The languages of the Ex-Yu Kasiopejski materijal

Datum sesije: 09.05.2020.

Laura, Andromeda I Artemis za pločom

Pierre, Joe, Chu, Ark, PoB, Scottie, Gaby, Niall, The Lunar Module, Noko Čudesni Pas, Princeza Leia

P: (L) Danas je 9. svibnja 2020. [Pregled prisutnih] Dakle, tko je nama večeras?

A: Oleakmaea od Kasiopeje. I vi ste više nego dobrodošli!!

P: (L) Da li kažete, “više nego dobrodošli” jer sam razmišljala, baš prije nego smo počeli, o tome kako sam zahvalna što možemo pričati s Kasiopejcima, i kako nam daju sve te dobre savjete? I kako nas unaprijed upozore na stvari koje bi se mogle dogoditi te nas drže bar toliko u stanju uma u kojem možemo funkcionirati u svom ovom ludilu? Je li to ono na što odgovarate?

O: Da.

P: (L) U redu. Dakle, nismo imali sesiju u travnju jer kunem vam se… Bilo je jednostavno toliko fascinantno gledati što se događa sa svijetom. Jednostavno nevjerojatno! Gledati ljude kako odlaze u potpuno ludilo… A laži! O moj Bože, LAŽI! Kao da plivamo u moru laži. Svi ti mediji, vladina tijela… Ne mislim da postoji niti jedan izuzetak među njima. Znali smo – i moguće da to još uvijek radimo – obožavati Putina i Rusiju, ali i on se također pridružio toj cijeloj bandi. Ostalo je samo par rijetkih koji nisu kompletno obmanjeni lažima. Bio je mjesec vožnje u vlaku smrti.

O: Svakako, ali će postati još zanimljivije prije nego se sve završi.

P: (Artemis) “Završi” u smislu kao kad planeta eksplodira, ili na što mislite kada kažete “završi”?

O: Vrijeme će uskoro zaigrati značajniju ulogu.

P: (L) Dakle, vrijeme će odigrati značajnu ulogu… Što je sa drugim valom korona virusa u jesen? Je li to problem?

O: Ne baš, iako ono što dolazi može biti nazvano tim imenom!

P: (L) Dakle, moglo bi doći nešto drugo u obliku vala zaraze i oni će to proglasiti…

(Andromeda) …drugim valom korona virusa…

(L) Ali će to biti nešto drugo. Je l’ to to?

O: Da.

P: (Artemis) Kuga do daske ili tako nešto?

O: Još ne!

P: (L) Još ne! [smijeh]

(Artemida) Covid 1, Covid 2, Covid 3, Povratak Covida ... [smijeh] (poigravanje s naslovima nepostojećih holivudskih filmova, op.)

(Joe) Covidov sin.

(Niall) Covid uzvraća udarac! [smijeh]

(L) Covid: Predgovor

(Artemis) Covid: Podrijetlo [smijeh]

(Joe) Mogu to učiniti prilično lako, jer korona virus djeluje vrlo slično kao gripa, u bilo kojoj sezoni gripe mogu učiniti točno ono što čine danas jer imaju brojke. Ako bi mogli prikriti na neki način da je samo riječ o gripi tako što bi pomiješali testove, bilo koju zarazu bi mogli nazvati “koronom”. Razumijete što mislim? Mogu je nazvati kako žele.

(Andromeda) Da.

(Joe) Krivotvoreni ili nekako izmijenjeni testovi…

(L) Da li netko želi započeti sa nekim pitanjima?

(Joe) Pitao sam se da li su ljudi poput neskrivenih čelnika velikih zemalja – poput Trumpa, Borisa Johnsona, Putina i Macrona – obmanjeni vezano za ovaj virus, kada im je jednostavno rečeno da se radi o užasnom soji koji bi zbilja mogao ubiti puno ljudi…

O: Naravno.

P: (Joe) Kako je Bill Gates završio u ovom svemu? Kako jedan kompjuteraš i šmokljan postane manijakalni spasitelj svijeta kroz cjepiva?

O: Žrtva Greenbaum programiranja.

P: (Andromeda) To nisam očekivala.

(L) Znači, on je postavljen da igra svoju ulogu, ali on je zapravo potrošni pijun?

O: Da. On ni ne shvaća koliko je potrošan.

P: Znači, on je tu poput gromobrana, privlači svu mržnju i ozloglašenost...

(Joe) I on iskreno vjeruje da čini dobru stvar za planet jer je obmanjen.

(L) A kada dođe novi vladar, biti će odbačen na stranu.

O: Da

P: (Joe) Natrag na posljednje pitanje o tome kako su vlade svijeta obmanjenje… U ovom trenutku, nakon sedam ili osam tjedana, sigurno većina njih sumnja da nešto vezano za to nije kako spada?

O: U ovom trenutku, da, svakako. Ali je populacija programirana da paničari, pa što oni mogu poduzeti?

P: (L) Drugim riječima, ako i pokušaju reći nešto protiv panike koja je uprogramirana u svakoga, tada će ONI biti na meti kao…

(Joe) S obje strane. S jedne, za ugrozu populacije zbog prebrzog uklanjanja restrikcija, i s druge, od grupa koje su još u startu bile sumnjičave prema restrikcijama.

(Andromeda) Da, i od ovih ljudi kojima je nanijeta štete zbog restrikcija.

(L) Znači, zbilja su u neugodnoj situaciji. Jednostavno ne vidim kako bi mogli popraviti stvar. Tiskaju novac kao da proizvode društvenu igru Monopol. Jedino što će biti produkt toga je ista stvar koja se dogodila i u Weimarskoj Republici (naziv za njemačku državu nastalu nakon Prvog svjetskog rata, op. prev.) kada su to isto učinili. U jednom trenutku, kamion pun novaca neće moći kupiti ni šnitu kruha. Biti će bezvrijedan. Čine novac apsolutno bezvrijednim!

O: Da

P: (Joe) Rekli su da će vremenske prilike uskoro igrati istaknutiju ulogu… Da li to znači nestašice hrane?

O: Da

P: (L) Dakle, imati ćemo nestašice hrane. Upravo sada, već vidimo da to dolazi. Znači, uz loše vremenske prilike i nedostatke hrane, na kraju ćeš imati populaciju koja je idealno podložna bolestima.

(Ark) Ali ne razumijem, ako imaju superračunala sposobna izvesti simulaciju bilo čega. I vjerojatno su i radili simulacije. A simulacija vjerojatno nije pokazala da će im ta politika propasti. A mi mislimo da će propasti…

(Joe) Koja politika?

(Ark) Mislim na tiskanje novca.

O: Željno razmišljanje, Ahilova peta OPS-a.

P: (Andromeda) Da pitamo o naravi bolesti sljedeće sezone? Da li će to biti mutacija koronavirusa, prirodnog koji se pojavio i kojeg nazivaju koronavirusom, ili nešto što će biti posljedica cjepljenja?

O: Još uvijek neizvjesno. Ali korona ima korisna arhitekturalna svojstva koja oni pokušavaju unaprijediti.

P: (Andromeda) Znači, nisu to naučili iz prvog pokušaja.

(Joe) O tome si ti pričala, Gaby.

(Gaby) Da li su iz početka namjeravali koristiti koronavirus, ili je ona produkt unakrsne kontaminacije?

O: Da, na ovo prvo i na drugo!

P: (Andromeda) Znači, namjeravali su koristiti koronavirus, i onda…

(L) …ONDA se dogodila unakrsna kontaminacija.

(Joe) To je manje-više ono što su rekli i zadnji put. Htjeli su ga iskoristiti za poglupljivanje ljudi…

(L) Pa, koronavirus je tako uobičajen. To je uobičajena prehlada.

(Joe) Gaby je to istraživala, i šta si ono govorila, Gaby?

(Gaby) Bio je poput normalne gripe, ali sada stvara sistematsku bolest – odlazi u sve dijelove vašeg tijela. Sadrži potencijal za otpakiravanje genoma. Fascinantan je, ako ga se promatra sa molekularne razine. Zašto bi se u samom startu poigravali s time?

(Joe) Ukratko, virus je u osnovi vrlo interesantan.

O: Pokušavali su izmjeniti ljudsku genetiku.

P: (Joe) Da. Posljednji put su rekli da su uzeli koronavirus i modificirali ga kako bi ljude učinili pogodnijima za kontrolu.

(Artemis) S kojim ciljem? Poglupljivanja?

O: Da

P: (L) Dakle…

(Artemis) Pokušavali su to i iz drugih razloga?

O: Da

P: (Artemis) Uspješno?

O: Još ne u većoj mjeri. Ono što zaboravljaju je deevolucija.

P: (L) Drugim riječima, kad god križaš nešto i onda se to otme kontroli, javlja se tendencija povratka na staro? Vrati se u početno stanje. Čak i male, nasumične mutacije koje traju neko vrijeme, na kraju izumru.

O: Da

P: (Joe) Možeš stvoriti virus, i modificirati ga ili što drugo, kako bi nešto odradio. Kada ga se pusti na slobodu, on mutira a sve su mutacije štetne.

(L) Deevoluira!

(Joe) Postaje sve manje učinkovit.

(L) Pogledajte Crnu Kugu. Radilo se o virusu iako i danas neki ljudi misle da nije. Neki istraživači danas misle da su ono što zovemo male boginje ostaci kuge. To je nešto što je bilo TAKO…. Mislim, male boginje ni najmanje nisu prijateljska bolest, ali nisu ništa naspram Crne Kuge.

(Joe) Za ovaj virus koji je pobjegao iz Fort Detricka, ili Wuhana, ili od kud god, su rekli da je prošao i kroz neke pozitivne mutacije. Da li je točno reći da, ovisno o osobi, neke mutacije NISU štetne, već su zapravo pozitivne?

O: Da

P: (Joe) Ali za većinu ljudi, ove mutacije su štetne?

O: Da

P: (L) Ali na drugačiji način za svaku osobu…

(Joe) Dakle, mutacije nisu slučajne kod svakog. One su u osnovi inteligentne.

(L) Baš me zapanjuju sve te mjere koje poduzimaju, a koje očito NISU zamišljene da stvarno pomognu u sprečavanju infekcije. Ljudi koji cijeli dan nose maske za lice neće postići ništa doli povećati virulentnost, smanjiti razinu kisika jer će iznova udisati ugljik-dioksid… Oni zapravo pojačavaju broj vlastitih klica i oslabljuju svoj imunološki sustav. A ako virus već napada sposobnost prijenosa kisika, to će ih učiniti bolesnijima. Te zatim stavljanje ljudi u samoizolaciju takvi kakvi jesu, uzrokujući sav taj stres koji uzrokuju, samoubojstva, povećanje bračnih zlostavljanja i zlostavljanja djece, depresiju, ljudi gladuju, ne odlaze na posao i tvornice ne rade, što će dovesti do kompletnog sloma lanca opskrbe svih vrsta dobara i usluga… Jednostavno je zapanjujuća učinjena šteta koja uzrokuje smrti. I čini se namjerno. Svo ovo vrijeme, ljudi su to progutali. Nevjerojatno. Darwin Awards ljudskom rodu.

(Pierre) Plus odbijanje upotrebe klorokina, plus nedostatak masovnog testiranja doveo je do iluzije povećane stope smrtnosti… Od početka, njihov cilj nije bio smanjiti mortalitet; bio je svođenje širenja virusa na najmanju moguću mjeru čak pod cijenu visokog mortaliteta na druge načine.

(L) Jedina stvar koju ovdje vidim je njihovo ponovno željno razmišljanje. Mislili su da ovo mogu izvesti…

(Joe) U određenom smislu i jesu. Postoji veliki otpor restrikcijama jer nemaju smisla. Sve više i više ljudi otvoreno govori da čine suprotno od onog što tvrde: one NE spašavaju ljude, već vjerojatno samo uzrokuju VIŠE smrti… Pa kako možeš biti tako u krivu ako su tvoje namjere spašavati ljudske živote? Ali to sugerira da su direktive dolazile od ljudi koji su znali što rade, ali NE da bi spasili živote.

(L) Trebalo je zaustaviti širenje virusa kako ga ljudi NE BI dobili jer je koristan, a i ako su ga dobili oni bi bili u opasnosti jer bi ih stavili na raspiratore i ubijali ih na razne druge načine, ili bi ih prisiljavali da nose maske kako bi ih učinili još bolesnijima, ne dajući im klorokin…

(Chu) Ali ako virus još uvijek kruži, oni nisu njemu VIŠE podložni.

(L) Pa, zato guraju cijelu tu priču sa cijepljenjem. Tu se Bill Gates uklapa u sliku. Jednostavno ga koriste.

(Pierre) I pitanje je: Budući da im je glavna motivacija smanjiti širenje potencijalno korisnih mutacija virusa, što će biti sadržaj cjepiva? Vjerojatno nešto što bi poništilo blagotvornu mutaciju ili povećalo kontrolu. Da li se o tome radi?

O: Da

P: (Joe) Ovo je pomalo smiješno, jer sam si mislio da neće ovo ponoviti. Izvorno, prema posljednjoj sesiji, ono što pokušavaju napraviti jest stvoriti cjepivo koje bi kontroliralo ili poglupilo ljude. Otišlo je u potpuno krivom smjeru i imalo gotovo suprotan učinak. Dakle, jesu li naučili svoju lekciju?

O: Ne

(L) NISU naučili lekciju…

O: Priroda će također intervenirati. Pazite na to!

P: (Ark) Imam pitanje. Imam određenu viziju i volio bi znati je li ovo samo moje željno razmišljanje ili dobra stvar koju sam zamislio. Moja vizija je sljedeća: Kao odgovor na zagađenje i industrijalizaciju i tako dalje, imamo ovo pojavljivanje "Zelenih stranaka". E sad, moja vizija je da će vrlo brzo javiti začetak društvenog pokreta poput Greenpeacea, ali PROTIV svih tih laži. To će eksplodirati. Ljudi će ući u stranke koje se bore protiv ovih laži, je l'? A to će dovesti čak i do društvenih nemira i to vidim u ne tako dalekoj budućnosti. E sad, da li je to moje željno razmišljanje, ili će se tako nešto dogoditi?

O: Očekujte to.

P: (L) Dakle, drugim riječima, kao što je Łobaczewski rekao: psihopati uvijek misle da normalnim ljudskim bićima mogu nametnuti svoj iskrivljeni način razmišljanja, a to može djelovati neko vrijeme ukoliko primjene taktiku terora. No s vremenom strah će nestati, a zamijeniti će ga bijes. Biti će to u osnovi seljačka buna s vilama i bakljama.

(Pierre) Okidač pokreta “Žuti prsluci” je bila "zelena" mjera. Tako da već imamo primjer toga.

(Joe) U pogledu reakcija populacije, čini se da su podijeljene. Imate mnogo tipova autoritarnih sljedbenika koji kažu da treba nositi maske, te zovu policiju ljudima za koje vide da su izišli dvaput dnevno vani prošetati. S druge strane postoji veliki broj drugih ljudi koji bi pod normalnim uvjetima bili “autoritarni sljedbenici” koji sada ovu situaciju nazivaju budalaštinom jer je tako očita. Dakle, pitam se da li je većina ljudi u stanju prozrijeti laži?

O: Ne još. Sačekajte!

P: (Andromeda) Svaki čas…

(L) Drugim riječima, oni stvarno moraju više patiti prije nego se probude?

O: Da

P: (L) I mora se desiti znatno više smrti prije nego se probude?

O: Da

P: (L) Imate li još kakvih pitanja? Jedva da ima kakvih političkih novosti o kojima se može pričati jer je sve zamrlo. Cijeli planet je isključen!

(Artemis) Što s onim ljudima kojima je rečeno da potpišu dokumente da ih se ne oživljava? Oni jednostavno pustu ljude da umru.

(Gaby) Smrt uzrokovana restrikcijama

(L) Da. Smrt uzrokovana restrikcijama.

(Artemis) Tako su se zauzimali za život, a sad su tipa: “Jednostavno pustite te ljude da umru! Nije nas više briga…”

(PoB) Imam političko pitanje. Hoće li Ukrajina biti prva zemlja koja će imati ubrizgane čipove? Vrlo su blizu toga.

O: Među onima su koji pokušavaju.

P: (L) Pa… Imate li još kakvih pitanja?

(Niall) Prije dva tjedna, usred svega toga došlo je do masovne pucnjave u Kanadi. Masovna pucnjava u Novoj Scotiji, prema službenoj verziji radilo se o jednom čovjeku koji je ubio 23 osobe, spalio 16 zgrada, 5 auta, ubio dva policajca, i to sve napravio u razmaku od 13 sati prije nego je konačno ubijen. Pretpostavljam da bi pitanje bilo: Da li je stvarno sve to učinio sam?

O: Ne.

P: (Joe) Pa, posljedica toga je da je kanadska vlada zabranila 1500 vrsta oružja.

(L) Bila je namještaljka upravo radi toga.

(Joe) I dogodila se u vrijeme kada su svi obraćali pažnju negdje drugdje radi koronavirusa.

(Pierre) Zašto se većina epidemija virusa gripe događa tokom zime?

O: Toplina i Sunce ubijaju ili deaktiviraju mnogo virusa.

P: (L) Mislim da si to mogao i sam shvatiti.

(Artemis) Da, i ljudi su zimi skloniji depresiji, manje su izloženi sunčevoj svjetlosti te je njihov imunološki sustav slabiji.

(Pierre) Crna Kuga izbija tokom ljeta.

(Gaby) To je “mnogo” virusa, ne svi. Gastroenteritis je ljetni, a radi se o virusu.

(Joe) Govorili su to svo ovo vrijeme. Lječnici su govorili da treba ljude pustiti van jer sunčeva svjetlost i toplina su dva najbolja lijeka.

(Gaby) Možemo li dobiti postotak stvarne infekcije u globalnoj populaciji korisnom mutacijom virusa?

O: 37 posto.

P: (Joe) Dakle, u tom smislu, su ga ograničili na 37 posto.

(L) To je 37 posto ljudi koji su zapravo dobili virus?

O: Da

P: (Artemis) Koliko ljudi je globalno, oduzevši djecu, umrlo ove godine? Možete li nam nagađati procjenu?

(L) Možeš to potražiti na internetu.

(Artemis) Pa, neke stvari možda nisu spomenute.

(L) Stalno rade takve statistike. Objavljene su.

(Artemis) Pa mogu li ih jednostavno pitati?

(L) U redu, koliko je ljudi dosad umrlo ove godine?

O: 7 do 10 miliona.

P: (Joe) To je u skladu sa prosječnom godišnjom stopom smrtnosti u svijetu od oko 27 milijuna

(L) U redu. Ima li nešto što nismo pitali, a da smo trebali? Znam da je ovo kratko, ali samo smo htjeli provjeriti vezano za ovu temu

(Andromeda) Je li nam što pormaklo? Korona virus, cjepiva, Bill Gates… Htjela sam pitati vezano za Noko. Što se dogodilo sa Noko neku večer? Da li je stvarno imala aneurizmu, ili je to bilo njeno unutrašnje uho, ili nešto drugo?

O: Infekcija na mozgu.

P: (Andromeda) Da li se infekcija u gornjem dijelu grla proširila na mozak?

O: Obrnuto.

P: (Andromeda) I kakva je to vrsta infekcije?

O: Od zečeva.

P: (Andromeda) Od zečeva.

(L) Od jedenja zečeva?

O: Da

P: (Andromeda) Je li parazit… ili bakterija?

O: Da

P: (Andormeda) Parazit.

(Gaby) Dakle, jod će pomoći.

O: Da

P: (Andromeda) Možemo li još nešto učiniti kako bi joj pomogli? Još nešto što bi mogla uzimati?

O: Istražite, doksi za početak.

P: (L) Da li je doksiciklin u stanju preći krvno-moždanu barijeru?

(Gaby) Mislim da da.

(Joe) Hoće li joj biti dobro?

O: Vrlo vjerojatno.

P: (Andromeda) Elvis. Pa, što želimo znati?

(Chu) Bilo što drugo što bismo mogli učiniti za njega?

O: Ne mnogo.

P: (Gaby) Je li u bolovima?

O: Malo.

P: (L) Zašto Elvie? On je tako drag.

O: Elektromagnetsko (EM) zagađenje i genetska podložnost.

P: (Pierre) Ali ovdje nema mnogo elektromagnetskog zagađenja.

(Scottie) Pa, ima ga puno. Imamo manje nego većina ljudi, ali imamo toranj tamo iza i toranj ispred. 4G vezu možeš dobiti ako stojiš u prednjem dvorištu. Ako ste na pravom mjestu u dvorištu, možete uhvatiti slabi WiFi signal nekolicine susjeda. Srećom, u kući je dobro, ali vani u dvorištu… Nikad se u potpunosti od toga ne skloniš.

(L) Je l' trebamo proći kroz još nešto?

(Artemis) Što je sa Penelope? Zašto se ponaša tako drukčije? Je li to samo zbog starosti?

O: Da

P: (Artemis) Ona je samo stara dama. Njena glad dolazi i odlazi, i pitam se je li to normalno za staru macu.

O: Da

P: (Artemis) Jesam gledala na internetu, ali ne vjerujem internetu.

(L) Sada, mogu li postaviti moje konačno pitanje? [smijeh] Pitati ću postoji li nešto što trebamo znati a da nismo pitali?

O: Ostanite mirni! Stvari će se promijeniti! Volimo vas i pozdrav.

KRAJ SESIJE
 
Datum sesije: 23.05.2020.

Laura, Andromeda i Artemis za pločom
Pierre, Joe, Chu, Ark, PoB, Scottie, Niall, NokoČudesni Pas, Princeza Leia

P: (L) Danas je 23. maj 2020. [Pregled prisutnih] Pretpostavljam da možemo početi. Halo, ima li koga tamo? Osećam da dolazi Pink Floyd moment…
O: Pozdrav, deco. Hinokiaea od Kasiopeje. Zanimljivo je bilo zadnjih pet meseci, zar ne? Još toga sledi!
P: (L) Pre nego što krenemo sa postavljanjem pitanja o bilo čemu, Ark ima pitanja koja želi postaviti. Njega UVEK zapostavljamo, tako da će danas imati priliku biti prvi!
(Ark) Zaboravio sam kako uopšte postavljati pitanja! [smeh]
(L) Dođi i sedi pored mene. (Ark) O, moj Bože… [Ark se približio ploči pokraj Laure] Dakle, započet ću sa laganim („light“ u engl. izvorniku, op.) pitanjima. Da.
(Artemis) O svetlosti (takođe „light“ u engl. izvorniku, op.)? (Ark) Pa, da i ne. Da. Prvo pitanje je o konferenciji koja je krajem juna u Belgiji. Oklevam da li bih trebao da idem ili ne. Upravo sada, preferiram da ne idem. Ali možda postoje neki razlozi da ipak odem. Koji mi savet dajete?
O: Ništa značajno tamo za tebe.
P: (Ark) U redu. Da nastavim sa tim pitanjem… Čak i da ne odem tamo, još uvek mogu objaviti nekakav bezvredan rad u njihovim službenim materijalima, i ljudi će to čitati, a ja mogu preneti ljudima nešto važno. Da razmišljam u tom smeru?
O: Da.
P: (Ark) Oh! Hvala vam. Dobro. Zapravo, i nisam trebao pitati jer mi je i tako i tako ovo bila namera. Samo sam proverio. Želeo bi se sada vratiti na sesiju od 8. novembra 2001. kada sam postavljao neka pitanja. Pitao sam šta bi trebao učiniti ako želim doći do istinskog otkrića. Odgovor je bio: Riemann i Pauli. To me pomalo iznenadilo. Riemann je bio matematičar, a Pauli fizičar. Predloženo mi je da ih povežem. Riemann je bio matematičar geometrije, a Pauli fizičar kvantne teorije. Pa sam pomislio da to sa Paulijem možda ima veze sa spinom, jer je Pauli bio poznat po otkriću spina. Ali bio je takođe poznat i po drugim stvarima. Dakle, moje pitanje je: da li je spin zbilja to, kad u ovom slučaju pričamo o Pauliju?
O: Samo uska definicija. Ima još toga vezano za Paulija.
P: (Ark) Još toga vezano za Paulija… Šta još? Neka indicija?
(L) Ne znam. Šta je još Pauli radio? (Ark) Na čemu je radio? Pa, uveo je spin. Uveo je takozvani princip isključenja, što znači da fermioni ne mogu biti u istom stanju, ali se bozoni mogu okupiti u istom stanju.
O: Pridružite to geometriji.
P: (Ark) Tako dakle. Sledeće… Takođe je u ovoj sesiji bilo spominjano nešto tipa: „operatori povezuju Reinmanna sa Paulijem“. Razmišljao sam šta to znači… Jedan popularni i poznati operator je nazvan Diracov operator, a drugi Paulijev operator. Dakle, je li to Dirac, Pauli, ili neki drugi operator koji povezuje Paulija sa Reinmannom?
O: Dirac.
P: (Ark) Dirac? Dirac! U redu… Potom, na istoj sesiji, pitao sam o znakovima u geometriji: znakovima plusa i minusa. Prostor ima tri plusa jer ima tri dimenzije. Vreme se razlikuje od prostora i ima negativnu dimenziju. Pitao sam o tim dimenzijama i trebam li razmotriti neku ujedinjenu teoriju polja bez pluseva i minusa, koja bi umesto toga imala nule. I odgovor je bio da bih trebao odbaciti neke od tih dimenzija - ne samo ubaciti nule. To je bio odgovor. Bio sam iznenađen, ali sad razmišljam… Je l' odbacivanje znači stavljanje ničega - bez plusa ili minusa?
O: Da.
P: (Ark) Da li to znači ono što ja nazivam sub-Riemannovskom geometrijom?
O: Da.
P: (Ark) Onda u redu. E sad, još jedno pitanje: bio je neki tip imena Mendel Sachs koji je izumeo neku vrstu načina kako se gravitacija može izgraditi iz spinora i spina. Nije funkcionisalo, ali ja mislim da se može napraviti da funkcioniše. Da nastavim da razmišljam u tom smeru?
O: Vrteći i nestabilni gravitacijski talasi?
P: (Ark) Pod upitnikom, što znači da moram o tome razmisliti. Imam još jedno pitanje vezano za te spinore. Jesu li ti spinori samo spinori sa kojima se fizičari poigravaju, ili bi to trebali biti algebarski spinori poput onih sa kojima je Keller – kojeg obožavam - radio? Algebarski ili normalni?
O: Da.
P: [smeh] (Artemis) Plavo ili zeleno? Da!
O: Algebarski.
P: (Ark) U redu, dobro. Verovatno zadnje pitanje danas: U utorak ću držati seminar, moje prvo predavanje u proteklih nekoliko godina. Govoriti ću o vremenu u kvantnoj teoriji. Postoji li nešto konkretno što bi trebao preneti ljudima na ovom seminaru?
O: Sve što znaš!
P: (Ark) U redu. Još jedno pitanje: dakle, postoji mogućnost nadograđivanja gravitacije iz elektromagnetizma. Druga opcija je nadograđivanje elektromagnetizma iz gravitacije. A još jedna opcija je izgradnja ujedinjene teorije polja. Još jedna opcija je da… Da, u redu, znam odgovor. (L) Upravo mi je prošla kroz glavu! (Ark) Ujedinjena teorija polja, naravno. (L) Ako izgradiš gravitaciju, dobiti ćeš je…
(Ark) U redu.
O: Da.
P: (L) Drugim rečima, ako nadogradiš gravitaciju, dobiti ćeš ujedinjenu teoriju polja (UTP). (Joe) Da bi nadogradio gravitaciju, potrebna ti je skela. (Niall) Imamo takođe i mešalicu cementa ako ti zatreba. (L) Trebaš betona za tu gravitaciju? (Pierre) Treba ga puno! (L) U redu… E sad, vratimo se na uvod iz ove sesije. Rekli ste da se događalo puno interesantnih stvari zadnjih pet meseci i da još toga sledi. Prošli put ste rekli da će biti vremenskih nepogoda.
O: Uskoro astronomski fenomeni.
P: (L) Hmm. (Artemis) Astronomski fenomeni.. Nisu li nedavno emitovali da su vanzemaljci ili NLO-i sada stvarni ili nešto slično? Je li to povezano?
O: Da. Vrlo si pametna!
P: (Joe) Artemis, upravo si se osvrnula na nedavna izveštaja o NLO-ima - one stvari iz Pentagona. Pitala si je li to povezano sa astronomskim pojavama?
(Artemis) Da. (Joe) Na koji način misliš da su povezani?
(Artemis) Pa, imate pandemiju, i onda usput, "hej! NLO-i su stvarni! LOL!" Ali onda hajdemo da to onda učinimo neprimetnim. Kao da su to skinuli sa dnevnog reda jer moraju. To je nekako sumnjivo. (L) Izuzetno je sumnjivo. U međuvremenu, oni forsiraju tu istragu Obame i njegove bande na prilično odlučan način. Uz pandemiju koja se događa, to je nekako ... Mislim, oni to mogu izbrisati sa naslovnih stranica pomoću vesti o pandemiji. (Artemis) Gotovo kao da iz nekog razloga MORAJU otkriti stvarno postojanje NLO-a, ali zapravo ne žele da iko obrati pažnju. (L) Da. Sledeća pitanja?
(Pierre) Ja imam nekoliko. Pitanja su vezana uz temu o bombardovanju kometa, masovnom izumiranju i o virusima. Prvo pitanje: kako su se tokom tih masovnih izumiranja prouzrokovanih kometima ubacili novi virusi? Tri hipoteze, koje se međusobno ne isključuju: doneseni kometom, materijalizovani putem radijacije prouzrokovane kometom, i virusi gornjeg dela atmosfere donešeni kometom na površinu?
O: Zavesa između stvarnosti probijena elektromagnetskim pulsiranjima.
P: (Pierre) Imamo ubacivanje novih informacija preko tih materijalizovanih virusa.
Kako se razvijaju novi oblici života? Na primer: dinosaurusi nestanu, pojave se sisari. Ovaj novi oblik, sisari, jesu li evoluirali od početka, od predaka sisara ili su evoluirali od preživelih dinosaurusa? Odakle potiču? Tu su bili ti novi virusi, ali gde su se vezali i razvili te nove oblike života? (L) Pa mogu ja odgovoriti na to. (Pierre) Šta je bilo?
(L) Pa, u vreme kad su dinosaurusi bili na pragu izumiranja, već su postojali oblici života koji su bili prethodnice današnjih sisara. Proto-sisari. Za njih su se virusi vezali. (Andromeda) Vezali i prouzrokovali mutacije. (L) Da.
(Pierre) Drugo pitanje je, tokom virusne epidemije ima smrti. Da li te smrti znače da žrtve u suštini nisu kompatibilne sa nadogradnjama koje je virus doneo?
O: Da.
P: (Pierre) I zadnje pitanje: u prethodnim sesijama, bilo je spomenuto da dodatni lanci nematerijalne DNK… Možete li nam dati dodatne informacije o ovim dodatnim lancima DNK? (L) Šta je bilo tačno…
(Pierre) Zadnje je Joe pitao koliko lanaca DNK ima. (Joe) Ne, Artemis je pitala.
(Pierre) Oh. Artemis je pitala, a odgovor je bio 13. (Joe) Pitala je za nekoliko različitih. I tada sam ja pitao, ali mi imamo samo dva lanca… I Laura je rekla da njihova definicija „DNK lanaca“ nije ono što mi mislimo. (L) Mislim da, kada pričaju o lancima, pričaju o delovima genetskog koda koji su isključeni putem stopirajućih kodona, tako da ako vam se nešto odjednom otvori, imate drugi „lanac“ ili niz kodova koji se operativno otvaraju. (Andromeda) Oni su već tu radi potencijalne aktivacije…
(L) To nije kao da povećavate broj hromozoma ili kako god nazivali te…
(Pierre) 46 hromozoma. (L) 46 hromozoma, a svaki hromozom ima 2 lanca. Dakle, ne radi se kao da to udvostrućavate(uparite) ili tako nešto. Samo postoje delovi DNK-a koji su ugašeni. (Joe) Oni su aktivni ili neaktivni.
O: Da.
P: (Pierre) Hvala. (Joe) Sećate li se onog snimka svetlucavog talasa koji se uzdizao kroz oblak nad Bliskim istokom? Pre koliko je to bilo? (Niall) Februar.
(Joe) Pitali smo za to i rekli su da se nešto probija. Mislim da su rekli da je to neka vrsta proboja kroz zavesu između stvarnosti ili čega već. Je li to imalo veze sa ovom pandemijom?
O: Samo delimično.
P: (Ark) Imam još jedno pitanje o gravitaciji. Da li bi gravitacija trebala poštovati brzinu svetlosti, ili je ona trenutna ili tako nešto?
O: Zamjenjuje je.
P: (Ark) Ok. (Andromeda) Želiš li pitati o tom mirisu?
(L) Nekoliko mesta: Los Angeles ... (Andromeda) Sever Francuske. (Niall) Pariz.
(Joe) Zapravo puno mesta u Francuskoj. (Andromeda) To je bilo pre otprilike dve ili tri nedelje?
(Joe) Da.
O: Probijanje granice između stvarnosti.
P: (L) Setite se da đavola navodno uvek prati mirisa sumpora… i Jeti!
(Niall) I bića koja propadaju u našu stvarnost („window fallers“ u engl. izvorniku, op.).
(Joe) To je hemijska nuspojava trans-denzitetskog prolaza?
O: Da.
P: Pa, to je zapravo nešto zanimljivo čime bi se trebali pozabaviti. Koja su svojstva sumpora? Zašto bi to bilo povezano sa probijanjem granice između stvarnosti?
(Andromeda) Da. (Joe) Pa, šta je probijalo zavesu između stvarnosti? Šta se probijalo u Los Angelesu i Francuskoj i gde sve još u isto vreme?
O: Za vas još uvek nevidljiva, ali bića 4D OPS energije.
P: (Artemida) Da, tako da možete nekako videti šta će se dogoditi. Pandemija, vanzemaljci su stvarni, nebeske stvari, 4D OPS bića ... Sve to sastavite i znate šta će se dogoditi. (L) Mi smo u dubokim govnima! (Niall) Pripremaju se za slučaj da će ih ljudi videti.
(Joe) Pa, stani malo. Rekli su uskoro astronomski fenomeni... Možemo li znati kakve vrste fenomena? (L) Čekajte i vidite! (Joe) Radi li se o nečemu s dve ruke i noge, ili nešto što je stenovito? (L) Astronomski. Nebo, zvezde, planete, komete. (Joe) Supernova! (Artemis) Nije li nešto projurilo kraj Zemlje nedavno? (L) Asteroidi i to. Nedavno se nekoliko njih dosta približilo. To bi bilo astronomski. (Ark) Ali kad će se pojaviti supernova... Može biti svaki čas. (L) Trebali bismo imati supernovu. Imali još kakvih pitanja? (Artemida) Bio je to miris sumpora. A ljudi pričaju i o sjaju na nebu. Šta je sa tim sjajem na nebu?
O: Elektromagnetske energije komešaju kometarnu prašinu.
P: Pa, upravo sam čitala da se Zemljin magnetski štit spustio još niže i to stvara probleme satelitima. Hoće li to biti veliki problem u narednim danima?
O: Oh, zaista. Najbolje osmišljeni planovi ne uspevaju?
P: (L) Drugim rečima, moćnici koji upravljaju svime nisu toliko pametni kao što misle da jesu...
O: Upravo tako.
P: Nisu računali na to da će njihovi sateliti biti sprženi. (Pierre) I druga elektronska oprema kojom prate, kontrolišu i utiču na stanovništvo. Doživit će kvar elektronskog sistema upravljanja.
O: Konačno će se igrati u ravnopravnim uslovima. Samo sačekajte da struja poteče!
P: (L) Drugim rečima, sve će nas spržiti struja! (Pierre) To bi moglo biti zbog činjenice da magnetosfera štiti planetu od većine visokoenergetskih kosmičkih zračenja i drugih zračenja. Ako nemate magnetni štit, planeta je otvorena za sva takva zračenja. (Joe) Da li se to odnosi na astronomske pojave i bliski prolaz velikog tela koji će prouzrokovati protok struje? (Chu) Pa, rekli su pojave ...
O: Blizu! Setite se brazdi na Malti.
P: (Pierre) Govore o elektrohemijskoj obradi površine planete...
O: Da.
P: (Pierre) Elektrohemijska obrada znači u osnovi električni luk...(Joe) Kretanje munje duž zemlje. (Pierre) Dugotrajna pokretna munja. (Joe) Koja vija ljude!
(Andromeda) To dolazi uskoro?
O: Dovoljno brzo.
P: (L) Dovoljno brzo, ali ne odmah. (Pierre) Obično se ta elektrohemijska obrada događa između naše planete i tela sa velikim nabojem poput komete. Hoće li kometa biti izvor tih izboja? (Joe) To je ono što sam upravo pitao.
O: Sačekajte i vidite. To nije jedini izvor takvih pojava!
P: (Andromeda) Dakle, uz sve te stvari koje se dešavaju na nebu, verovatno je dobra stvar što nema toliko ljudi u avionima. (Pierre) Koliko je nama poznato, izvor može biti čak i letelica. Velika letelica. (Joe) U poslednjoj sesiji, kada su rekli da će restrikcije prestati nakon dva meseca zbog razotkrivanja stvari, da li se to razotkrivanje već dogodilo? (L) Mislim da nisu rekli da će se to završiti sa razotkrivanjem stvari. Rekli su da će restrikcije trajati 2 meseca, i da će na kraju doći do razotkrivanja. Ne mislim da su ove dve stvari međusobno uzročno-posledično povezane. (Joe) Mislim da su ih povezali. (L) Ne, nisu ih povezali. [Pregled beleški o prethodnoj sesiji] (Chu) Imam je ovde: "Da, ali i to će im se obiti o glavu zbog razotkrivanja." Ne spominje se kada...
O: Dolazi veće razotkrivanje.
P: (Artemida) Laura je u prethodnoj sesiji pitala može li se virus manifestovati na negativan način kod nekih ljudi. Govorimo li o nekoj Invaziji telokradioca na neki način?
O: U nekim slučajevima to se može činiti tako.
P: (Chu) Prošli put dali su postotak ljudi koji su imali pozitivnu verziju Covida-19. Ali koliko se ukupno ljudi zarazilo virusom?
O: 24 posto.
P: (Andromeda) Dakle, 37% od 24% stanovništva je imalo pozitivnu verziju virusa.
(Chu) I četvrtina čovečanstva ga je imala, pa nije čak ni toliko zarazan kao što su tvrdili. (Joe) Jesu li njihovi pokušaji da spreče ljude da se zaraze donekle delovali?
O: Ne.
P: (Pierre) Znači oni su bili ZAISTA očajni.
O: Da.
P: (Pierre) A čak i sada, usprkos restrikcijama i merama iz očaja, nije postignuto poboljšanje. Nema smanjenja zaraze.
O: Ništa se nije dogodilo od onoga šta su očekivali, zbog željnog razmišljanja. Samo držite otvorene oči i uši! Stiže puno iznenađujućih preokreta. Bolje od roller coastera.
P: (Joe) Šta ako ne voliš roller coastere? Šta ako povraćaš na roller coasteru?
(Artemis) Imate li ko još kakva pitanja?
O: Nema prostora za brigu! Pozdrav.
KRAJ SESIJE

Prevod: Cass. ekipa ex-Yu
 
Datum sesije: 15. avgust 2020. godine

Laura i Andromeda za pločom

Pierre, Joe, Chu, PoB, Ark, Scottie, Gaby, Niall, the Lunar Module, Princess Leia

P: (Laura (L)) Danas je 15. avgust 2020. godine. Uobičajeni sumnjivci su ovde. [Pregled prisutnih] Artemida nije u mogućnosti da prisustvuje.
O: Pozdrav. Quinnilln od Kasiopeje je prisutan večeras i na usluzi.
P: Sa kojim pitanjem da započnemo? Hajdemo da pitamo za ta sakaćenja konja u Francuskoj. Članak kaže: „'Varvarska' usmrćivanja konja su dovela francuska sela u stanje pripravnosti. Francuska policija istražuje veći broj slučajeva usmrćivanja konja koja uključuju i sakaćenje tela životinja. Najnovije u Cortambertu, selu u regiji Saone-et-Loire, dogodilo se tokom noći u petak. Konju je odsečeno desno uvo, jedno oko mu je bilo iskopano, a genitalije su mu bile odsečene. "Ovo je apsolutno varvarski", rekao je lokalni zvaničnik. Portparolka pariske policije rekla je da se od početka godine u Francuskoj dogodilo oko 10 sličnih slučajeva, većina na severu, a mnogi su se dogodili na zabačenim livadama. Rekla je da je bilo slučajeva i između 2014. i 2016. godine, te da su slična usmrćivanja i sakaćenja konja prethodno zabeležena u Belgiji i Nemačkoj. Ali veliki broj u Francuskoj tokom tako kratkog razdoblja bio je bez presedana. [...] Izjavila je da su žrtve sve vrsta konja, kao i jedan magarac, te da je osakaćivanje ušiju uobičajen faktor. Sa trupala nije uzimano meso.“
(L) Pa, mislim da bi znatiželjnici želili da znaju: što se ovde događa?
O: Sotonisti su u ovim vremenima posvuda aktivni.
P: (L) Dakle, kažete da je ovo delo nekakvog sotonskog kulta?
O: Da.
P: I to nisu poput sakaćenja stoke koje vrše vanzemaljci?
O: Ne.
P: U redu onda. Sledeće pitanje: Je li eksplozija u Bejrutu bila nesreća?
O: Ne.
P: Postoji li kakva veza sa ostalim požarima i eksplozijama na Bliskom Istoku unutar nekoliko dana od tog događaja?
O: Da, sve je povezano sa terorizovanjem stanovništva.
P: (Joe) Dakle, kako je amonijum nitrat eksplodirao u hangaru u luci u Bejrutu? Kako je detoniran? Pa... Šta je uzrokovalo eksploziju?
O: Sabotaža.
P: (Joe) Izrael?
O: Vaš miljenik!
P: (Joe) Imaju monopol na to.
(L) Zašto ljudi protestiraju u Belorusiji?
O: Po svemu se radi o obojenoj revoluciji.
P: (Andromeda) Dakle, sledeće pitanje je bilo ... (L) Da li se radi o uplitanju iz inostranstva?
O: Da.
P: Šta je u suštini ono što obojena revolucija jeste... (Andromeda) Upravo tako. (L) Planira li Porošenko državni udar za ovaj mesec? Ko je to čuo?(Joe) PoB je čula glasinu.
O: Ne.
P: U redu. Je li ruska vakcina protiv koronavirusa bezopasna kako kažu?
O: Dovoljno bezopasna. Manje opasno od onoga što Gates planira.
P: Je li efikasno protiv koronavirusa ili virusa koji nalikuju koroni?
O: Neće puno toga biti efikasno sa obzirom da stalno mutira.
P: (Andromeda) Dobar posao, Rusi!
(L) Hoće li biti drugi talas sa više restrikcija („lockdowns“ u engl. izvorniku, op.)?
O: Oni će stvoriti iluziju.

P: Dakle, neće zbilja biti drugog talasa, ali oni će... Pa, stvorili su celi prvi talas, tako da... (Joe) Samo nastavljaju. (L) Jedna stvar koja me zbilja muči je to sa maskama. Godinama su ulagali sav taj novac i trud u izradu softvera za prepoznavanje lica. Svuda postavljaju kamere. Sada odjednom svima stavljaju maske, što softver za prepoznavanje lica čini jenostavno potpuno zastarelim - nakon svog tog novca, vremena i truda! Dakle, vezano za maske, o čemu se tu zapravo radi?
O: Prepoznavanje lica nikada nije bilo celovit plan, jer se lako može osujetiti. Služilo je za navikavanje stanovništva na praćenje i nadzor. Krajnji nadzor je čipovanje. Lažna pandemija opravdava vakcinu sa čipom i širi mandat praćenja. Maska je slična kampanji protiv pušenja. Potiče poslušnost i omogućuje identifikaciju neposlušnosti. Maske imaju dodatnu prednost induciranja oštećenja mozga, te snižavanja inteligencije i opšteg zdravlja.
P: (Joe) Maske potiču oštećenje mozga... (Andromeda) Nizak nivo kiseonika?
(L) Lemme pita: Da li oštećenje mozga usled niskog nivoa kiseonika prouzrokuje smrt neurona?
O: Da.
P: A pogoršanje zdravlja je zbog akumulacije drugih patogenih opterećenja u samim maskama?
O: Da.
P: (Gaby) Mogu li ona takođe aktivirati latentne ili prikrivene infekcije?
O: Da.
P: (Andromeda) Nikakve koristi od njih. Joe) Dakle, planiraju li prikriveno čipovati ljude vakcinom, a da im to ne kažu?
O: Da.
P: (Joe) I pričamo o Gatesovom čipu. (L) I očekujem da će biti nešto javnog čipovanja za one koji pristanu na to i tajnog čipovanja vakcinom.
O: Da.
P: (Chu) A to znači da će 100% ili većina medicinskog osoblja biti prilično bolesna i retardirana ako se dogodi STVARNA pandemija.
O: Da.
P: (Chu) Sjajno! (Joe) Zato su doktori tako glupi. Stalno nose maske. Bez uvrede, Gaby! Ti si izuzetak. (L) Pokrenula sam tu temu "Korištenje knjiga HYPERLINK "https://cassiopaea.org/forum/threads/using-books-to-imagine-a-new-reality.49338/"kako bi seHYPERLINK "https://cassiopaea.org/forum/threads/using-books-to-imagine-a-new-reality.49338/" zamisliHYPERLINK "https://cassiopaea.org/forum/threads/using-books-to-imagine-a-new-reality.49338/"laHYPERLINK "https://cassiopaea.org/forum/threads/using-books-to-imagine-a-new-reality.49338/" novHYPERLINK "https://cassiopaea.org/forum/threads/using-books-to-imagine-a-new-reality.49338/"aHYPERLINK "https://cassiopaea.org/forum/threads/using-books-to-imagine-a-new-reality.49338/" stvarnost" o svojim materijalima za čitanje. Oklevala sam da to čak i iznesem jer je to nešto što se tako lako može pogrešno shvatiti - a očito je da je to gotovo odmah pogrešno shvaćeno od strane nekih ljudi. Međutim, malo sam nagađala unutar te teme na forumu o učincima čitanja određene literature. Jesam li na pravom putu sa ovim?
O: Da, zaista!
P: U redu. Postoji li nešto što biste još predložili vezano za ovu temu?
O: Knjige koje si predložila bi trebale da budu prioritet.
P: Još kakvih pitanja o toj temi? Mislim, pročitala sam ih masu i ima ih puno koje ne bih nikome preporučila ili predložila. (Andromeda) Da, to nije samo bilo koja knjiga u toj kategoriji. (L) Neke jednostavno nisu prikladne. Ali postoje i neke koji imaju specifičnu dinamiku i zaplet, i tako dalje. Danas sam završila jednu koja je apsolutno ODLIČNA! Apsolutno izvrsna. Zove se "Ples sa Klarom". Pa, to je jednostavno zbilja zanimljiva knjiga. (Andromeda) Želim da mi je kasnije prepričaš u kratkim crtama! (L) A Joe ima pitanja o mojoj novoj knjizi? (Joe) Da? Ne sećam se... L) Dobro, dušo, moraš prići bliže kako bih mogla čuti tvoja pitanja. (Ark) Već je moje vreme? (Joe) Niall želi da pita vezano za Belorusiju, ako želiš da se zadržimo na temi. (Niall) Jesu li pokrenuli ovu obojenu revoluciju Lukašenka zbog njegovog stava o pandemiji?
O: Da, i sa tim povezani otpor prema dominaciji.
P: (Joe) Samo kratko pitanje o Bejrutu... Je li zapaljivi uređaj bio taj koji je aktivirao amonijum nitrat?



O: Blizu.
P: (Joe) Kakve su šanse da Trump pobedi na američkim izborima?
O: Dobre.
P: U redu, dušo. Približi se. (Ark) Ali moja su pitanja vanzemaljska... (Andromeda) Zbog toga smo prvo trebali da rešimo ostala. (Ark) Dakle, prvo se pitanje odnosi na ideju multiverzuma. Postoji tako nešto što se naziva multiverzumom. To bi trebalo biti nešto poput supe koja ključa i koja stvara mehuriće. Ti mehurići su svemiri. Neki su mehurići mali i umiru vrlo brzo, a neki su mehurići veliki i imaju dovoljno energije i organizacije poput našeg svemira. Mi smo jedan od velikih mehurića. Je li to približno ispravna ideja?
O: Ne.
P: (Joe) Nema mehurića. (Andromeda) Nema supe.
O: Temeljeno na darvinizmu.
P (L): Drugim rečima, slučajni odabir. (Ark) Ovo eliminiše određeni broj planiranih pitanja. [smeh] U redu... Kao pre godinu dana...
O: Svest i informacije su temeljni. Nema mesta ni za "vrenje", ni za slučajno nastajanje.
P: (Ark) Da, u redu. Sada bih hteo da pitam: pre godinu ili dve dodeljena je Nobelova nagrada za detekciju gravitacijskog talasa. Od tada, većina ljudi to prihvata, ali postoje neki disidenti koji to nazivaju velikom prevarom...
O: Da.
P: (Ark) Oh, okej. E sad, jedan od likova koji je to nazvao velikom prevarom se zove Dimi Chakalov, moj stari prijatelj, recimo. (L) Sećam se Dimija. (Ark) Davnih dana smo pričali o tome. E sad, on se, naravno, ne usteže da naziva to prevarom, i bla bla bla. On daje argumente. Ali sa druge strane, nedavno sam skinuo gomilu njegovih nedavnih radova. Radi na svojoj ideji platonskog sveta. Njegov platonski svet je mesto gde se sve ove ideje formiraju. Trebam li stvarno proučiti njegove ideje jer je on na dobrom tragu? Mogu li imati koristi od proučavanja njegovih ludih radova?
O: Kratko i selektivno.
P: (Ark) To se odnosilo na Dimija. Poslednje pitanje: želeo bih da znam postoji li neki najvažniji zakon koji upravlja celoukupnom kreacijom. Znamo da je očuvanje energije važan zakon. Možeš razmišljati o očuvanju informacija. Možda postoji takav zakon? Taj John Archibald Wheeler, kojeg smo citirali nekoliko puta, dodao je svoj vlastiti zakon koji je pomalo bezvremenski, a koji kaže da je to čista geometrijska granica koja kaže da je granica jednaka nuli. Drugi mogući zakon je: kako na nebu, tako i na Zemlji. U redu. Postoji li neka vrsta temeljnog fizičkog zakona? Pa, ne fizičkog... Neki temeljni zakon stvaranja?
O: Slobodna volja.
P: (Pierre) Za informacijsko polje, postoje li već sve informacije ili se informacije nadodaju kroz iskustvo bića? (L) Nisam to razumela. (Joe) Njegovo je pitanje postoje li već sve informacije, ili se nove informacije stvaraju i nadodaju kroz iskustva pojedinaca? (Ark) Pa, za mene, vreme ne vredi. Tako da stvari poput očuvanja informacija nemaju puno smisla u svetu informacija. To može imati smisla kad informacije počnu komunicirati sa materijom, ali tek tada. (Pierre) Da li biste onda rekli da informacijsko polje sadrži SVE moguće informacije?
O: Da.
P: (L) U redu. (Joe) Palo mi je na pamet jedno pitanje o tvojoj knjizi. Pitao sam se je li Pavle ikad izričito pričao tada o Cezaru?
O: Da.
P: (Pierre) Ili možda samo iniciranima. (L) Ne znam... Možda se radilo o iniciranima, ili je to moglo biti javno. Možda je bilo opštepoznato. Toliko toga je uništeno i promenjeno. (Joe) Ali Marko to nikad nije učinio, zar ne? (L) Mislim da je Marko to ugradio u priču: golubica, simbol Venere prilikom krštenja... Puno je aluzija na to. On je združio Pavlovu teologiju sa jevrejskim Mesijom koji je u osnovi bio radikalni fanatik, to je ono što je on napravio.

(Andromeda) Oh, podmornica...
(L) Šta se dogodilo sa dve eksplozije na podmornici Kursk pre dvadeset godina?
O: Sabotaža.
[Privatna pitanja i rasprava cenzurisani.]

Kraj sesije
 
VODA- prenos informacioinog polja Božanskog Uma i svesti individue na vodu radi blagostanja, zaštite i znanja. U destilovanu vodu sa himalajskom solju.
Opuštanje, uraditi disanje-
Van [zvuk poput "haaaaaaa"]
Van [zvuk poput "haaaaaaa"]
Brojanje je bilo "unutra – udahni vazduh kroz nos-1, 2, 3, 4, 5, 6, -zadrži {dah}- 2, 3
van 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,-(haaaaaa), zadrži {dah} 2, 3."
Unutra 1, 2, 3, 4, 5, 6, zadrži {dah} 2, 3 van 2, 3, 4, 5, 6,
7, 8, 9, zadrži {dah} 2, 3
Sada, dopustite da ja brojim za vas, a vi dišite. Unutra
kroz nos sa suženjem u faringealnom prolazu i van na
usta govoreći "haaaaaaa" dok ja brojim. Spremni?
Unutra 1, 2, 3, 4, 5, 6, zadrži {dah} 2, 3 van 2, 3, 4, 5, 6,
7, 8, 9, zadrži {dah} 2, 3
Unutra 1, 2, 3, 4, 5, 6, zadrži {dah} 2, 3 van 2, 3, 4, 5, 6,
7, 8, 9,(haaaaaa) zadrži {dah} 2, 3
Dok ide opuštanje i disanje istovremeno radite i Molitvu Duše. Najmanje uraditi sedam puta sa molitvom i 21 put sa disanjem.(Što više to bolje).
Molitva Duše
O Božanski Kosmički Umu
Sveta Svesnosti u Celom Stvaranju
Nošen u srcu
Vladaru misli
Spasitelju Duše
Živi u meni danas
Budi moj Hleb svakdašnji
Kao što ja dajem hleb drugima
Pomozi mi da rastem u znanju
O Celom Stvaranju
Očisti moje oči
Da mogu da vidim
Očisti moje uši
Da mogu da čujem
Pročisti moje srce
Da mogu da znam i volim
Svetost Istinskog Postojanja
Božanski Kosmički Umu

Blagoslovena Vodo podari mi fizičko zdravlje, duhovno zdravlje, seksualno zdravlje, ojačaj moj duh, telo, moju svest, podari mi znanje Božanskog Uma.
Blagoslovena Vodo volim te, hvala ti, zahvaljujem ti se, volim te, volim te...

Blagoslovena Vodo očisti moje telo od svih otrova, kontaminacija sa spolja i unutra, ozdravi moje telo i daj mu svežinu i mladolikost, ojačaj moje duhovno, mentalno i umno telo.
Blagoslovena Vodo volim te, hvala ti, zahvaljujem ti se, volim te, volim te...

Blagoslovena Vodo podari mi razumevanje gustoća postojanja i dimenzija bitisanja, razumevanja prošlosti, sadašnjosti i budućnosti, povežime sa Dušama predaka i svestima Božanskog Uma koje su izabrale ljubav, milost i pomoć u svakoj prilici, poveži me sa Anđelima svetla i neka me čuvaju od svakog zla i nepogoda.
Blagoslovena Vodo volim te, hvala ti, zahvaljujem ti se, volim te, volim te...

Blagoslovena Vodo podari mi materijalno blagostranje, lak rad i novac, pomozi mi kako bi mogao obezbediti sebe i bližnje, pazi na mene kako bih mogao paziti na druge, odagnaj od mene glad i siromašstvo i sve nepogode. Podari bi obilje svega kako bih mogao da pomognem i sebi i drugima.
Blagoslovena vodo volim te, hvala ti, zahvaljujem ti se, volim te, volim te...

Blagoslovena vodo zaštiti me, moju porodicu, bližnje i prijatelje i svaku dobru dušu koja je pored mene, zaštiti me od zlih ljudi i entiteta i odagnaj ih od mene i moje porodice, poveži me sa Informacionim poljem Božanskog Uma i da mi je svaka informacija dostupna u svim vremenima, znanjne i njegovo korišćenje.
Blagoslovena vodo volim te, hvala ti, zahvaljujem ti se, volim te, volim te...

Blagoslovena vodo volim te, hvala ti, zahvaljujem ti se, volim te, volim te...
Blagoslovena vodo volim te, hvala ti, zahvaljujem ti se, volim te, volim te...
Blagoslovena vodo volim te, hvala ti, zahvaljujem ti se, volim te, volim te...
Ponoviti sedam puta. (Što više to bolje).

Napomena- Najbolje je ovo raditi dok Sunce izlazi, tj, rano ujutru, pred svitanje.
U svakom slučaju uvek je dobrodošlo u bilo kom delu dana, kako se može i koje su vam date mogućnosti. Pomozite sebi i drugima, podelite, takođe ovo možete modifikovati kroz bilo koji jezik i kako vama odgovara, sa tim da ostane dobra namera!
Sa srećom i verom U Božanski Um kroz Vodu za sve nas!
 
Datum sesije: 10. oktobar 2020.

Laura, Andromeda, i Artemis za pločom

Pierre, Joe, Chu, Ark, PoB, Scottie, Niall, Noko Čudesni Pas, Lunar Module, Princess Leia

P: (L) U redu...

O: Pozdrav, deco Kasiopeje.

P: (L) I ko je sa nama večeras?

O: Nighhillaea od Kasiopeje.

P: (L) Pa, zaboravila sam pobrojati naše društvo. Danas je 10.10.2020. i prisutni su uobičajeni sumnjivci [pregled prisutnih]. U redu. Prošlo je dosta vremena, a mi smo, kao što znate, bili vrlo, vrlo zaposleni.

(Artemis) Žele nešto da kažu…

O: Sve će ispasti dobro. Bez brige. Sve značajnije tranzicije su opterećene i haotične.

P: (L) Pa, sve dok ne mislite na tranziciju sa planeta ...

O: Ne!

P: (L) Dakle, pretpostavljam da se to odnosi na Arka i njegovo stanje?

O: Da, i još puno toga što tek dolazi u vašoj stvarnosti.

P: (L) Želi li neko postaviti neka konkretna pitanja?

(Pierre) Hteo bih pitati vezano za Arkyja. Je li njegovo trenutno stanje posledica virusne infekcije na koju se aludiralo još u decembru prošle godine?

O: Delimično kao okidač.

P: (L) Hoće li on postići potpunu remisiju?

O: Da.

P: (L) Kad smo početkom godine pitali je li imao rak, odgovor je bio ne. Potom se očito nešto dogodilo od tada do danas. Jesu li u to bili uključeni neki drugi faktori?

O: Razvoj i okidač.

P: (L) Želite li reći da se to razvilo NAKON postavljanja tog pitanja?

O: Da.

P: (L) Tvrdite li takođe da je to okidač na kojeg ste mislili - da je okidač Covid-a operisao u tom vremenskom razdoblju?

O: Blizu.

P: (L) Je li se još nešto dogodilo u tom vremenskom razdoblju?

O: Prisećate li se naših prethodnih napomena o oružju koje može izazvati srčani udar? Razmislite o neuspehu par njih koji su rezultirali rasipanjem energije. Tog su se datuma dogodile brojne srčane smetnje zbog tog faktora.

P: (L) Želite li reći da se neko igrao sa jednim od tih oružja na bazi satelitskog snopa, a ono na neki način nije funkcioniralo kako treba?

O: Da.

P: (L) Je li se to dogodilo one noći kad je Ark imao napad pri kojem je osetio da mu je nešto poskočilo u srcu?

O: Da.

P: (L) Tako da je istodobno bilo i drugih ljudi koji su imali srčane smetnje kao rezultat te iste energije?

O: Da.

P: (Artemis) Kako to da je Arky bio posebno ranjiv na to?

O: Bio je zapravo puno manje podložan od ostalih!!!

P: (Chu) Mislite li na nedavnu epizodu? Tada je limfom već bio prisutan. Ne razumem. (L) Ne znamo da je tako bilo. (Chu) Pa, to bi bilo samo 10 ili 12 dana ...

O: Da.

P: (Chu) Šta je sa masom koju su otkrili tri dana kasnije na srcu? To bi bilo iznenada.

O: Da.


2058

P: (L) Rekao je da je osetio kako poskakuje, a Gaby je rekla da je unutrašnjost mase već bila nektrotična. (Andromeda) Počeo je imati simptome nekoliko dana pre nego što je osetio preskok, i to je trenutak kada je otišao da vadi krv.

(Chu) Vađenje krvi je bilo pre. Preskakivanje se dogodilo 24 sata kasnije.

(Andromeda) Pa, setite se da je, pre nego što je to napravio, njegov natriuretski peptid tipa B bio visok, ali su troponini bili u redu. Zatim, nakon što je osetio preskakanje, vratio se i tada su mu pucali troponini i zaključili smo da je to rezultat tog preskoka. Bilo je to samo nekoliko dana kasnije, i tada smo ga odveli u bolnicu.

(L) I kao krajnji zaključak nam kažu da, unapred svim tim ludim događajima, nije imao srčani udar i da nije pretrpeo nikakvo srčano oštećenje.

(Pierre) Ako dobro razumem, rast je rezultat toga... (L) Je li rast bio rezultat tog raspršivanja energije poput okidanja toga sa Covidom?

O: Da.

P: (Ark) Kanister sa mineralnim uljem! Želim kanister mineralnog ulja. Tražim to već dve nedelje i nikoga nije briga. (Chu) Niall ga je morao naručiti. Stići će uskoro.

(Niall) Dolazi sutra. (Andromeda) Dakle, u osnovi ovo oružje koje je zračilo je delovalo na njega. No, umesto da samo deluje na srce, ono se raspršilo i stvorilo različite izrasline u različitim delovima tela.

O: Da.

P: (L) Znate šta? Nije li Pierre-Paul na isti dan imao srčani udar? (Andromeda) Bilo je to otprilike u isto vreme. (Joe) O kojem danu pričamo? (Andromeda) Nije to bio srčani udar ... (Joe) Disekcija aorte. Ali ne znamo datum kada je to imao. Nije nam rekao kada. (Andromeda) Ali kad ste to videli, rekao je da je prošlo nekoliko nedelja.

(Joe) Kako to misle da je bio puno manje podložan nego ostali? (Artemis) Da, to se i ja pitam.

O: Njegova suštinska priroda i građa su moćan štit.

P: (L) Mislite poput njegove DNK i ...?

O: Da, i u psihičkom smislu.

P: (Artemis) Je li ovaj 'zrak srčanog udara' konfiguriše da cilja određenu vrstu osobe?

O: Da.

P: (Artemis) A Arky se samo slučajno uklapa u priču? Imao je sličnu energetsku frekvenciju ili tako nešto?

O: Blizu.

P: (Pierre) Koju vrstu osobe je ovaj zrak trebao napasti?

O: Sa višim sposobnostima.

P: (Artemis) Dakle, ciljaju ljude sa potencijalom da...

(Joe) Ali nisu rekli da je... Onda je bila usmerena konkretno na Arkyja.

(Chu) Ne na Arkyja.

(Joe) Dakle, neka vrsta delovanja na širem području...

(L) Je li bila usmerena konkretno na njega?

O: Ne.

P: (L) Ali je bila usmerena na nekoga konkretno?

O: Da.

P: (Artemis) Neko ko je imao neke neodređene sličnosti sa Arkyjem.

O: Da.

P: (Joe) Dakle, bilo je to šireg područja delovanja... širok zrak.

O: Da.

P: (Pierre) Cilj se nalazio u Francuskoj?

O: Da.

P: (Artemis) Je li to bilo negde u blizini mesta u kojem živimo?

O: Ne toliko.

P: (Joe) Široko područje.

2059



(Pierre) Ne možemo pitati ko je bio meta, zar ne?
O: Ne.

P: (Artemis) Možemo li pitati ako budemo to tajili? [smeh]

(L) Oni znaju da mi ne tajimo! (Artemis) Zbog toga nam ne govore sočne stvari.

(L) Kada kažu, "više sposobnosti", to bi moglo značiti u intelektualnom smislu... Može li značiti u intelektualnom smislu, poput lekara i tako dalje?

O: Da.

P: (L) I to je zato što su oni ti koji će verovatnije govoriti nešto protiv celog ovog Covid lockdowna?

O: Da!!

P: (Pierre) Da li se radi o Didieru Raoultu?

(Joe) Dugokosi lekar iz Marseillea koji je izašao u javnost.

O: Među ostalima. Ali poput Arka, mnogi od njih imaju odbrambene mehanizme.

P: (L) Još nešto o tome?

(Andromeda) Jesu li sredili osobu koju su ciljali?

O: Ne.

P: (Artemis) TO!

L: U redu, ta hemoterapija... Hoću reći, čini mi se da je hemoterapija slična onome što je rečeno u I Chingu: to je spoljašnja intervencija zbog koje ne bi bili preterano srećni, ali bi mogla dosta pomoći. Je li se na to mislilo?

O: Da.

P: (L) Očito je da ima neugodne nuspojave, i hoćemo li uspeti za njih se efikasno pobrinuti?

O: Sa trenutnim pomoćnim terapijama i budućim metodama, da.

P: (L) Dakle, stvari poput Revici protokola, infracrvene saune, ozonske terapije...?

O: Da.

P: (Pierre) Je li masa na Arkyjevom srcu kancerogena?

O: Da.

P: (L) I bolje joj je, jer terapija neće delovati protiv nje ako nije!

(Joe) To su sve limfomi, je l' tako?

O: Da.

P: (Joe) Možda ovo ne bih smeo pitati, da li je li hemoterapija jedini efikasan način lečenja limfoma kakav ima Arky?

O: U trenutnim okolnostima, da.

P: (Joe) U smislu, malo je kasno tražiti nešto drugo ...

(L) Da, nemaš vremena. U redu. Hoćemo li preći na druge teme, ili imaš šta pitati, dušo? (Artemis) Pa, imamo naš papir sa pitanjima. (L) Dobro, šta želimo pitati o pandemiji? (Joe) Zašto Švedska nije delovala u koraku sa gotovo svim ostalima po pitanju lockdowna, poticanja straha i nadzora? Zašto je dozvoljen izuzetak? Zašto su MOGLI odbiti smernice?

O: Nemojte prerano reći!

P: (Joe) Stvarno ?! (L) O, Bože... (Pierre) Voleo bih steći predstavu šta stanovništvo misli o tim lažima. Na primeri u Francuskoj, koliki postotak ljudi NE veruje lažima i pričama o Covidu?

O: 62.

P: (L) 62 posto ne veruje. (Joe) To ne znači da će nešto preduzeti po tom pitanju.

L: Rekla bih da je verovatno otprilike isto u masi drugih država. To je više od polovine, ali još uvek postoji VELIKI deo ljudi koji tome veruju.

(Artemis) Je li ikad u prošlosti pušten virus koji je imao sličan učinak kao Covid-19?

L: Misliš, stvoren i pušten od strane ljudi? Covid nije zbilja spektakularni virus.

(Artemis) Da, znam, ali takođe može prouzrokovati promene DNK.

2060


O: Ne.
P (L): Postoje li virusi koji deluju na DNK?

O: Da.

P: (Artemis) Da, to je očito. Naravno.

L: Je li Trump zapravo imao Covid?

O: Da.

P (L): Da li Joe Biden pati od senilne demencije?

O: Da.

P: L: U redu, evo pitanja za 64 000 dolara: hoće li Trump pobediti na izborima?

(Joe) To smo pitali prošli put! (Andromeda) Rekli su da hoće. (Joe) Rekli su da ima jako dobre šanse. L: Da li njegove šanse postaju sve bolje?

O: Da.

P: (Joe) Kolika je verovatnost da će doći do nekog velikog javnog haosa ili građanskog haosa ako Trump pobedi?

O: Vrlo verovatno i dovest će do vanrednog stanja.

P: (Joe) Koje će nametnuti Trump. (Pierre) Da. (Joe) Pa će odigrati ulogu diktatora koju su mu namenili! Ali je li puno haosa...

L: Može se posumnjati da je to možda tako planirano: svi događaji su ga sterali u ugao kako bi učinio ono što oni žele od njega.

O: Da.

P: (Joe) Hoće li dobar deo haosa u određenom smislu biti veštački izazvan?

O: Da.

P: (Joe) Poput plaćenih grupa koje na ulicama prave nerede...

L: Ali oni nastoje ražestiti ljude. Oni čine ljude potpuno bespomoćnima i nezadovoljnima zbog lockdowna. Onda se kod svih tih ljudi nakuplja sav taj bes i frustracija. Oni su jednostavno burad baruta koju neko čeka da zapali.

(Joe) To smo već videli s Black Lives Matter protestima, ne samo u SAD-u, već i u Velikoj Britaniji. Tokom lockdowna bilo je masovnih protesta koji su bili dopušteni! Bilo je u stilu, "Za vas, momci, nema lockdowna." I izašli su na ulice delomično zbog lockdowna. L: On je savršeno žrtveno jagnje. Dušo, ti imaš pitanja.

(Ark) Da. Ovo je nauka. Dva pitanja iste vrste. Ovde imam malu knjigu. To su pisma o apsolutnom paralelizmu, od 1929. do 1932., pisma između Elie Cartana i Alberta Einsteina. Ključna reč je apsolutni paralelizam. Ova knjiga ima 232 stranice. Pisma, razmene... Postoji li neka stranica konkretno na koju bih trebao obratiti posebnu pažnju?

O: 132.

P: (Ark) Drugo pitanje: Ovaj list papira je iz male knjige. Naslov je „Geometrija apsolutnog paralelizma“. Ova knjiga ima 132 stranice. Postoji li neka stranica konkretno na ove 132 stranice na koju bih trebao obratiti posebnu pažnju?

O: 71.

P: (Ark) Gotov sam.

(Joe) Imaš 2 stranice da pročitaš. (Pierre) Umesto 300! (Scottie) Tako ću čitati ljubavne romane! (Joe) Možemo li to dobiti za svaku važnu knjigu? [smeh]

O: Ne.

P (L): Oni pomažu Arku samo zato što je slab. (Joe) Da. (Pierre) I onda će ionako pročitati celu knjigu, ali posebnu će pažnju obratiti na te stranice, pretpostavljam.

L: Šta je na stranici 132? (Chu) Samo sam proveravala da nije reč o praznoj stranici. [smijeh] Puna je jednačina! (Ark) Elie Cartan piše na francuskom. Einstein odgovara ili na njemačkom ili na engleskom. Nisam siguran jer je to možda prevod sa nemačkog. Nisam siguran da je Elie Cartan znao nemački. (Joe) Postoji novi NLO dokumentarac o kojem je Tucker Carlson govorio u svojoj emisiji. Ima gomilu sadašnjih i bivših dvostranačkih senatora koji su u njemu intervjuisani o NLO fenomenu.
2061


Svi su direktni o tome kako, da, ima nešto stvarno u tome i stvari se skrivaju. Izlazi odmah nakon onih vojnih NLO snimaka koji su objavljeni. Da li se tu postavljaju temelji koji će dovesti do neke vrste razotkrivanja u bliskoj budućnosti?

O: Dovoljno blizu. Ali drugi događaji bi se mogli umešati.

P (L): Dakle, to ne znači u neposredno bliskoj, ali... (Joe) Drugi događaji će to izgurati sa naslovnica. (Andromeda) Vau. Mora da će se raditi o nečemu poprilično važnom!

(Joe) Dakle, vanredno stanje u SAD-u će kratko trajati, zar ne?

O: Da.

P: (Pierre) Zašto to misliš?

(Joe) Samo da pošalje Nacionalnu gardu da uguši nerede... (L) Mislim da Trump nije sklon biti diktator, ali učinio bi ono što treba učiniti da uspostavi red.

(Joe) Već je jednom pretio tokom Black Lives Matter protesta. Već je postavio temelje. L: Ali uzmite u obzir da, šta god učinio, neće izvući SAD iz karmičke rupe u kojoj se već nalazi. (Pierre) Previše se odmaklo.

O: Da.

P: (Pierre) Ono što me zaprepašćuje je da su ankete i vodeći mediji pre četiri godine imajli sve brojke iste u pogledu Clinton u odnosu na Trumpa. Sad, kažu da Biden vodi, Trump će izgubiti. NIŠTA nisu naučili. Oni se i dalje koriste istim lažima i propagandom. Ponovno će izgledati smešno.

(Joe) Sa obzirom da je ova stvar sa Covidom napredovala, lockdowni su se nastavili, preduzeća se uništavaju, a vlade nastavljaju to forstirati unapred svim dokazima da za to nema razloga, je li mnogima od njih na neki način rečeno... Ono o čemu razmišljam u ovom slučaju, jeste da se davne 2003. godine Tony Blair pridružio tome sa Irakom bez dobrog opravdanja. Rekli su da je razlog taj što mu je obećano da će se moći ukrcati na voz Sudnjeg dana. To sugeriše da je dobio neke povlaštene informacije o budućim događajima. Dakle, dosta ih se priključilo...

L: Oni znaju da se sve ovo događa i da će biti puno smrti i razaranja. Povećavaju svoje... (Joe) Da, pa je moje pitanje: Jesu li brojni čelnici vlada čelnici dobili informacije o nadolazećim događajima koji ...?

O: Da.

P: (L) Dakle, oni znaju da je verovatnije da će doći do Ledenog doba, udara kometa, zemaljskih promena, smrti, uništenja, bolesti... (Joe) Nestašica hrane, masovnih imigracija, haosa... Inače, kako možete zadržati te ljude na svojoj strani kako bi uništili vlastiti ugled, zemlje i ekonomije? Mora postojati uverljiv razlog da to i dalje rade. (Andromeda) Ali oni se čak ni ne boje posledica... (L) ZNAJU da nešto dolazi.

O: Da, ali isto tako i vi, i još nekolicina drugih. Uživajte u predstavi!

P: (L) Pa, jako se trudimo uživati u predstavi. Ljudi uživaju u svojoj romantičnoj fikciji i dovode u red svoje emocionalne centre - barem neki od njih, ne svi. Ali mislim da će uz ustrajnost, ta mala čitalačka vežba pomoći mnogim ljudima. Možemo li još nešto učiniti za našu grupu u ovim teškim vremenima ??

O: Razmislite o zaštiti putem kristala za putovanje i dopunske prostore.

P: (L) Mislite poput kristala koje smo napunili kako bi ih stavili u sva naša vozila?

O: Da.

P: (Joe) Šta je dopunski prostor? (L) Bilo koja posebna mesta u kući, poput kućnog ureda ili negde gde provodite puno vremena. Nešto poput toga?

O: Da.

P: (L) Dakle, imamo te kristale koje smo već napunili za zaštitu tokom putovanja. Pretpostavljam da bismo ih mogli ponuditi članovima grupe da imaju kristal u svojim vozilima, prikače ih na svoje bicikle, stave u svoje urede... Jeste li to mislili?

O: Da. Što više to bolje.

P: (L) Moramo li svaki odabrati za osobu?

2062



O: Ne. Serija koju ste pripremili, kakva već je, je idealna za tu svrhu, bez razlikovanja.

P: (L) Pa bi ih ljudi mogli uzimati i čak izrađivati nakit od njih. (Andromeda) Gde god provode puno vremena. L: Da, gde god provode puno vremena: u kuhinji, ili...

O: Da. Stvorite mrežu duhovne svetlosti sada kada su svi oni koji su to tražili dobili osnovnu zaštitu.

P: (L) Šta je duhovna svetlost?

O: Povezana direktno na višem nivou gde su prostor i vreme promenjivi i selektivni.

P: (L) Dakle, ljudi koji imaju više kristala su više povezani. Povezani su na drugom nivou gde zaista nema prostorne ili vremenske udaljenosti između njih. Dakle, svi koji imaju nabijene kristale manje-više su direktno povezani na nekom nivou. Je li to to?

O: Blizu.

P: (L) Dovoljno blizu. U redu, ima li još pitanja? Prošli smo kroz popis. U redu, samo ćemo vam zahvaliti što ste bili s nama. Postoji li nešto na šta nas trebate upozoriti ili nešto što nismo pitali?

O: Samo ostanite smireni i strpljivi. Pozdrav.

KRAJ SESIJE

(L) Mirni i strpljivi. Da...

(Andromeda) Da, zvuči tako lako!

(Joe) Jedna stvar o kojoj sam razmišljao je da ne ZNAMO do koje mere se situacija može pogoršati, ali mi i mnogi članovi grupe imamo posvuda puno članova porodica.

(L) Mogli bi biti povezani sa članovima svoje porodice putem kristala.

(Joe) Samo razmišljam jer to bi bila jedna stvar koja bi...

L: Ne morate ništa čak ni reći porodicii o tome. Samo im recite da se radi o kristalima za zaštitu i stavite ih vrh televizora ili nešto slično.

(Joe) Članovi grupe bi se mogli naći u nevolji ili opasnosti ako putuju nekamo pokušavajući pomoći porodici i prijateljima koji su u nevolji.

L: Da, mislim da će biti teških vremena. To se jednostavno ne da zaobići, pa... Na to smo upozoreni GODINAMA unapred. Imali smo svo ovo vreme da se pripremimo na to. I sad je to stiglo. Moramo se sa tim suočiti, pozabaviti sa tim i proći kroz to što je moguće mirnije i smirenije. Kasiopejci su rekli da će se stvari promeniti. Dakle, bili su u pravu da će to doći... Nadajmo se da su oni takođe u pravu oko toga sa promenama!!
 
Back
Top Bottom