjecaja koji su u blizini ili što god već?

O: Ne baš, osim ako se radi o nekome tko je psiho s prikačenim entitetima.
P: (L) Okej.

(L) Okej, dakle, teoretski, proces pomaže osobi povezati se s informacijskim poljem kako bi neki dio njega mogao odabrati iscjeljivanje, ili poboljšanje, ili promjenu u njihovom životu na neki način, ili što god. Pitanje jest: na kojoj razini osoba čini izbor? Da li u ovom slučaju podsvijest preuzima, ili Više Ja, ili što?

O: Ne, podsvijest je više ili manje vezana za genetsko tijelo, te genetsko tijelo njome upravlja. U ovom procesu, radi se o sučelju između duhovnog tijela i hiperdimenzionalnog tijela, kako ga vi nazivate. Inače se to naziva tijelom četvrtog denziteta u procesu rasta.
P: (Andromeda) Znači, to je dio koji čini odabir onoga na čemu treba poraditi.
(L) Okej. E sad, dio procedure, prema izumitelju, uključuje pohranjivanje informacija u polje osobe s neke udaljenosti u odnosu na tijelo, što me je donekle ponukalo da to smatram hiperdimenzionalnim. Obzirom da sam čitala što je Lethbridge pisao o rašljarenju, i kako je morao povećati udaljenosti kako bi rašljario u druge dimenzije... on je donekle otkrio to slučajno, a super je priča. Dakle, postoje te slike koje se manje-više kovitlaju u energetskom polju osobe na različitim udaljenostima , i on tvrdi da se to sastoji od informacija koje se pohranjuju, i postoji gomila tih slika. Osoba koja to prakticira koristi kombinaciju rašljarenja i kineziologije kako bi odabrao onu koja je prikladna za osobu da bi im pružila potrebnu informaciju. Onda to primjeniš na polje pomoću određenih gesti. Pregledali smo sve te slike. Radi se samo o malim fotografijama, većina njih je izrazito uobičajena, ili čak ničega nema na njima. Pogledali smo masu njih, i čini se skoro kao da se radi o mjestima nasumično odabranima iz cijelog svijeta. Općenito, da li su te slike, i informacije koje sadržavaju, bezopasne?
O: Proces rašljarenja osigurava ispravnu selekciju.
P: (Joe) Što je to posebno vezano za slike?
O: Gotovo bilo koje mjesto na planeti sadrži energetski potpis koje fotografije mogu snimiti. Bilo koja osoba s poviješću višestrukih inkarnacija može reagirati na bilo koji broj tih fotografija. U dovoljno velikoj kolekciji moraju se dogoditi neki pogoci. Sami možete proširiti kolekciju fotografija.
P: (Chu) Znači, radi se o energetskom potpisu koji hiperdimenzionalno/duhovno tijelo prima. Ali zašto to utječe na različite odabire?
O: Možeš se uskladiti sa samim sobom u prošlosti ili budućnosti, te stoga dobiti uvid ili osnažiti. Ili se jednostavno može raditi o “misli” kozmosa.
P: (L) Znači, zato ste spomenuli višestruke inkarnacije. Ako postoji fotografija mjesta na planeti u kojem ste možda živjeli u prošlom životu, ili budućem životu, ili koje ima energetski potpis koji je na neki hiperdimenzionalni način... tebi relevantan. Onda možeš primiti tu informaciju. Dakle, na primjer, ako postoji fotografija mjesta na kojem ste se nalazili, ili koje vam je poznato iz prošlog života, ili budućeg života, iskustva tog života, ili čega god, ti mogu biti prenešena na dinamičniji način preko dimenzionalnih polja. Ili ono što su govorili: moglo bi se raditi o misli kozmosa. Možda je to mjesto samo za... Hoću reći, neuroni tvog mozga neprestano rade. Kako znamo je li cijela planeta, i cijela biosfera, i Sunčev sustav... Možda se radi o nekoj vrsti velikog mozga ili nečega. Možda je to samo maleni komadić mozga kozmosa.
O: Da.

P: (L) Znači, na pravom sam putu.
(Joe) To sugerira da bi to moglo biti traumatično ili uznemirujuće za neke ljude, ako pristupaju dinamici ili energijama iz prošlih života. To neće uvijek biti ugodno iskustvo.
O: Ponekad postoje stvari koje zahtijevaju razrješenje.
P: (L) Znači, ponekad otvoriš nešto s čim se trebaš suočiti. Ne radi se uvijek o medu i mlijeku.
(Chu) A što je s našim pitanjem, o tome kako osigurati da se ne uplićeš kao osoba koja to prakticira?
(Andromeda) Da, kako ne utjecati na odabir mjeste, ili filtera, ili slika?
O: To je moguće. Jedan način za treniranje jest uvježbavanje putem rašljarenja izgubljenih objekata kako bi izoštrili svoju osjetljivost.
P: (L) Netko tko nije dovoljno osjetljiv bi mogao svojim slikama prekriti ono što radi. Ali osoba koja je osjetljiva, i koja je trenirala svoju osjetljivost, osjećati će što im komunicira tijelo s kojim rade, te će kreirati ispravnu povratnu informaciju..
O: Da.

P: (L) Moraš vježbati odvajanje sebe od toga. I zato je, pretpostavljam, bolje vježbati traganje za izgubljenim objektima, jer dobiješ povratnu informaciju id više ili manje neutralnih objekata. Još nešto?
(Joe) Otkud tom liku ta ideja?
O: Spajanje trenutaka inspiracije s prikupljenim znanjem.

P: (L) Pa, samo mi smeta što je on vegetarijanac i slično. [smijeh] Hoću reći, je li ikad na samome sebi primjenio metodu kako bi saznao što je za njega najzdravije jesti?
O: Primjer “liječnika” koji ne uzima vlastite lijekove.
P: (Artemis) Nije li inspiracija za Éiriú Eolas došla od lika koji je bio vegan?
(L) Da, to je istina. Znači, možeš biti vegan i imati ideje. Možda je to zato što su biljke usklađenije sa Zemljom i njenim vibracijama? Ne znam.
(Pierre) Nismo pitali odakle potječu trenuci inspiracije.
(L) Zašto bi to pitali? Hoću reći, hoćemo probati suziti izbor na OPS ili OPD? Je l’ na to ciljamo?
(Pierre) Pa da.
(L) Zašto ti jednostavno ne bi mogao postaviti to pitanje?
(Pierre) Pa, moglo bi se raditi o drugim silama na djelu. Je li njegova inspiracija OPD i/ili OPS?
O: U slučaju Marcela, OPD dominira njegovim “trenucima”.
P: (Andromeda)Okej, htjela bih ovo istjerati na čistac. Dakle, ono što su dosada rekli jest da je to dosta sigurno za raditi, može se mrvicu unaprijediti, možemo praviti nove fotografije, te filteri su u redu za koristiti u obliku u kojemu se nalaze.
O: Da, i naposljetku vam neće biti potrebni ni filteri, ni fotografije. Oni su, u određenom smislu, pomoćni kotačići.
P: (Chu) Bi li se isplatilo nabaviti druge filtere i protokole?
O: Da.

P: (L) Da li je to istina za bilo koga? Bilo tko jednostavno može izvoditi tu proceduru?
O: Poput sviranja ili pjevanja, neki imaju više talenta u odnosu na druge.
P: (PoB) Da li bi mi trebali fotografirati, ili ih se može naći na internetu?
O: Sami fotografirajte. Neke neuobičajene fotografije koje vas snažno privlače se mogu skinuti (downloadati s interneta, op. prev.).
P: (Joe) Parkiralište Leclerc [smijeh]

(Chu) Arky mora ići fotografirati kad bude vozio bicikl do trgovine!
(Pierre) Pa, Arky već ima masu fotografija.
(Andromeda) Meteorski pljuskovi. Ili kristali. Možemo isprobati masu super fotografija.
(L) Mogli bi čak osmisliti bolje fotografije.
(Chu) A što je s fotografijama nabijenih kristala?
(Artemis) To me podsjetilo, htjeli smo pitati bi li puštanje snimki našeg pjevanja napunilo kristale.
(L) Ako želimo napuniti još jednu grupu kristala, možemo li snimiti nas i onda neprestano iznova puštati snimku kristalima, te na taj način ih dodatno napuniti?
O: Da!!!

P: (Artemis) Znači, možemo to jednostavno puštati DANIMA neprestano iznova! [smijeh]

(L) Pa, mogli bi jednostavno napraviti snimku, i mogla bi se skidati s interneta i slično, i onda puštati da svira.
(Artemis) Napravite to sami! Bože! [smijeh]

(PoB) Prvi kristali na svijetu koje pune YouTube snimke.
(L) Oh... Naše pjevanje jednostavno nije tako dobro.
(Andromeda) Samo se kristalima sviđa.

(L) Morali bi vježbati da dobro zvučimo.
(Ark) Također bi htjeli znati da li se mjesto za izvođenje te procedure treba odabrati s određenom selekcijom na pameti, jer postoje neka mjesta koja su dobra i neka mjesta koja imaju krivu vibraciju. Čak unutar kuće, jedno je dobro, a drugo nije. Dakle, je li to važno, a ako je, gdje, dakle?
(L) Drugim riječima, je li važno odabrati mjesto gdje se terapija može primjeniti?
O: Umjereno, no većina tihih mjesta je dostatna.
P: (Andromeda) A što je s orijentacijom tijela osobe? Sjever i jug?
O: Glava okrenuta prema sjeveru je uvijek dobra za takve stvari.

[ -= STANKA =- ]

P: (L) U redu. Kažete da su ti mali usklađivači poput pomoćnih kotačića. U kojem smislu su poput pomoćnih kotačića?
O: Manifestiraju i/ili povezuju s energijama izrazito suptilne prirode. Prisjetite se Lethbridgeovog iskustva i pentagrama/trokuta.
P: (L) Morat ćemo to potražiti, ali se sjećam da je bilo čudno. Mislim da je negdje u Tajnoj povijesti ili Valu.
(Andromeda) Znači, zbilja je do nečega u filterima... Prozirnog plastičnog diska sa sitnim želeom unutra?
O: Boje i kompozicije.

P: (Ark) Postoje li druge slične postojeće prakse pomoću kojih se, da se tako izrazim, postižu slični rezultati? Da li ljudi negdje u svijetu prakticiraju nešto na drugi način, ali u suštini postižu rezultate slične toj proceduri?
O: Tradicionalno magnetiziranje od strane nadarenog pojedinca.
P: (L) Ali mora biti netko nadaren. Ne može biti bilo tko!
(L) Kako to funkcionira?

O: Glavni element je korištenje sustava osobe koja to prakticira kako bi se pomoglo uravnotežiti pacijenta. Kada se ispravno odradi, osoba koja to prakticira je vod. Ta energija je u interakciji s informacijama u usklađivačima i slikama.
P: (L) Energija je u interakciji s informacijama u usklađivačima i slikama kako bi postigla što točno?
O: Prenijela te informacije pacijentu.

P: (L) I što onda te informacije...

(Pierre) Radi se o vrsti uspostavljanja nove ravnoteže?

O: Da.

P: (Joe) Kakve informacije su u usklađivaču?
(L) Nisu li upravo rekli da je to donekle poput toga s Lethbridgeom? Utječe li to što se komadići gela miču u usklađivačima filtera!
O: Da, važno. Razmještaj mijenja oblik!
P: (Chu) Pa, pretpostavljam da ćemo morati...
(L) Ne pada mi na pamet nijedan drugi način kako doći do toga. Pokušavamo pričati o nečemu što je hiperdimenzionalno, a uopće ne znamo kako tamo stići.
(Joe) Iz nekog razloga, materijal u usklađivačima i boja se ponašaju poput prijemnika, ili voda, ili nečega, za informacije.
(L) Je li to donekle poput sita?

O: Da!

P: (L) Znači, kad se krećeš kroz energetsko polje osobe, konfiguracija elemenata i pokret probiru ili pročešljavaju energiju?
O: Da.

P: (Joe) Znači, poravnavaju se s vlaknima energetskog polja...
O: Da.

P: (Joe) ... na konkretan načina kako bi...

O: Da.

P: (Joe) ...mogli primiti informacije... Jednostavno to izvlačim iz mog...

(L) Ti kanaliziraš!

(Joe) Nastavi. [smijeh]

(L) Znači, to je zapravo kao kad staviš magnet ispod komada papira na kojem su sitni komadići željeza.
(Chu) Tako je to Marcel objasnio. Imao je kutiju u kojoj su bili šarafi.
(L) Pretpostavljam da je u stanju bolje privući i sadržavati više informacija kada su bolje poravnani.
(Pierre) Samo po sebi sadržava više toga.

O: Da.

P: (L) Pomažu organizirati. Okej...

(Joe) Kako kad imaš masu prijamnika koji su svi poravnani ili usmjereni u istom pravcu. Štogod!
(Chu) Pa, u protokolu kvantnog tijela, imaš te usklađivače koji služe za organizaciju informacija koje navodno već imaš. I druge – prozirne – za primanje novih informacija.
(Joe) Vidite, to je važno. Nije kao da samo sitničarimo u ovom slučaju. Važno je da ljudi koji su u to uključeni imaju u najmanju ruku konceptualnu predodžbu o tome što se događa – čak i ako je samo izrazito neodređena. Onda se sam možeš pomalo upustiti u to i tome pripomoći.
(L) Pa, to me je donekle zbunjivalo. Te mrvice gela u tim usklađivačima jednostavno tamo plutaju. Miču se. Dakle, pretpostavljam da su energija osobe koja to prakticira i energija pacijenta na neki način u interakciji kako bi ih rasporedili...
(Andromeda) I neki od njih su čak oblikovani poput trokuta ili pravokutnika povrh toga što su različitih boja.
(L) Sjećam se, Lethbridge je ili nacrtao ili vidio trokute... Mislim da je nacrtao pentagram ili tako nešto kako bi tu vješticu zadržao podalje od kuće. I onda se probudio, a vatreni trokuti su se nalazili pri dnu njegovog kreveta; ili je možda bilo obrnuto. Odbilo se natrag njoj. Uglavnom, nekako su u to bili uključeni vatreni trokuti. Dakle, hiperdimenzionalni pogled na taj pentagram je bio vatreni trokut. Radilo se o nečemu znatno drugačijem u drugoj stvarnosti u odnosu na ono što je mogao vidjeti. I znam da u nekoliko navrata, kada sam imala te vizije, kao da je sve u ovoj stvarnosti postalo živa, pokretna svjetlost. Kada gledate običnu stvarnost, pojma nemate kakav je hiperdimenzionalni pogled na tu stvarnost.
(Chu) Vidjela si na internetskoj stranici sliku kvantnog tijela?

(L) Da.

(Chu) Na njoj je prikazana slika osobe koja stoji, i radilo se o masi točkica posvuda oko tijela...
(Ark) To je nešto što smo nekako zanemarili jer on crta te crteže i priča o tim crtežima. No ono što si dosad naučila nema nikakve veze s njegovim pravljenjem crteža. Što je, dakle, s njegovim pravljenjem crteža? Da li je to s više razine ili tako nešto?
(Chu) Misliš na slike koje ima?

(Ark) Kako je napravio te crteže? Hoćeš moći naučiti sljedeći put?
(L) Vjerojatno ne.

(Chu) Jedini način bi bio da dođe ovdje i objasni ti ili tako nešto. Da li koristi filtere, ili...
(Ark) Kako je pričao sa mnom i kako to opisuje u svojim knjigama… nekako je u stanju VIDJETI?
(L) Znači, ima trenutke inspiracije i vidi stvari.
(Ark) Te stvari poput Castanede ili tko god je bio u stanju vidjeti…
(L) Letače. Ili energetsko tijelo, svjetlosnu kuglu.
(Chu) Rekao je da je koristio filtere i testirao masu puta.
(Scottie) Možda je jednostavno rašljario, u određenom smislu, u potrazi za slikama.
(L) Okej, umorna sam. Morat ćemo uskoro završiti. Sljedeće pitanje?
(Ark) Da, je li Mjesec djelomično šupalj?
O: Da.

P: (Ark) Je li ta teorija poljskog geologa, o tome kako je Mjesec nastao, točna?
O: Blizu.

P: (Ark) Je li njegova ideja o potresima također djelomično istinita?
O: Da.

P: (Ark) Okej. Može li kvantna teorija biti derivirana iz opće teorije relativnosti?
O: Ne.

P: (Ark) O moj Bože! Gotov sam. Deprimiran sam. [smijeh] Dakle, što da radim? Četiri sam godine proveo radeći na tome?! I sad vi kažete da je to neizvedivo? Što da radim?
(Artemis) Izgubljen je. Pomozite mu!

(Ark) Molim vas?

O: Nastavi pokušavati. To će dovesti do neočekivanih otkrića.
P: (Ark) Gotov sam.

(L) Možemo ovdje približiti uključeni ventilator? ZBILJA mi je vruće…
(Artemis) O da, to bi bilo sjajno…

(Scottie) Aaaah!

(L) E sad… Niall, što si ti htio pitati?

(Niall) Pitanja vezana za nedavne događaje. Što je uzrokovalo zamračenje u Velikoj Britaniji?
O: Sabotaža.

P: (Niall) Da li se radi o istim ljudima koji su izvršili sabotažu u Argentini?
O: Da.

P: (Niall) Bože. Zašto im je Velika Britanija bila meta?
O: Uzrokovati kaos.
P: (Niall) Nisu normalni. Da li je više napadača sudjelovalo u pucnjavi u Texasu?
O: Da.

P: (Joe) Standardna operativna procedura.
O: Da, programiranje u stilu Greenbauma. Pričali smo o tome prije i iznenađeni smo kako ste to zaboravili.
P: (Joe) Nismo zaboravili. Pretpostavljam da više ne moramo postavljati takva pitanja.
(Niall) Što se dogodilo s ruskom podmornicom koja je eksplodirala u srpnju?
O: Sabotaža.

P: (Scottie) Mislim da je odgovor na sva ta: sabotaža.

(L) Zanima nas što se Pierreu dogodilo neki dan kad se onesvijestio?
O: Za slučaj da niste primjetili, veliki val negativne energije je kružio planetom tijekom posljednjih nekoliko dana, utječući na one koji su ranjivi jer nisu dostatno svjesni.
P: (Artemis) Što se dogodilo?

(Andromeda) Bilo je svačega, poput masovnih pucnjava i…
(Artemis) Da, ali zašto i od strane koga?
O: Opći kaos stvoren od strane 4D OPS izvora.
P: (L) Okej, jesmo gotovi?

(Artemis) Čekaj, čekaj, čekaj! Ja imam pitanje! Vezano za temu prošlih života, je li moguće da osoba pamti prošle živote koji pripadaju članovima obitelji i razmišlja o njima kao da se radi o vlastitima?
O: Da.

P: (Artemis) Je li to možda zbog genetskog pamćenja?

O: Da.

P: (L) Također bi se moglo raditi o nečemu poput izvanosjetilne bliskosti… usklađivanje.
O: Da.

P: (Artemis) Postoji li za ljude optimalno vrijeme za molitvu?
O: Rano ujutro prije zore.

P: (L) Baš prije, ili dok Sunce sviće?
O: Da.

P: (Artemis) Zašto je to vrijeme bolje?

O: Energija Zemlje se umirila i postoji jaz baš prije no što će se energija Sunca vratiti.
P: (L) Znači, postoji jaz kroz koji možeš pobjeći u kozmos.
(Artemis) Znači, to je poput interneta. Dok svi spavaju, internet je brži!
O: Da.
P: (Pierre) Postoji li genetski profil Aškenazija?
O: Da, ali nije semitski.

P: (Pierre) To! Koje je porijeklo tog genetskog profila?
O: Pitajte drugi put nakon što ste istražili. Pozdrav.
KRAJ SESIJE

Preveo Ivan Novak
 
Back
Top Bottom