The languages of the Ex-Yu Kasiopejski materijal

There are a lot of older articles updated and published on our website. Some of them are just proofread, and some contain parts which have not been translated before, so you should check them put. ;-)
 
Laura, Andromeda i Artemis za pločom

Pierre, PoB, Joe, Chu, Ark, Scottie, Gaby, Niall, The Lunar Module

P: (Laura (L)) Danas je subota, 28. prosinac 2019.

(Andromeda) Blagdan Nevine dječice.

(L) [pregled prisutnih]

(Artemis) I štenaca.

(L) Dakle, pozdrav!

O: Pozdrav voljenima. Kasiopeja zove. Nemojte se bojati; sve će biti u redu! Efekti Vala proizvode brojne čudne manifestacije i kaos.

P: (L) Dakle, tvrdite da su nedavni događaji s kojima smo se morali nositi, te novosti koje smo saznali, dio kaosa koji je uzrokovao Val?

O: Da.

P: (L) I zašto se manifestira na taj način?

[osobna pitanja cenzurirana.]

(L) Okej. Pretpostavljam da bi trebali postaviti neka općenita pitanja. Možda da pitam vezano za tu knjigu o Pavlu i evanđelju po Marku koju sam upravo pročitala. Jesam li to manje-više točno, koliko je bilo moguće, razjasnila?

O: I više od toga!

P: (L) U toj knjizi o Pavlu koju sam nedavno pročitala na vidjelo izlazi ono što je Pavao viđao ili percipirao u svojim vizijama, ili svojim razgovorima, ili svojim kanaliziranjima Isusa, ajde da to tako nazovemo. To je manje-više ono što smo mi primili putem ove komunikacije. E sad, taj lik interpretira pravednost kao odrješenje. Htjela bi pitati vezano za tu temu odrješenja/pravednosti. Na što Pavao zapravo misli?



O: Prije nešto što ste ti i ostali doživjeli kao “čišćenje” ili “otvaranje” savjesti, kako je to Gurdjieff opisao.

P: (L) Dakle, drugim riječima, to “spasenje”, ili “postajanje pravednim”, ili dobivanje odrješenja, ili štogod, to nije nužno nešto što se odjednom dogodi?

O: Upravo tako. No može biti u rijetkim prilikama.

P: (L) No za većinu ljudi, to će prije biti nešto poput onoga što Jeanne De Salzmann opisuje u Prvoj inicijaciji. Prvo, moraš doći do toga da si u stanju zbilja vidjeti samoga sebe, vidjeti svoje laži, vidjeti kako si se poistovjetio sa svojom lažnom osobnošću, i razviti taj duhovni dio sebe koji je “duhovno Ja”, kako to Pavao opisuje – u odnosu na tjelesno Ja. Pavao tvrdi da tijelo ne može naslijediti Kraljevstvo nebesko. On ne misli nužno da se mora umrijeti, nego da to unutrašnje Ja, ta svjesnost, ta savjest, to duhovno Ja je to koje se mora osvijestiti, i onda razvijati i očvrsnuti, manje ili više. To znači biti “spašen”, da se tako izrazimo.

O: Da.

P: (L) I to je manje-više ono što tvrdi Pavao jer on to ne opisuje kao trenutačan proces. On tvrdi da je potrebno iznaći svoje spasenje uz strah i drhtanje. To je, dakle, nešto za što je potrebno rada i vremena. A s druge strane kršćanstvo, u obliku u kojem danas postoji, je to izobličilo na način da kažu, “oh, sve što je potrebno jest doći do oltara i reći da vjeruješ”, i to je to. To jednostavno nije način na koji to funkcionira.

O: Uzmite u obzir da je puno uređivanja i zbrke ušlo u tekstove iz nečistih namjera.

P: (L) Nečistih namjera… Hoćete reći, poput ljudi koji tragaju za moći i kontrolom?

O: Da.

P: (L) Dakle, jesam li u pravu da je evanđelje po Marku stapanje elemenata Pavlova Krista koji prekrivaju Judu Galilejca, a ličnost Jude Galilejca je u potpunosti lišena svog revolucionarnog karaktera i sličnih stvari?

O: Da.

P: (L) Znači, postojao je židovski Krist, a postojao je i Pavlov Krist. Kombinirani su kako bi tvorili Isusa Nazarećanina, hipija koji je išao uokolo u sandalama izvodeći čuda?

O: Da.

P: (L) Još neka pitanja?

(Joe) Tko je bio Pavlov Krist?

O: Cezar!

P: (Joe) Da li je Pavao to znao?

O: Da.

P: (Niall) Ave, Cezar!

(Scottie) BUUM!

(Andromeda) Hoćemo pitati vezano za Betelgez, ili bilo koju od onih zvijezda koje nestaju, i galaksije koje prolaze kroz promjene, i slično?

(L) Da, ZBILJA masa čudnih stvari se događa u cijelom svemiru! Ne radi se više samo o globalnom zagrijavanju.

(Artemis) Zvijezde gore! Ubijamo zvijezde! [smijeh]

(L) Hoću reći, radi se o… Betelgez izgleda kao da želi eksplodirati, galaksije se čudno ponašaju… Sjećate se svih tih različitih stvari koje su se spominjale u vijestima u posljednje vrijeme? Zvijezde počinju sve slabije ili jače sjati…

(Chu) Ima puno više kometa.

(L) Više kometa no ikada prije.

(Niall) Polarne svjetlosti na Marsu.

(L) Jednostavno je...

(Niall) Jupiter ima na sebi to nešto u obliku šesterokuta.

O: Val se manifestira na brojne načine!!!

P: (L) Znači, mi u suštini… Da, potrebno nam je nešto pomlađivanja. Potrebno nam je pravo iscjeljivanje kako bi izdržali dovoljno dugo da ovo dovršimo!

O: Da, upravo tako, i još ima stvari za obaviti!

P: (L) Dakle, hoće li Ark po završetku liječenja doći do svih ideja kako bi dovršio ono na čemu radi sve te godine?

O: Vrlo vjerojatno!!

P: (L) Pa, sve to skupa je izrazito pozitivno. Samo se nadam da se ne poigravate s nama.

(Pierre) Dok je Venera bila komet unutar Sunčevog sustava prije više tisuća godina, je li orbitalni period Venere bio konstantan?

O: Postepeno je postao.

P: (Pierre) Okej, to je ono što sam i slutio. Dakle, moje sljedeće pitanje je: sjetite se da je bilo pet prolazaka kometarne Venere pored Zemlje? Prije koliko godina se dogodio svaki od tih pet prolazaka?

O: Možeš to sam dokučiti! Nema prečica! Pitaj Lauru!

P: [smijeh]

O: E sad, htjeli bi reći nešto što će sve interesirati: uskoro će događanja u vašoj stvarnosti postati izrazito kaotična i čudna. Mnoge će to prestrašiti. Neka vas to ne brine! To će proći i pojaviti će se nova stvarnost za istraživati. Kozmičke sile će se prikazati i brojni će tragati za odgovorima. Budite spremni pružiti pomoć koja je potrebna. Budite zajedno u ljubavi i miru. Pozdrav.

KRAJ SESIJE

(Joe) Amen. Ovo je Riječ gospodnja.

(L) I ja si mislim! Ovaj put govore “uskoro”.

(Joe) Rekli su to puno puta. Ali možda ovaj put znači uskoro.

(Scottie) Pa, kad se sve te skupa lude stvari događaju na drugim planetama i u svemiru, možda si mrvicu skloniji pomisliti, “možda ‘uskoro’ zbilja JEST uskoro u ovom slučaju!”

(L) Mislim da su već rekli da je Val već ovdje. Već smo usred njega. Zato je sve poludjelo.

(Artemis) Vjerojatno će biti još čudnih stvari poput letjelica, i curenja iz drugih stvarnosti, i sličnog. Ljudi će biti izbezumljeni.

(Joe) I ići će na Twitter pisati, “upravo sad sam vidio ovo kako trči pored mog prozora!” Tada ćemo morati nešto reći, zajedno sa ostalih 15 milijuna odgovora.

(L) Pretpostavljam da ćemo vidjeti. NIKADA nije onako kako mi očekujemo da će biti! Hoću reći…

(Chu) Moglo bi biti čudno u političkom smislu.

(L) Sve je o’šlo k vragu počevši sa tim u Ukrajini kada su se paralelne strukture vlasti (deep state u eng. izvorniku, op. prev.) izašle na vidjelo. Ona, kako li se zvala, je dijelila kolače. Snajperisti su pucali po ljudima kako bi započeli revoluciju. To je bilo kao… Svi ti LGBTQ bla bla, svako slovo abecede, su se počeli pojavljivati… Hoću reći, jest VIDJELI kakva se sve sranja događaju?

(Joe) Znam, ali koliko ljudi na ovom planetu misli da su takve vrste događaja čudne ili ih plaše? Mora se raditi o nečemu što ljudima uđe u stvarnost, a da ne mogu to ignorirati ili zanijekati.

(L) Sjetite se davnih dana kad smo pričali o žabama koje nestaju? Rekli su da se radi o učinku Vala. Onda vidimo svu tu ludost. Sada govore da će u klimatskom smislu stvari poludjeti.

(Joe) To je jedina stvar koja će im privući pažnju.

(L) Pa, jednom prilikom su rekli da je ljudima potrebno puno više patnje prije no što se mase probude, nisu li?

(Joe) Glavna stvar u njihovoj tezi su meteori ili stijene iz svemira.

(Chu) Moglo bi se raditi o nečemu poput onoga što je Niall spominjao neki dan, o tome da se Trump razboli ili tako nešto. Nešto na državnoj razini.

(Joe) To je kaotično, ali nije čudno.

(L) Pa, zbilja je bizarno da ima tako puno vijesti o čudnim svemirskim promjenama, i zvijezdama koje se ne ponašaju kako treba, i sličnim stvarima.

(Andromeda) Zvijezde nestaju, druge se pojavljuju na mjestima na kojima ih prije nije bilo.

(L) Čudno...

(Artemis) Možda će ljudi putovati u druge stvarnosti ili tako nešto.

(Chu) Neke stvari će se možda nekima obiti o glavu, a ove godine se radilo o idiotarijama s Gretom i slično…

(L) Rekla bi da će možda dio kaosa biti nagla reakcija koja će doći od strane masa običnih ljudi, a biti će usmjerena protiv svih tih skupa postmodernističkih, dekonstrukcionističkih, liberalnih, marksističkih stvari… Poput Francuske revolucije ili tako nečega. A tu je i zagarantirani kaos uzrokovan klimatskim promjenama.

Preveo Ivan Novak
 
Datum sesije: 22. veljače 2020.

Laura, Andromeda i Artemis za pločom

Pierre, Joe, Chu, Ark, PoB, Scottie, Gaby, Niall, The Lunar Module, Princess Leia, Pikabu zee Cat

P: (Laura (L)) Danas je 22. veljače 2020. godine. Dakle, to je 2-2-0-2-2-0-2-0. To su dobri brojevi. Uobičajena ekipa je ovdje. [pregled prisutnih]

O: Pozdrav djeci budućnosti.

P: (L) A tko je s nama ove večeri?

O: Roialiaea za vaše razumijevanje.

[osobna pitanja cenzurirana]

P: (L) U redu. Opća pitanja? Oh! Htjela bi nešto komentirati. Rečeno nam je tijekom prethodne sesije da će stvari u novoj godini postati zbilja čudne i čupave. I bome, događanja su jednostavno donekle eksplodirala tijekom prvih nekoliko tjedana! Dogodili su se atentat na Soleimanija, pojava koronavirusa, te rušenje aviona nakon atentata na Soleimanija. Zbilja je bizarno da su koristili riječ “groznica” za sve te ljude koji obolijevaju od tog virusa i dobijaju izrazito visoku temperaturu i groznicu…
O: Bit će još toga!

P: (L) Hoćete reći da će biti još ludosti ove godine?
(Artemis) Bit će kudikamo čudnijih stvari!
O: Oh, doista! To još nije ništa!

P: (L) O, bože. [smijeh]

(Joe) Dajte nam vjerojatnost da će koronavirus postati STVARNA pandemija u globalnom smislu, te da će MASA ljudi umrijeti.
O: Niska.

P: (Joe) To sam si i mislio. To je nešto drugo.
(L) Ali to ne znači da neka druga, jako ozbiljna, ne čuči u prikrajku.
O: Da.

P: (Artemis) To je samo prethodnik kuge.

(L) Samo nas zagrijava.

(Andromeda) Radi se o filmskom foršpanu! [smijeh]

(L) Imam neka pitanja vezana za to sa Soleimanijem. Bila sam zbilja, ZBILJA nasekirana na Trumpa zbog tog atentata na Soleimanija. Hoću reći, taj lik mi se činio kao da je tako dobar čovjek! Izgledao je kao dobar čovjek!
(Joe) Imao je čudan pogled.

(L) Nije li?

(Joe) No je li bio?

(L) Pa, pitanje je da li je bio zbilja dobar čovjek? Pretpostavljam da to nije pitanje koje bi trebala postaviti. Radi se o subjektivnoj procjeni. Hm...
(PoB) Dobar prijateljima, nije bio dobar neprijateljima.

O: Da.

P: (L) Okej. Dakle, ono što mi je palo na pamet vezano za to, zbog zbilja mlakog iranskog odgovora na sve to skupa… Hoću reći, takve stvari započinju ratove! Atentat na nadvojvodu Franju Ferdinanda je pokrenuo Prvi svjetski rat! Uglavnom… Dakle, dogodi se attentat na tog lika, a Treći svjetski rat još uvijek nije počeo. Dakle, zbog toga sam sumnjičava. I onda su nešto malo reagirali na taj neki bojažljivi način.
(Pierre) Sve je bilo dogovoreno.
(L) Da, kao da je bilo dogovoreno.
O: Dogovor putem neslužbenih kanala.
P: (L) Dakle, tvrdite da su Trump i Iranci postigli dogovor putem neslužbenih kanala da uklone tog lika Soleimanija jer je moguće da su ga se Iranci htjeli riješiti?
O: Da.

P: (PoB) Koji Iranci?

(Joe) Rouhani i ajatolah.

O: Da.

P: (Joe) Dakle, tako je odlučeno jer je to iz Trumpove perspektive bila neka vrsta poklona koja će zadovoljiti Izraelce?
(L) Pružila mu se prilika da napravi veliki ustupak svojim ratnohuškačkim paralelnim strukturama vlasti (deep state u engl. izvorniku, op. prev.), te udovolji Izraelu, a Iran se riješio nekoga koga su se sve više i više plašili.
O: Da.

P: (L) No svejedno, ne mislim da su ajatolasi bili pozitivci. Znači, možda je bio dobar čovjek. Hoću reći, dajte molim vas! Ti ljudi (muslimani) tjeraju žene da nose...
(Joe) Pa... ne ajatolasi, nego...
O: No no! Nemojte suditi knjigu po...

P: [smijeh] (Joe) Zašto je ukrajinski avion oboren? Da li se zapravo radilo o grešci?
O: Ne.

P: (Joe) Da li se radilo o nečemu u skladu s onim o čemu smo teoretizirali? Raketni sustav je zavaran?
O: Zločinački agenti su preoteli sustave.
P: (Joe) A da li bi se tu radilo o Mossadu?
O: Da.

P: (L) Naša omiljena špijunska grupa.

(Niall) Da li to znači da su isti elementi u iranskom režimu, koji su postigli dogovor da se Soleimanija ukloni, pomogli to zataškati?
O: Da.

P: (Joe) Aha. Nisu htjeli da to eskalira. Poanta nije bila započeti bilo kakvu vrstu konflikta.
(L) Je li itko važan bio na tom avionu?

(Joe) Ne baš.

(PoB) Da li se nešto skrivalo iza aviona?

O: Ne.

P: (L) Okej, sljedeća tema? Je li novi koronavirus:
virus koji su proizveli Amerikanci ili Kinezi, kao oružje koje cilja neki određeni etnicitet;
iz svemira;
jednostavno prirodna progresija viralne evolucije i/ili mutacije;
(Andromeda) Ili:
kombinacija zbog tog cjepiva koje se otelo kontroli, te je sam mutirao.
O: D

P: (L) Znači, prtljali su praveći cjepiva, i nešto se otelo kontroli...
(Artemis) POBJEGLO JE! [smijeh]

(Gaby) To je kao početak lošeg filma.

(Andromeda) I onda kad je pobjeglo, mutiralo je.
(L) I eto ti ga na.

(Niall) Da li to onda objašnjava reakciju Kineza na to?

O: Da.

P: (Joe) Zabrinuti su zbog toga, ali neće nikud pobjeć’.
(L) Zabrinuti su da bi mogao dalje mutirati i uzrokovati stvarnu pandemiju, no šanse su male.
O: Da.

P: (L) Okej. Sljedeća tema. Oh, postoji ta čudna snimka koju je Niall našao. Zbilja je čudna.

(Niall) Radi se o snimci od prije nekoliko tjedana koja je navodno snimljena negdje južno od Alepa. To je u blizini ratne zone Idliba. Prikazuje nebo, fiksirana je na oblak, i vidi se nešto poput valova koji mreškaju oblak.
O: Rekli smo vam davnih dana da iznad Bliskog istoka postoji veliki portal. Ovdje se radilo o proboju između granica stvarnosti.
P: (L) Znači... Da li je nešto ulazilo ili izlazilo?
O: Ulazilo!

P: (Artemis) Nešto je ušlo... Budite spremni na najgore!
(Chu) Nešto poput čega?

O: Rekli smo vam da će biti čudnih kozmičkih fenomena!
P: (Pierre) Nisu rekli što je ušlo.

(L) Pretpostavljam da ćemo morati sačekati da bi vidjeli.

(Joe) Bio je to Kraken. Godzilla!

O: Obraćali ste pažnju, što vam je pomoglo to primjetiti. Očekujte još, te promatrajte rezultate i efekte.
P: (Artemis) Dakle, ajmo vidjeti što će se sljedeće dogoditi.
(L) Stvari su sve šašavije, znate? Postaje zbilja čudno. Dakle, samo da se mrvicu podsjetim na to što bi trebali raditi... [smijeh]

O: Modulaciju frekvencijske rezonantne vibracije (FRV) i usklađivanje!

P: (L) Dakle, drugim riječima, trebali bi modulirati našu FRV – tj. naše prijemničke sposobnosti – radom na sebi, te sinkroniziranje sa svim članovima grupe kako bi... što?
O: Sidrili frekvenciju nove stvarnosti.

P: (L) Dakle, drugim riječima, postoji nekoliko mogućih novih stvarnosti i ovisi da li... Okej, da li se radi o tome da grupa može sidriti frekvenciju i time odrediti šablonu nove stvarnosti za sve?
O: Ne baš. Određuje u smjeru kojeg grananja ćete ići.
P: (L) Znači, grupno sidrenje frekvencije u određenom smislu nije baš poput stvaranja nove stvarnosti... Više je poput biranja. Je l’ to tako?
O: Da, da, da.

P: (L) Dakle, to je sve pitanje izbora. Koju stvarnost želiš iskusiti? I stoga modificiraš svoju frekvencijsku rezonantnu vibraciju FRV ili se povežeš s drugima čiju FRV smatraš ispravnom, ili poželjnom, ili štogod. I onda svi počnete zajedno vibrirati. Pa, u toj knjizi “Reality Transfer” (nagađam da se radi o grešci, i da Laura misli na knjigu “Reality Transurfing” Vadima Zelanda vezano za koju je imala objavu na forumu 29. siječnja 2020. godine, op. prev.) koju smo upravo pročitali, on priča o tim klatnima, i ovo o čemu vi pričate zvuči donekle poput onoga što on opisuje kao klatno. Ne priča o tome što su, ali misli da su sva klatna loša ili zla.
O: U krivu je. Skroz u krivu.

P: (L) Znači, neki od tih atraktora tipa klatna mogu biti dobri?
O: Esencijalni zapravo. Osoba mora odabrati.
P: (L) Pa, biranje me podsjeća na ono što je apostol Pavao govorio kad je pričao o pravljenju… Hoću reći, u suštini se to svodilo na pravljenje izbora temeljenog na nevidljivom svijetu ili na nevidljivim stvarnostima. Na neki čudan način, danas kao da sam nešto shvatila jer sam pokušavala razumijeti zašto je za Pavla smrt Krista ili raspeće NAJVAŽNIJA stvar. Za njega je to smrt, a ne uskrsnuće. Naposljetku mi je palo na pamet da je razlog zašto je to tako važno jest zato što je – i to tvrdi Pavao - njegov Krist pošao u smrt s apsolutnom vjerom, čak i kad je bio suočen sa svime što je bilo krivo i usmjereno protiv njega. Način na koji je to opisano u Evanđelju po Marku, ne samo da sljedbenici nisu shvaćali, ne samo da je bio zlostavljan, mučen i odbačen od strane sviju… Hoću reći, u Evanđelju po Marku, koje je prvo evanđelje, svi pobjegnu od njega. Svi. Nema žena na križu. Nema pristaša. Nema nikoga. Napravio je to svojevoljno – način na koji je to opisano, a radi se o alegoriji – jer je njegova vjera u nevidljivu nužnost, i drugi svijet, i što će se dogoditi nakon smrti, toliko jaka da je mogao i željeo to napraviti. Radilo se o toj vjeri, da je ono što je nevidljivo stvarnije i dugovječno u odnosu na vidljivu stvarnost. Jesam u pravu? Vidjeti nevidljivo je ključno?
O: Da.

P: (L) Dakle, Pavla je interesirao povratak čovječanstva u stanje Raja. Simbolički koristi jednog čovjeka, prvog Adama, i smrt je svima došla. I onda, putem jednog čovjeka, život je svima došao. Bilo mi je upečatljivo da mogućnost... Pa, što su Kasiopejci rekli, da kad se dogodio Pad, dogodio se svima. Nije kao da se radilo o jednoj osobi. Dogodio se svima. Dakle, čini mi se da prvi čovjek, Adam, predstavlja sve. Nije se radilo samo o jednom čovjeku koji je uzrokovao da sve ode kvragu. I rekli su da je ženska energija bila ta koja se udružila s OPS stvarnošću. Da li o tome pričamo u ovom slučaju, samo proces u suprotnom smjeru? Drugim riječima, grupa ljudi koja ima tu vrstu vjere, da kad se suoči s time da je sve doslovno užasno, kao što je u današnjem svijetu, da i dalje imaju vjeru u drugu stvarnost, i dalje imaju vjeru u dobra djela, moralno djelovanje, čovjekoljubivost, da i dalje ne uzimaju zdravo za gotovo sav taj skupa darvinistički materijalizam, i u suštini ne vjeruju u te laži, te su na taj način u stanju, u određenoj točki u vremenu koju je Pavao nazvao kulminacijom doba, povratiti se u stanje Raja... drugim riječima, OPD stvarnost četvrtog denziteta. Da li to ispravno interpretiram?
O: Oh, to je bilo prekrasno!!! Impresionirani smo!

P: (L) O, sreće! Dakle, u suštini to je poanta sidrenja frekvencije. A to je dio unutrašnjeg stanja u kojem ljudi moraju biti kako bi mogli sidriti tu frekvenciju – imati tu vrstu vjere. Ne radi se o tome gdje se nalaziš, nego tko si i što vidiš? Čak i kad si suočen s time da je sve u suprotnosti s tvojim idejama, razmišljanjima, onim što si shvatio...
(Joe) Čak su stvari unutar tebe usmjerene protiv tebe. Borba sa samim sobom. Vjeruješ da ćeš radeći ono što ti se ne sviđa na neki način ostvariti nešto što je vrijedno.
(Andromeda) Aha.

(Joe) Istovremeno je unutrašnja i vanjska.

(L) Dakle, ne radi se o vjeri U Isusa, kako to Ashworth naglašava. Isusova vjera je ta koja predstavlja primjer. A primjer je uobličen metaforom priče o tom raspeću ili smrti, ali metafora u suštini predstavlja raspeće svake osobe. Razapeti su iznutra i izvana jer su suočeni s tom stvarnošću koja odbacuje njihovu svijest, njihovu manje ili više božansku povezanost, njihovu duhovnu povezanost. Tvrde kako je sve samo posljedica nasumičnih mutacija i nasumične evolucije, a to nije točno. To je Velika laž!
O: Da. Sad možemo otići u penziju!

P: [smijeh] (Niall) To je nešto što bi Laura rekla. Hmm...

(Artemis) To si TI pričala! [smijeh]

O: Mi smo vi na drugoj razini.

P: (L) Ima još netko kakva pitanja?

(Artemis) Želite pitati vezano za Jordana Petersona? Da li vam je uopće još stalo do njega?
(L) Da, je. Jako nam je žao, ali...
(Niall) Napravio je grešku.

(Joe) I već su spomenuli patnju. Mislim da je dosta toga naučio.
(Joe) U skladu s tvojom analogijom Adama i izvornog Pada i slično, koliko duša je palo?
(L) S tim događajem?

(Joe) Da, da li se radilo o određenom broju?

O: Ne.

P: (L) Prije bih rekla da se radilo o grupi koja se dovela u situaciju da se postavi zamka, i onda su se počeli razmnožavati, i privlačiti sve više i više njih u zamku. Jednostavno se razvilo u nešto poput... crne rupe.
(Joe) Da, na to mislim, ali nešto poput izvorne...
(L) Izvorne grupe?

(Joe) Da. U određenom smislu obrnuto u odnosu na to što sad imamo grupu koja je predvodnica nove stvarnosti, te predvodi u određenom smislu, ili kao kad su pričali u prethodnoj sesiji o spašavanju ostalih ljudi... Širenje informacija...
(L) Znači, drugim riječima, koliko duša je postojalo u tom trenutku u OPD stvarnosti četvrtog denziteta... Mislim da su... Ne, nisu. Nikad nismo to pitali.
(Joe) Vjerojatno je puno kompliciranije od toga. Mislio sam si da se ne mijenja, znate šta hoću reći? Da je...
(L) Stvar je u tome da se doslovno moglo raditi o paru koji je stvorio...
(Joe) Pokrenuo...

(L) Isto kao što se moglo raditi o jednoj osobi koja je poslužila kao primjer kako bi se stvari pokrenule u suprotnom smjeru. Dakle, iako shvaćamo te stvari kao metafore, svakako je moguće da postoji izrazito konkretna stvarnost svega, znate?
(Joe) Da.

(L) U redu onda. Reći ćemo laku noć, osim ako nemate što za dodati.
O: Vjerujte, svi! Pozdrav.

KRAJ SESIJE

Preveo Ivan Novak
 
Datum sesije: 21. ožujak 2020. godine

Laura, Andromeda i Artemida za pločom

Pierre, Joe, Chu, Ark, PoB, Scottie, Gaby, Niall, Lunarni modul, Noko the Wonderdog, Princeza Leia, Pikabu zee Cat

P: (Laura (L)) Danas je 21. ožujak 2020. godine.

(Andromeda) 3-2-1!

(L) [Pregled prisutnih] U redu, pa pretpostavljam da ćemo ovdje krenuti. Imamo puno toga za preći.

O: Pozdrav. Ovde Epikniaea od Kasiopeje.

P: U redu. Kao što znate, veoma nas zanima situacija na planeti. Poslednji put ste nas ostavili da se pitamo. Ljudi žele odgovore! Pa, koja pitanja ...?

(Joe) U posljednjoj sesiji su rekli su da će uskoro stvari postati vrlo kaotične i čudne i da će mnoge ljude od toga hvatati jeza (ista riječ kao i groznica kad recimo pričamo o bolestima, op. prev.). Da li je situacija u kojoj se upravo nalazimo ono o čemu su govorili?

O: Djelimično. Postoje groznice raznih vrsta.

P: Dakle, može doći do groznice koja je uzrokovana bolešću, i druge koje mogu biti uzrokovane strahom! AAAAH! Sljedeće?

(Joe) Dakle, ovo onda nije groznica ne-fizičke vrste, već groznica radi bolesti.

(L) Pa, valjda ponekad možete dobiti i jedno i drugo istovremeno.

(Chu) Moglo bi to biti i zahlađenje planete. (ista riječ na engl. može značiti hlađenje, zahlađenje, op. prev.)

(L) Da. Ledeno doba. Takođre, šta će biti ako planeta dobije groznicu i počne se tresti.

(Niall) I počne kihati.

O: Moguće je.

P: (Joe) Ima li istine u tvrdnji, prema službenoj verziji, da je razlog mjera koje se nameću zapadnim državama u tome da se spriječi zaraza svih odjednom ili da se izbjegne zaraza slabijih i starijih osoba? Pričaju o “sravnjenju krivulje” (u epidemiologiji, radi se o mjerama “razvlačenja” slučajeva zaraze kroz što duži vremenski period radi boljeg pristupa medicinskoj skrbi, op. prev.).

O: Ne.

P: (Pierre) Dakle, kakav je plan ...

(Joe) Pa, što je onda rečeno zapadnim liderima kako bi ih se ubijedilo da izoliraju velike dijelove svojih teritorija?

O: Postoji nekoliko kompleksa planova u igri, kao i konflikti.

P: Pa... Imamo nekoliko pitanja članova foruma, i možda ako ih samo prođem, stvari će se posložiti. Ili imate nešto zaista konkretno za pitati?

(Pierre) Htio sam pitati o "nekoliko složenih faktora u igri". Pomislio sam kako su dva faktora spomenuta nekoliko puta: ekonomski faktor, te način, na razini politike, za veću centralizaciju vlasti.

(L) U redu, je li to jedan od tih faktora gdje se vidjelo da je ovo dobra prilika za resetiranje ekonomije?

O: Da.

P: I oni misle da će resetirati ekonomiju i jednostavno opet sve vratiti na staro jednom kada to odluče?

O: Da. Željno razmišljanje.

P: Kako bi dobili dodatne ovlasti zatvaranja, nametanja ograničenja, kontrole ljudi, da li je to dodatni faktor… Je li to još jedan dio toga?

A: Da, ali i to će se obiti o glavu radi eksponiranosti.

P: (Pierre) U vezi financijskog tržišta ili resetiranju: komentirali su, "željno razmišljanje". Dakle, ideja je probušiti špekulativni mjehur i zatim nanovo izgraditi tržište i napraviti mnogo profita prema dolje i prema gore – u oba smjera. Je li to aluzija na prethodnu sesiju u kojoj je rečeno da će sljedeći krah na početku biti usmjeravan, ali tada će ući neočekivani faktor i silazna spirala će izmaći kontroli?

O: Moguće, ali i faktor eksponiranosti će igrati ulogu.


P: U redu, imamo puno stranica sa pitanjima. Pokušaću da prođem kroz neke od njih. Ovaj pita:

“Mislim da bi bilo važno dobiti potvrdu (ili pobijanje) od strane Kasiopejaca, da prekomjerna konzumacija vitamina A (iz retinola i hrane koja sadrži beta karoten) ima negativan zdravstveni učinak na veliki broj ljudi i čini ih sklonima ooblijevanju od koronavirusa.”

(L) Okej, ova osoba pita da li je to jedan od aspekata?

O: Prekomjernu konzumaciju vitamina A lako otkriva žutilo, lako se korigira i nije važan faktor.

P: U redu, idemo dalje. Sljedeće pitanje:

“Je li planirana cijela ova situacija / reakcija / mjere u tako velikom broju zemalja?”

(L) Drugim riječima, mislim da pitaju je li to sve unaprijed isplanirano?

O: Ne, ali slični planovi su aktivirani kako bi se iskoristila prilika.

P: (Joe) Je li to bilo na razini Svjetske zdravstvene organizacije? Ili ... Koje institucija je sudjelovala u provođenju tih planova?

O: Tajni konzorcij čiji je SZO samo oruđe.

P: U redu. Druga osoba pita:

“Gdje je najsigurnije mjesto za nas tokom postojećih i nadolazećih turbulencija?”

O: Bilo koje mjesto je sigurno za osobu koja ima znanje. Imate li energije i resursa kako bi se promjenili?

P: I pretpostavljam da se sve svodi na to da ako imate znanje, i ako ste u stresnom okruženju, možete biti sigurni, ali za to vam je također potrebno puno energije. Ako želite smanjiti vaš stres i trošenje energije, ili je potrebno da to smanjite, trebali biste napraviti promjene?

O: Da.

P: U redu, pa ...

(Joe) Najočitiji efekat ovih mjera koje uvode je u suštini pseudo-totalitarne restrikcije. Možemo li pretpostaviti da je to bila jedna od agendi: ljudima nametnuti restrikcije?

O: Da, potpuna kontrola. Ali nije nužno bilo zamišljeno kao restrikcije na ovaj način.

P: (Joe) Nekako je nadišlo njihovo...

(L) Što je promijenilo njihov...

(Andromeda) Pristup?

(Joe) " Ali nije nužno bilo zamišljeno kao restrikcije na ovaj način."

(Pierre) Kako je bilo zamišljeno onda?

O: Kontrola. No poseban factor se umiješao. Svjesni smo vaših ranijih rasprava i pitanja, zato možda možemo objasniti.

P: Mislim da će ovo biti dugo... U redu, pustite me da zapalim cigaretu prije nego što ovo počne.

(Scottie) Rastegnite ruke. Trebat će nam boce vode s kojima se da prskati za vas tri.

(L) Trebat će nam treneri da nas zagrnu ručnicima i prskaju nas s bocama vode. [smijeh]

(Scottie) Dižite stolice, mijenjajte gume, a zatim ... BRRRRM!

(L) U redu, evo nas. Spremni smo!

O: Virus se nije prvo pojavio u Kini. U Fort Detricku su bili eksperimenti u vezi sa stvaranjem cjepiva koje bi ljude učinilo više podložnim kontroli. Ovo cjepivo je imalo neočekivane efekte, a u nekim je slučajevima činila suprotno od onoga za što je bilo namijenjeno. Soj je pobjegao u populaciju i dodatno mutirao. Doista, u Kinu su ga prenijeli američki vojnici. Kina je ubrzo saznala vrstu i porijeklo, te pokrenula masovnu kampanju za kontrolu situacije. Zapadne sile su uvidjele da je to dobar model koji bi trebalo slijediti uz dodatne nadodane faktorime. U međuvremenu su se dogodile daljnje mutacije, od kojih su neke napravljene putem OPD snaga, tako što bi se virus zadržavao u određenim osobama čija je duhovna snaga bila sposobna usmjeriti napredovanje. U ovom trenutku postoje dva glavna soja. Elita treba zaustaviti širenje onoga što je sama "stvorila".

[Gornji odgovor je trajao 12 minuta i 38 sekundi uz 2 kratka odmaranja ruke!]

P: Dakle, oni moraju zaustaviti ono što su stvorili, jer u nekim slučajevima to čini suprotno od onog što su htjeli?

O: Da, i to je zanimljiv faktor: virus je u stanju promijeniti DNK čineći pojedince podložnijim kozmičkim informacijama OPD vrste. Također može poboljšati i aktivirati dugo potisnute kodone korisne prirode. Pa vam može biti jasno zašto oni tako očajnički žele zaustaviti širenje.

P: Ako su toliko očajni da zaustave širenje, ne testiraju nikoga! Pretpostavljaju da su svi zaraženi... Pa, pretpostavljam da zato svima uvode restrikcije. Zbog toga sve te restrikcije.
(Andromeda) Oni zaista ne žele da ga ljudi šire. Stvarno se boje.

(L) I nije zbog toga što bi ljudi mogli umirati. Ljudi ne umiru ni blizu broja obične gripe. Izmanipulirali su sistem tako da su službe hitne pomoći i odjeli intenzivne njege pretrpani pacijentima koji su možda zaraženi koronom, ali to možda nije tako.

(Pierre) A restrikcije i karantena su izrazito učinkovite metode suzbijanja epidemija – uzmimo za primjer Doba kuge.

(Joe) Razlog zbog kojeg svima govore da je smrtonosan i nameću restrikcije je da zaustave širenje virusa, jer ima svojevrsne pozitivne efekte. I tome pridodaju druge planove, uključujući financijski krah, kontrolu novca i tako dalje.

(Gaby) Ali to znači da ovaj virus već neko vrijeme kruži svijetom...

(Andromeda) Koliko dugo već kruži?

O: Više od dvije godine.

P: (L) Ali trebalo je proći vremena da mutira i radi neke druge stvari.

(Pierre) Da li su neki ljudi ovdje imali virus?

O: Skoro svi vi!

P: Ima li netko da NIJE imao virus?

(Artemis) Sjećate se prošle godine kada smo svi imali groznicu i bolove?

(L) Da li se to dogodilo kad se Ark razbolio u studenom?

O: Da.

P: (Artemida) Dakle, to je bilo, pretpostavljam, prošle godine kada smo svi bili bolesni.

(Andromeda) Krajem listopada, početak studenog.

(L) Tko nije imao?

(Artemis) Ja sam imala. Imam kozmičku energiju, hvala! [smijeh]

(Niall) Ne znam da li sam ja imao.

(L) Pa, morate imati na umu da je na mnoge uticao vrlo blago.

(Gaby) Bila sam bolesna, ali ne znam da li je to bilo to.

O: Neće to svi primjetiti.

P: (Artemida) Kako to da neki ljudi to tada ne primjete?

(L) Zato što je vrlo blag.

(Joe) Rekli su nam skoro svi mi. Dakle, barem jedna osoba ga nije imala kako Kasiopejci tvrde. Ali o kojem soju se radilo, dobrom ili lošem? [smijeh]

O: Ne možete to tako razlikovati.

P: Da li sugerirate da bi jedan soj virusa mogao, ovisno o pojedincu, imati isti učinak kao i drugi soj na drugog?

O: Da.

P: (Pierre) Da li smo inducirali pozitivne mutacije u virusu?

(L) Znate šta će reći ...

O: Čekajte i vidite!

P: (Scottie) Ako svi koji imaju virus na kraju budu imali sijedu kosu poput Arkove, tada ćemo znati. [smijeh]

(Artemida) Mogu li životinje biti pogođene virusom?

O: Da.

P: (Andromeda) Da li je to ono što Noko ima?

O: Ne.

P: (Andromeda) Šta Noko ima?

O: Upala zbog plijesni.

P: (Andromeda) To je alergija. Jadničak!

(L) U redu, pa ponovo mi pročitajte zadnji dio ranijeg dugog odgovora. [pregled ranijeg odgovora]

L) U redu, sada znam šta sam htjela pitati. Zašto je to tako smrtonosno među starim ljudima? Mislim, Ark umalo nije preživio. Moja pluća se još uvijek nisu potpuno pročistila. Pa zašto je to tako smrtonosno za starije ljude?

O: Za one koji odluče otići, nije tako "smrtonosno".

P: Dakle, vi kažete da to olakšava grupama ljudi koji sada žele napustiti planetu? "Smrtonosno" je stvar perspektive.

O: Da.

P: (Joe) Da li pretjeruju s brojkama?

O: Da, puno!

P: Pretjeruju s brojem ljudi koji od toga umiru, ali ne nužno i s ljudima koji ga imaju. Pretjeruju li s brojem ljudi koji ga imaju?

O: Ne.

P: Ali pretjeruju s brojkama ljudi koji zbog toga umiru?

O: Da.

P: (Chu) Ali oni zapravo ne znaju koliko ljudi je zaraženo.

O: Upravo tako!

P: U redu, dakle, oni nagađaju broj ljudi koji imaju koronu, a možda ih ima i više nego što čak i sumnjaju, jer je tako blag za neke ljude... E sad, gdje su naša pitanja?

(Joe) Imam pitanje u vezi sa cjepivom koje su stvorili u Fort Detricku. Kako prčkaš i kreiraš cjepivo pomoću kojeg bi se ljude moglo lakše kontrolirati? Je li to pomoću virusa ili se još nešto koristi od dodataka?

L) Moglo bi biti i jedno i drugo, ali mislim da znaju koje su osobine ličnosti povezane sa određenim DNK faktorima.

(Joe) Imaju dovoljno detalja da znaju da virus može promijeniti DNK? Znaju li oni to?

O: Naravno!

P: (Joe) Na način koji bi ljude lakše podvrgao kontroli? To je prilično lijepo...

(L) Koriste viruse da bi zamijenili vrlo specifične segmente DNK za liječenje bolesti. Oni mogu...

(Joe) No to je u izrazito općenitom smislu: želimo da se ljude može lakše kontrolirati. Kako ćeš to napraviti pomoću virusa?

(L) Pa ako postoje određeni skupovi gena koji čine ljude manje podložnim kontroli, imaju virus koji će ih isjeći. Postoje osobine ličnosti koje ljudi imaju zbog kojih su otvoreni za drugačija iskustva. Pročitajte svoju analizu 23andMe. Otvoreni ste za drugačija iskustva, kreativni ste, ne slijedite mase, ili volite kavu. Znaju sve te stvari.

(Artemis) A to je samo ono što dijele s javnošću. Oni vjerovatno znaju PUNO više.

(Pierre) Jedno pitanje o DNK: Pad i prethodno OPD stanje, meso, spaljivanje DNK segmenata. Govorimo li o ponovnoj aktivaciji DNK segmenata ...

(L) ... koje smo izgubili u Padu?

O: Neki!

P: U redu, dozvolite da pogledam pitanja ...

“Ova kolektivna histerija pokazuje nam da točka kontakta sa smrću pretvara masu ljudi u male naciste koji gledaju s visoka, spremne da na najmanju devijaciju optuže svog susjeda. Dakle, postoji dvostruki pritisak. Strah od virusa, strah od drugih.

Pitanje za Kasiopejce bi bilo, hoće li promoviranje rješenja o cijepljenju osuditi na propast određene signale koji mogu aktivirati određene gene? Jer to bi ugrozilo širenje percepcije i na taj način podizanje svijesti.”

(L) I oni su planirali da urade upravo to, ili nešto povezano, ali sada smo saznali da se to obilo o glavu. Dakle, pitanje je: oni trenutno ubrzano rade na novom cjepivu koje bi trebalo suzbiti grešku koju su napravili. I oni žele da nametnu ovo novo cjepivo svima?

O: Da.

P: (Artemida) Dajte da pogodim: i to će im se obiti o glavu?

O: Vjerovatno. Oholost!

P: (smijeh) (L) Međutim, postavljeno pitanje je: ako su ljudi prisiljeni na cijepljenje, a čini se da to nije dobra ideja - jer očito da ako prime cjepivo koje moćnici zbilja žele rasprostraniti, ono koje su testirali i čini ono što oni žele, mi sigurno ne želimo cjepivo koje nam nameću - postoje li načini na koji se možemo suprotstaviti? Doći će do situacija u kojima ljudi neće moći odbiti cjepivo.

O: Da. Proučili ste to!

P: Pa, što smo proučavali vezano za iscjelivanje DNK? Hm... Melatonin liječi DNK.

(Niall) Promjena prehrane.

(L) Pravilna ishrana u momentu kada trebate primiti cjepivo će biti od koristi, a možda smo upravo za ovu vrstu situacije bili toliko motivirani tako dugo istraživati i eksperimantirati vezano za zdravlje; to je bila priprema, a mi toga čak nismo bili ni svjesni.

(Artemida) Liječi vas to što ste u ketozi.

(Gaby) Vitamin C.

(Niall) Detoksikacija.

(L) Detox bi bio NAC i ostale stvari ...

(Andromeda) Infracrvena sauna.

(Chu) Stalni unos znanja.

(L) Čak i snaga volje. A upravo su spomenuli da postoje određeni ljudi s duhovnom snagom koji su bili u stanju s vlastitim unutrašnjim snagama modificirati virus na pozitivan način. Pretpostavljam da je korisno imati unutrašnju snagu ili unutrašnju duhovnu moć. Da li smo na dobrom putu?

A: Da, da, da!

Q: (L) U redu.

[Kratki pauza - Svi izlaze u predvorje kako bi nešto prezalogajili (istovremeno održavajući 1,5 m sigurne udaljenosti jedni od drugih)]

P: U redu, nešto mi je palo na pamet. Je li moguće da ovaj virus može zaraziti neke ljude i pogoršati njihovo stanje, u smisli da ih učini lošim ljudima ?

O: Da.

P: Zašto je to tako?

O: To zavisi od unutrašnje konstitucije.

P: Dakle, zapravo zavisi od toga šta je unutar osobe u odnosu na to šta se događa nakon što je iskusila virus. Je li to to?

O: Da.

P: Dakle, virus može poboljšati veze s Kozmičkim informacijama, ali to zavisi od toga tko ste, kako će to ispati. To me podsjeća na odgovor dat davnih dana: "Nije bitno gdje ste, već tko ste i šta vidite." Pretpostavljam da će ova stvar poboljšati "viđenje" nekih ljudi? Sljedeće pitanje s naše liste:

“U ovoj posljednjoj fazi u kojoj se sada nalazimo, trebamo li se suprotstaviti stvarima s kojima se ne slažemo, ugrožavajući sebe i blagostanje voljenih osoba, ili bismo se samo trebali odreći borbe za ovaj svijet i usredotočiti se samo na „unutarnje svjetlo“? Drugim riječima: ima li smisla riskirati ... (umetnite ovdje ono grozno što vam pada na pamet) samo radi pobune u svijetu koji je ionako gotov? Ili bismo trebali radije podešavati i održavati frekvenciju klatna koje isijava našim svjetlom, donoseći odluke koje su u ovoj posljednjoj drami naše stvarnosti manje bolne?”

O: Druga opcija je bolja. Ali može se i dalje pažljivo dijeliti istinu.

P: Dakle, sjedenje i uživanje u predstavi je u određenoj mjeri prikladna reakcija. Nitko ne treba izaći napolje i praviti od sebe metu. Još jedno pitanje:

“Hoće li izvući sve te vojnike iz raznih vremenskih perioda iz podzemnih skladišta, obzirom da ne bi morali doći s neba, nego od ispod naših nogu?”

(L) To je bilo iz stare sesije kada su razgovarali o podzemnim bazama i tako dalje.

O: To je za četvrti denzitet, pod pretpostavkom da prežive!

P: Dakle, drugim riječima, postoji šansa da bi svi ti vojnici koje su stvarali i skladištili mogli biti potamanjeni?

O: Da.

P: Da li bi se to radilo o virusu?

O: Neki.

P: A šta kažete na zemaljske promjene?

O: Neki.

P: (Pierre) Udari kometa?

(L) Pa, to se podrazumijeva sa zemaljskim promjenama.

O: Neki.

P: Sljedeće pitanje:

“Postoji li stvarni virus zbog kojeg ljudi izlude i misle da postoji respiratorni virus?”

ili…

“Je li neka vrsta ultra-nove posebne tehnologije zračenja primijenjena u posljednjih 10 dana (ili nešto izrazito svjetlucavo i posebno što se koristi samo za događaje tipa 9/11)?”

(L) Drugim rječima, želeli bismo da saznamo o tehnologiji zračenja...

O: I zračenje i 4D curenje.

P: (L) [Pregled liste pitanja] Ok, na to pitanje je već odgovoreno ... Sljedeće:

“Je li vjerojatno da je ovo samo finta prije nego što se vratimo u “dobra, stara vremena” koja će još malo potrajati, ili sve ovo označava početak ubrzanja ka padu dolje, dolje, dolje u glad, rat, stvarnu kugu i naposljetku ledeno doba, itd.?

O: Neke od tih uzbudljivih mogućnosti bi se mogle ostvariti.

P: To je previše veselo! U redu, evo pitanja:

“Nešto me zanima - čitajući toliko vijesti u posljednje vrijeme, šta je otkriveno na tim sastancima vlada u zatvorenoj sjednici, a čini se da je toliko zgrozilo te dužnosnike? Ili se samo pretvaraju? Jedna stvar što upućuje na to je zapažanje o Trumpu kako zvuči kao da je plakao prije no što se obratio javnosti, dok su pomoćnici u pozadini izgledali prestravljeno. Još jedna stvar koja upućuje na to se tiče Borisa Johnsona, koji je prije sastanka tvrdio da ti događaji nisu 'ništa strašno', a onda je poslije sastanka u potpunosti okrenuo ploču i tvrdio znojeći se kako je ovo nešto strašno.

O: Razumljivo samo po sebi. Pogledajte ranije objašnjenje.

P: I pretpostavljam da je Trump bio uzrujan zbog toga jer mislim da je iskren, čak i ako je nebrušeni dijamant, i...

(Joe) To znači da su im rekli?

(L) Vjerovatno su odvedeni na sastanak i rečeno im je da se ovaj virus izmakao kontroli, te da će uzrokovati mnogo problema ako se nešto odmah ne poduzme.

(Joe) Jesu li im to rekli?

(L) Je li im to rečeno?

O: Da.

P: (Pierre) Nisu im rekli da je smrtonosan. Rečeno im je da će to izazvati društveni kaos. I kako bi zadržali svoje pozicije, uveli su potpune restrikcije.

(L) Da.

O: Da.

P: (Joe) To je u suprotnosti s onim što je Laura upravo rekla. Upravo si rekla da je Trump dobar i tako to. U osnovi, ono što oni govore je da su Trumpu i Borisu Johnsonu rekli šta konzorcij radi? To zaista nema smisla. Dovedeni su u ...

L) To je vjerojatno uznemirilo Trumpa, jer je relativno pristojan momak. To je vjerojatno uplašilo Borisa Johnsona jer je psihopat. Trump nema izbora nego im povlađivati i stalno ih pokušavati nadmudriti.

(Joe) Samo sam mislio da će doći do kategorizacije informacija (u smislu da ne mogu svi znati sve, nego samo odabrani, op.).

(L) Pa, pretpostavljam da su im rekli ... Rekli su im NEŠTO.

(Joe) Da, upravo tako. Ali me zanima šta točno.

(L) Sigurno su im rekli da se ovaj virus oteo kontroli, i to je užasna stvar, i dogodit će se nešto stvarno strašno. Možda im nisu rekli...

(Pierre) Da li su im, na toj razini Johnsona i Trumpa, rekli da je to opasan virus koji će ubiti ljude, ili da će promijeniti stav ljudi što će uzrokovati društveni kaos?

(L) Pa, ne vidim kako bi im mogli reći da je to smrtonosni virus koji će ubiti sve jer je svaki pripadnik elite sposoban proučiti statistiku. Ne bi bili na pozicijama na kojima se nalaze da nisu dovoljno inteligentni da to naprave i vide da to očigledno nije istina.

(Joe) Ne znam...

(L) Mislim, Trump je počeo pričati kako je to lažna pandemija. I onda i on počne zagovarati službenu verziju.

(Joe) Možda su mu samo rekli nešto u stilu, "pogoršat će se situacija". To bi ga primoralo da se drži službene verzije da je to jako loše i da želimo zaštititi stanovništvo. To izgleda vjerovatnije od toga da im se kaže da su to stvorili kako bi kontrolirali ljude i da se izmaklo kontroli...

(L) Mogli su mu reći da su sve izazvali Kinezi vršeći genetski inženjering. Bilo koja verzija, ali nešto su im rekli.

(Joe) Da, neku verziju. Ali važno je šta su im točno rekli.

(Pierre) U isto vrijeme, vidite amplitudu restrikcija. Sugerira da su političari vrlo motivirani, što ukazuje na to da je gubitak položaja prijetnja za njih. Većinu ih boli briga...

(L) Sjećate se što je Łobaczewski pisao o strahu gubitka položaja kod psihopata, jer nisu u stanju ići raditi, ili naći novi posao, ili raditi bilo šta drugo od onoga što rade? To ih UŽASAVA. Za njih je to egzistencijalni problem.

(Pierre) Za njih je to gore od smrti.

(Joe) Ali to nije Trump, zar ne?

(Andromeda) Ili Putin. Ali on je u svemu bio vrlo blag. Uopće nije bio ekstreman.

(L) I Trump pokušava progurati terapiju koja bi funkcionirala, ali dosta ga se pljuje zbog toga. Pa, mnoga od ovih pitanja ovdje na našoj listi na neki način postaju nevažna nakon objašnjenja Kasiopejaca... Evo jednog:

“Treba li pasivno prihvatiti čip i pričekati invaziju NWO/4D OPS dok ne padnu na vlastiti mač?”

O: Izbegavajte ako je moguće. I slijedi još preokreta!

P: Dakle, ako ste u situaciji u kojoj morate prihvatiti, to jednostavno učinite i učinite sve što možete kako biste potiho negirali efekte, isto kao i sa cjepivom. Hm... Evo jednog:

“Šta treba učiniti sa novcem u ove "posljednje dane”?"

(L) Ja mogu odgovoriti na to: ono što smo uvek govorili da treba činiti. Obavezno se opskrbite i budite snabdjeveni. Ako ste u mogucnosti raditi u zajednici, radite u zajednici. Ako ne možete, znate... Negdje se pritajite. U redu, sljedeće pitanje:

“Je li nagla očigledna aktivacija svih tih autoritarnih sljedbenika glavna ofenziva izvanzemaljske invazije, ili će stvari postati još bizarnije?”

O: Još bizarnije!

P: I pretpostavljam da bismo se trebali sjetiti onoga što su jednom rekli: frekvencijska rezonantna vibracija. Neke od ovih ljudi pripremaju za preuzimanje od strane 4D OPS entiteta. Pa...

(Pierre) Ovdje imamo nagovještaj o dijeljenju stvarnosti. Kad vidimo da virus čini loše momke još gorim, a dobre još boljim.

(L) Da.

(Joe) Koliko dugo će ove restrikcije vjerojatno trajati?

O: 2 mjeseca na nekim mjestima. Duže ili kraće na drugim mjestima.

P: (Niall) To je dugo vremena...

(L) Sledeće pitanje:

“Da li međusobno ratuju određeni krugovi vlasti/lobija?”

O: Da.

P: (L) Kaže:

“Pitam, jer nije normalno, na primjer, da je Bloomberg počeo minimizirati strah svojim nedavnim člankom, ili napad bivšeg francuskog ministra zdravlja usmjeren protiv francuske vlade.”

O: Nisu svi upućeni u istinu.

P: Dakle, neki ljudi znaju više od drugih. Činjenica je da će shvatiti da će morati otkriti stvari sve većem broju ljudi kako bi ih doveli u red, što znači sve više i više mogućnosti curenja informacija. Što više ljudi zna, veće su šanse curenja. Ako je Bloomberg pravio probleme, morati će otići tamo i porazgovarati s njima. Pa ... Mislim da je većina preostalih pitanja sada nekako nevažna i umorna sam. Još nešto?

(Ark) Nedavno me zainteresirala biofeedback mašina koja treba nadgledati tvoje moždane valove i naučiti te kako postići alfa stanje ili delta stanje. Primjećujem da su ove mašine, koje su bile široko dostupne prije 40 godina, nestale s tržišta. Da li su toliko korisne da su potisnute?

O: Da

P: (Ark) Trebamo li nabaviti jednu?

O: Da.

P: (Joe) Gdje da ih nabavimo?

(L) Moramo nabaviti jednu.

(Ark) Nemoguće ih je pronaći. Ali siguran sam da moraju postojati, ali samo tajno. Mislim, glupo je! Sada se prodaju slušalice koje bi trebale pratiti moždane valove koji komuniciraju putem bluetootha s vašim pametnim telefonom!

(L) To me je podsjetilo: nekoliko ljudi je pričalo da su imali valunge, ili nalete vrućine, ili iznenadne oštre bolove, i svakojake čudne senzacije tokom prethodnih nekoliko mjeseci. Je li to zbog virusa, ili...?

O: 4D propuštanje.

P: (Joe) Samo malo. 4D propuštanje znači da ako skrenemo iza ugla, da bi se mogli pojaviti iznenada u Moskvi!

(L) Postoji MNOGO efekata 4D propuštanja.

(Joe) Pa, to je ono što želimo. Valunzi nisu dostatni, žao mi je. Očekujem puno više od toga. [smijeh]

O: Očekujte više kasnije. Stvarima je doista potrebno "vremena" u vašoj stvarnosti.

P: Dakle, drugim riječima, ovo je možda dugotrajni proces, kao i sve drugo?

O: Da.

P: (Pierre) Imam pitanje u vezi virusa. Većina tih masovnih izumiranja događa se zbog bombardiranja kometama. Ista kometarna bombardiranja kojima se okončava život, mislim da upravo ona uvode nove životne oblike putem virusa koje prenose. Ako proučavate masovna izumiranja, odmah nakon toga imat procvat žitova…. dinosauri su nestali, a onda BUM! Jesu li virusi kometa glavni pokretač evolucije?

O: Da.

P: (L) Umorna sam sada.

(Artemis) Ima još kakvih pitanja?

(Joe) Koliko dugo će restrikcije trajati u Francuskoj?

O: 2 mjeseca.

P: (Andromeda) Hoće li biti još gore?

O: Da.

P: (Chu) Da li je vjerovatno da će također biti i nestašica hrane?

O: Da.

P: Da li je vjerovatno da će se u jednom trenutku pojaviti STVARNA kuga ili pandemija?

O: Da.

P: (Joe) U naredna 2 mjeseca?

O: Ne.

P: (Andromeda) U naredne 2 godine?

O: Da.

P: (L) Nešto poput Crne smrti bi zbilja naškodilo eliti, zar ne?

(Chu) Ali vjerovatno je da će nakon ovoga ljudi misliti kako se sve vraća u normalu i njihovi će sistemi biti vrlo slabi. A onda će pravi udarac nastupiti.

O: Ne.

P: (Artemida) Da li se ljudi pripremaju da se nose s kugom?

O: Da.

P: (Artemida) NEKI ljudi!

(L) Ako nema ničeg drugog... umorna…

(Artemis) Imate li još nešto da nam kažete? Ako ne, onda laku noć.

O: Pozdrav.

KRAJ SESIJE


Preveo Pavle Lalović uz šminkanje Ivana Novaka.
 
We would like to inform you that yesterday morning, due to a heart attack, Aleksandar Dubljevic, founder of the Cassiopaean transcripts for the former Yugoslavia on the Facebook platform, died.


Obaveštavamo vas da je juče ujutru od posledica infarkta preminuo Aleksandar Dubljević, osnivač Kasiopejskih transkripti za prostor bivše Jugoslavije na fejsbook platformi.
 
Back
Top Bottom